Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 30 gru 2015, 10:10
jak gónwo się czuję i mam dość już tego wszystkiego moja lekarka nie przyszła na wizytę a czekałam na nią ponad miesiąc.

przez chojrakowa 30 gru 2015, 11:11
Bedzielepiej, co to za durna krowa? Zmień lekarza w takim razie, no bez przesady.

Morphiiiineeeeeee haaalo odbiór jak rozmowa?

Ja wczoraj pokłóciłam się z matką i to grubo. Qrwy leciały stadami ale udalo mi się wygarnąć jej rzeczy, które do tej pory nie przechodziły mi przez gardło. Zmęczyłam się niemiłosiernie i dzisiaj chyba pokutuję bo mimo dwóch kaw i energetyka nie mogę dobrze otworzyć oczu. Jutro rano opuszczam norę na trzy dni i posikuję ze szczęścia, a jak dobrze pójdzie to dzisiaj będę miała bardzo BARDZO miły wieczór. :)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 12:32
Chciałabym napisać, ze czuje się dobrze- albo chociaż 'znosnie'. Niestety. Nie pamiętam kiedy ostatnio bylo 'znosnie' ale od około 3 miesięcy z tygodnia na tydzień wpadam w większy wir (1 z 3 to ostatni miesiac pobytu na oddziale- z ktorego zresztą wypisalam się przed planowanym końcem). Jest tak, jakby wszystkie żywioły mną targaly- nie jestem w stanie się do tego przyzwyczaić (tak jak zawsze probowalam). Wczoraj poszłam do lekarza- nie mojego, bo moja Pani A. Jest na urlopie- a ja potrzebowałam czegoś JUŻ! TERAZ!
Około 3 miesiące temu odstawiłam leki- długa historia... I wielki błąd. Od tego czasu zużywam całą energię na walkę. Na nie poddawanie się przymusom, pragnieniom i potrzebom.
Co do wczorajszej wizyty... brak słów.
Nie byłam u tego lekarza od 3 lat. Dużo się zmieniło. A on... po kilku ogólnych zdaniach i gdy dopiero zaczęłam mowic o moim aktualnym stanie... zaczął wypisywać receptę. Nie przekazalam mu 85% istotnych informacji. Gdy wyszłam z budynku chciałam wrócić i uderzać jego głową o biurko. Chciało mi się wrzeszczeć. Myślałam, ze wybuchne... jestem tym poruszona i zawiedziona ALE:
Ważne, że mam coś na te 2-3tygodnie- do czasu wizyty u mojej Pani A.

Przepraszam Was za ten wylew słów... musiałam.

Ściskam Was ciepło, P.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 30 gru 2015, 12:41
Milion_kawałków, no niestety wśród lekarzy sa tez zakamuflowane poj eby i noc na to nie poradzisz. No o ręka w górę kto nigdy nie postanowił odstawić leków a potem gorzko tego nie żałował. No zdarza się. Trudny okres masz, ale to minie. Trzymaj się mocno i pisz ile potrzebujesz. Od tego jesteśmy żeby się wzajemnie wspierać i kopać po zadkach jak trzeba :)

przez ska1977 30 gru 2015, 12:47
Siedzę sam w pracy, bo oczywiście naród wypoczywa przed jutrzejszymi balangami. Dawno już nie zdarzało mi się być samemu więc schizuję. N ie mogę usiedzieć. Jak dotrwać do 15?

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 12:53
Ten lekarz... cokolwiek powiedzialam- wywoływało na jego twarzy uśmiech. To sprawiało, ze czułam się tak mała... to było okropne. Nigdy tam nie wrócę. Przypomniał mi powód, dla którego przestałam do niego przychodzić.

chojrakowa- dziękuję

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 12:56
ska1977- gdy ktoś mnie pyta 'jak przetrwac' to pierwsza myśl to 'odplynac w wir pracy i zadań '. Ale Ty jesteś w pracy- więc nie mam pojęcia.
"Dla człowieka nie tyl­ko świat otaczający jest za­gadką, jest on nią sam dla siebie.
I z obu ta­jem­nic bar­dziej dręczącą wy­daje się ta druga." Antoni Kępiński

przez ska1977 30 gru 2015, 13:14
Taaak, wiem, żona mi wciąż to powtarza, ale akurat teraz jest jakby martwy okres w pracy, więc na siłę wymyślam sobie nowe zadania, a tych wciąż mało. A wtedy głupie myśli do głowy wpadają.
Parogen 20mg

przez Morphine90 30 gru 2015, 13:18
jaktobylo,
nie w każdej schizofrenii występują objawy wytwórcze, a więc halucynacje czy urojenia. W schizofrenii prostej przeważają np. objawy negatywne.

milion_kawalkow,
dasz radę. Zagryź zęby i poczekaj aż dostaniesz dobre leki od swojego lekarza. Samo nagłe odstawienie może pogorszyć stan, wiadomo jak to bywa.

chojrakowa,
jeszcze nie odtajałam po przyjściu. Zimno jak cholera, a wybrałam drogę pieszo - 15 minut lasem, 15 minut dookoła jeziora. Oczywiście musiałam biec, bo zapomniałam, że zimowe ciuchy spowalniają. Potem zgubiłam się w kompleksie biurowców, bo są oznakowane przez bandę debili pod kierownictwem idiotów.
Warunki pracy - szkoda gadać. Gorzej niż w Haruj i Milcz - dają umowę tylko przez agencję pracy, a więc mogą *ujać człowieka równo. No i pracownicy sklepu są odpowiedzialni finansowo za kradzieże, co oznacza, że co miesiąc ma się potrącane z wynagrodzenia kwoty, które się nie zgadzają na inwentaryzacji. Mają zadzwonić w nowym roku czy będą chcieli mnie do drugiego etapu rekrutacji - już z kierownikiem sklepu. Jeśli tak, to skonfrontuję go z tym i powiem mu co o tym myślę, niech chociaż mam satysfakcję...
Ale spoko, chociaż był spacer.

Uchylisz rąbka tajemnicy co do swoich wieczornych planów? ;)

przez chojrakowa 30 gru 2015, 13:25
Morphine pffff odpowiedzialność materialna w takiej sytuacji to żart. No ale chociaż się dzieje i chwała za to. Powtórzę się ale powiem to: Najważniejsze to miec zajęcie.
A co do mojego wieczora... Strasznie się boje zapeszyć bo jestem bezdennie głupia :mrgreen: Ale wygląda na to, że idę na randkę :mrgreen:
I jak o tym mysle to wyraz twarzy mam jak ta ikonka, chociaż ostatecznie i tak pewnie będę prędzej lub później płakać.

przez Morphine90 30 gru 2015, 13:27
No to faktycznie milusio się zapowiada :mrgreen:
O płaczu będziesz myśleć, jak nadejdzie czas - teraz jest czas, żeby się "zacieszać" (bo ja tak nazywam to co robi ta ikonka) :mrgreen:
Fear is the hand
that pulls your strings

przez milion_kawalkow 30 gru 2015, 13:34
chojrakowa- randka. Cieszę się razem z Tobą :D (usmiechnelam sie gdy to przeczytalam ;) )
Ja juz nie pamiętam kiedy byłam na randce- chociaż wcale nie dziwię się płci przeciwnej w tej kwestii :D

przez chojrakowa 30 gru 2015, 13:41
Morphine myślisz? No ja właśnie staram się nie zacieszać za bardzo i niw nastawiać z nadzieją, że wtedy jak już coś się spaprze, to będzie boleć mniej. W tajemnicy Wam powiem, że to moja życiowa taktyka przetrwania ;)
Milion_kawałków, miło mi :) E tam, no z takim nastawieniem to pewnie za prędko nie pójdziesz, a kolejka na bank jest, tylko jej nie widzisz ;)

przez ala1983 30 gru 2015, 13:43
chojrakowa, Koniecznie napisz jak wrazenia z tego spotkania :pirate:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg