Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez alu 29 gru 2015, 16:26
Morphine90, chojrakowa, ale się Was fajnie czyta :) ślęczę przed komputerem pisząc raport do roboty i sobie tu włażę poczytać co bazgracie :great:
alu

przez chojrakowa 29 gru 2015, 17:35
Alu milo słyszeć ;) A u Ciebie jak?

A mi się pogorszyło. Znaczy sama sobie pogorszyłam ofc. Smutno mi i płakać mi się chce. Chciałabym juz iść spać żeby przestać myśleć i czuć :(
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez alu 29 gru 2015, 17:37
chojrakowa, u mnie lipa po całości :) właśnie się zbieram do opuszczenia emetofobicznej grupy wsparcia na FB, która właściwie poza wsparciem dała taką intensyfikację fobii, że szkoda gadać. :8): Poza tym standard - mdłości, ból brzucha, myśli czy to tym razem już grypa żołądkowa, idzie zwariować.
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 29 gru 2015, 17:45
Alu huehue tak bywa z tymi grupami wsparcia. :mrgreen: Robi się takie towarzystwo wzajemnej adoracji vel kółko różańcowe i działa odwrotnie niż początkowo zakładano. Ale to jak ze wszystkim, można przedobrzyć.
Ja mam huśtawkę okropną. Teraz stres i ścisk i czekam na euforię. Raaaaany...

przez alu 29 gru 2015, 17:56
No dokładnie, niby wsparcie, a w rzeczywistości to permanentne taplanie się w gównie. Potrafię nie spać, bo ktoś w Australii ma grypę żołądkową, no heloł, nawet ja wiem że to lekka przesada :) chojrakowa, przynajmniej masz momenty euforii, ja mam tylko strach 8)
alu

przez chojrakowa 29 gru 2015, 18:01
Alu jak już się od popaprańców wypiszesz to się chwal ;)
No ja to wieczny rollercoaster, ale to nic miłego...

przez Hans 29 gru 2015, 18:51
Czuję się chujowo. Zaraz mnie pojebie. Odstawiam leki i już było dobrze, a dzisiaj znowu żyły na wierzchu, pękająca głowa. Mam wielką ochotę iść i zrobić komuś ziaziu.
Feed your head
Feed your head

przez zalezna 29 gru 2015, 21:14
Pawelt napisał(a):zalezna, jak chłop mówi że naprawi to naprawi.... Nie trzeba mu przypominać co pół roku ;)
Oby się szybko zagoiło ;}

wlasnie sek w tym,ze urosl mi wielki guz i nie chce zejsc:(
zalezna

przez black swan 29 gru 2015, 23:25
Święta, święta, i po świętach. Czuję się wyśmienicie, pomijając stan fizyczny.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez jaktobylo 29 gru 2015, 23:53
nie wiem jak się DZIŚ czuję, musiałbym obliczyć średnią moich dzisiejszych stanów, natomiast wiem jak czuję się teraz, ogromny smutek, otępienie... czuję się słaby chory, zmęczony nie mam na nic siły, nie wiem co będzie dalej, trwa to już prawie 5 lat, coraz poważniej myślę o zejściu z tego świata, wreszcie byłby spokój, poważnie, pomału to do mnie dociera, myślę, że to już tylko kwestia czasu. Po za tym skąd podejrzenia o schizofrenie od tych kilku lat. Jeśli podejrzewają niech wskażą chociaż jak brzmią moje urojenia, jak wyglądają halucynacje, jakie to głosy słyszę, to są przecież objawy schizofrenii, wg mojej oceny, jak i wielu innych osób, tych objawów po prostu nie mam, ale wystarczy, że pójdę do psychiatry i już są podejrzenia(w szczególności u pani psycholog), jak myślicie czy nie zajeżdża tu ciut paranoją, podejrzewać kogoś o schizofrenie i nie potrafić w prosty sposób powiedzieć skąd taki pomysł.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez zalezna 29 gru 2015, 23:55
jaktobylo napisał(a): jak myślicie czy nie zajeżdża tu ciut paranoją, podejrzewać kogoś o schizofrenie i nie potrafić w prosty sposób powiedzieć skąd taki pomysł.

bo to mafia jest, dlatego od psychiatrii trzymam się z dala. kupa bredni, których nikt nie potrafi udowodnić w sposób naukowy :)
zalezna

przez jaktobylo 30 gru 2015, 00:02
Ja myślę, że to po prostu próba pójścia na łatwiznę z ich strony, trafił im się wyjątek od reguły. Dochodzi już do tego, że gdy coś zauważę, usłyszę, to zaczynam wypytywać i się upewniać, czy aby to na pewno nie głosy, halucynacje itp. jak na razie widzę i słyszę to co inni. Ale skoro jest podejrzenie to może coś w tym jest.

przez zalezna 30 gru 2015, 00:05
"nie ma zdrowych są tylko niezdiagnozowani" :)
zalezna

przez oka22 30 gru 2015, 10:02
zmartwienie mam ,ale ułoży sie ,musze wierzyć że będzie dobrze ,bo inaczej bym oszalała
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Sortuj wg