Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Adriana83 25 gru 2015, 13:01
Zle.... :-|
Kiedy serce jest przepełnione, oczy zachodzą łzami :!: :!:

przez Semir 25 gru 2015, 13:43
Chojrakowa te rzeczy dzieją się niezależnie ode mnie . Nie potrafię już tego odkręcić to inni zdecydowali o tym wszystkim nie ja. Teraz to tylko się położyć i zacząć wszystko od nowa bo z tego co jest teraz nie da się juz właściwie nic uratować a teraz mam zaczynać ja dzieci zaczynają na podwórku się kolegować tak ja muszę znaleźć sobie zupełnie nowe towarzystwo. Jestem już wk.....wiony właściwie na wszystko dowiadując się do jakieg stopnia można zeszmacić człowieka :(
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez agnes89 25 gru 2015, 13:55
Źle się czuję fizycznie. Mam lekkie zawroty głowy, do tego uczucie ściskania mózgu w glowie :shock: jakkolwiek by to nie brzmiało. :roll:
Nie mam się jak skonsultować z psychiatrą, bo jestem w domu na świętach i nie wiem co mam ze sobą zrobić. :(
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes89 25 gru 2015, 14:17
Teraz mi coraz gorzej, jak zamknę oczy to mi wszystko wiruje, jakbym była pijana :shock: Co ja mam zrobić? Ratunku :(
Chyba nie wezmę popołudniowej dawki wenlafaksyny :roll:
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Siddhi 25 gru 2015, 14:37
@Semir
Jestem zdania, że lepiej jest gdy tacy ludzie odchodzą niż żeby na siłę podtrzymywać toksyczną, lub udawaną więź. A ludzi, którzy Ciebie szmacą lepiej nie mieć obok siebie wcale.. . Dla pocieszenia powiem, że mnie się już jakiś czas temu posypały wszystkie, dosłownie wszystkie znajomości, w tym z ludźmi, na których mi autentycznie zależało, ale moje osobiste - ekhmm- problemy nawarstwił się do tak absurdalnego poziomu, że nie było innego wyjścia. Na sylwestra pójdę sam do kina z butelką wina (tssiii...), albo bez :smile:
PS. Ja już chyba 3 raz o tym piszę :smile: :-|

Niech moc będzie z Wami!

przez Masturbow 25 gru 2015, 14:58
^byle nie na gwiezdne wojny:PPP
Masturbow

przez Marcin2013 25 gru 2015, 15:03
tak sobie smutno

przez Kalebx3 25 gru 2015, 15:56
jestem zmęczony ,,,,życiem .
walką o każdy dzień , tymi prochami i w dupe .
Rankami i noszeniem zblazowanego ciała .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez JERZY62 25 gru 2015, 16:12
Czuję się jak osoba wyżej ;)
♪♪♪

przez chojrakowa 25 gru 2015, 17:20
Kalebx3 napisał(a):jestem zmęczony ,,,,życiem .
walką o każdy dzień , tymi prochami i w dupe .
Rankami i noszeniem zblazowanego ciała .

Ja też. A to dopiero 23 rok.

Agnes89, zmieniałaś /dokładałaś ostatnio jakieś pixy? Jesz, pijesz i spisz tak jak zwykle? Stresujesz się czymś może - może świętami? Zostaw tą wenle w spokoju. Melisa, oddech kontrolowany ew jakieś benzo jak inaczej się nie da. Spokojnie, nie umrzesz. I pisz nam tutaj co i jak!

Ja gniję. Moja matka snuje się po domu i w stosunku do mnie wszelkimi możliwymi sposobami okazuje to, jaka jest chora. Wiem o tym, stresuje się tymi wynikami jak nie wiem, robię wszystko żeby jej było lżej. Za mało. Włączają mi się wszystkie mechanizmy obronne, unikanie głównie toteż opuszczam norę jak tylko mam okazje (moje schronienie i ostoję! ;( ) Trzeci dzien jestem na obrotach a i tak nie potrafię zrobić tak, żeby była zadowolona.
Albo mnie wywiozą, albo się zaćpam albo wezmę nadgodziny w pracy do oporu. A ile jeszcze...
Wiem, że stękam, ale mi okropnie źle.

przez Steviear 25 gru 2015, 18:00
nie wiem co tak ze mnie wysysa energie ale czuje sie gorzej niz emeryt. wszystko mnie boli i nie mam sil do zycia. jestem zmeczona praca choc krotko pracowalam. mam tyle projektow do zrobienia ze tylko o tym mysle..coraz mniej czasu. co to za swieta?

przez agnes89 25 gru 2015, 18:54
chojrakowa napisał(a):Agnes89, zmieniałaś /dokładałaś ostatnio jakieś pixy? Jesz, pijesz i spisz tak jak zwykle? Stresujesz się czymś może - może świętami? Zostaw tą wenle w spokoju. Melisa, oddech kontrolowany ew jakieś benzo jak inaczej się nie da. Spokojnie, nie umrzesz. I pisz nam tutaj co i jak!

Czasami sobie zmniejszałam mirtę na noc, na pół tabletki, żeby latwiej mi było się dobudzić, ale nic mi się nie działo, do wczoraj.
Jem, piję, śpię normalnie, ale odeszłam niedawno od chłopaka i ciężko to przeżywam. Może to taki objaw lękowy :roll: :(

przez Bluepb 25 gru 2015, 19:20
A mnie chyba atakuje jakiś wirus/bakteria bo fizycznie czuje się osłabiony i pobolewa mnie gardło. :(
Chyba znieczulę się zimnym piwkiem. :)

przez chojrakowa 25 gru 2015, 19:48
Agnes89, no i masz odpowiedz najprawdopodniej stres. Czyli moja rada aktualna, spokojnie kochana ;)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg