Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Semir 24 gru 2015, 14:46
Wackowo ostatnimi czasy trafiają mi się same niemiłe rzeczy i jestem już jedną nogą w szpitalu do tego święta będące dla mnie kolejnym okresem na "przetrwanie" stąd nie udzielam się na forum i coraz bardziej odcinam się od ludzi. Wcześniej przynajmniej odczuwałem potrzebę rozmowy ale ci wszyscy szczęśliwcy w moim życiu mnie olali(do tej pory myślałem że naprawdę mam przyjaciół ale niestety się znacząco pomyliłem ). Teraz już sam nie wiem co mam ze sobą zrobić wszystko mnie męczy pomimo że nic w zasadzie nie robię. Echh szkoda życia :(
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez carita 25 gru 2015, 00:50
Morphine gratuluję i życzę szczęśliwej drogi narzeczeńskiej, takiej prościutko, bez zakrętasów do ślubu!

Chojrakowa i Olalala nie zawsze można zrobić to, na co ma się w życiu ochotę i nie robić tego, czego się nie chce. Im człowiek starszy, tym trudniej żyć tylko po swojemu. Młot i kawadło... Tę parę bardzo dobrze znam! :-)

przez zalezna 25 gru 2015, 00:59
mam ochote zniszczyć wszystko co jest w zasiegu mojego wzroku, tak wk...wiona i rozstrojona to ja nie bylam nigdy jak dzis . !! :evil: :evil: :evil:
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AnissemSirch 25 gru 2015, 01:06
zalezna napisał(a):mam ochote zniszczyć wszystko co jest w zasiegu mojego wzroku, tak wk...wiona i rozstrojona to ja nie bylam nigdy jak dzis . !! :evil: :evil: :evil:

Och, jaki wulkan złości i wybuchowości.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez zalezna 25 gru 2015, 01:23
AnissemSirch napisał(a):
zalezna napisał(a):mam ochote zniszczyć wszystko co jest w zasiegu mojego wzroku, tak wk...wiona i rozstrojona to ja nie bylam nigdy jak dzis . !! :evil: :evil: :evil:

problem?? :evil: :evil: :evil:
zalezna

przez AnissemSirch 25 gru 2015, 01:26
zalezna napisał(a):
AnissemSirch napisał(a):

problem?? :evil: :evil: :evil:

Niezliczenie wiele.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

przez khaleesi 25 gru 2015, 02:22
Bolące zatoki :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Nortt 25 gru 2015, 02:27
chyba mogę coś zmienić, ale tak chyba się każdemu zdaje pod koniec roku...
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

przez Eteryczna 25 gru 2015, 02:36
Nortt napisał(a):chyba mogę coś zmienić, ale tak chyba się każdemu zdaje pod koniec roku...
Nie każdemu ,więc trzymam kciuki za te zmiany dobre ,a mnie głowe zaraz rozsadzi jak tak będzie dalej ..ileż można chorować. :bezradny:
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

przez Nortt 25 gru 2015, 03:19
Eteryczna napisał(a):
Nortt napisał(a):chyba mogę coś zmienić, ale tak chyba się każdemu zdaje pod koniec roku...
Nie każdemu ,więc trzymam kciuki za te zmiany dobre ,a mnie głowe zaraz rozsadzi jak tak będzie dalej ..ileż można chorować. :bezradny:
Eteryczna napisał(a):

No to nie jest takie o! ''ha nowy rok, teraz skończe studia, zarobie miliony, wyrwę z 10 dup!'' tylko, ha może znajdę jakaś prace za 2 tys i wynajme pokuj na melinie ? Może choć tyle? Nie raczej to nierealne, no bo, tak właśnie, znam całego siebie, wkońcu cały czas jestem sam ze sobą, znam sienbie aż za bradzo
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

przez Masturbow 25 gru 2015, 03:36
,
Masturbow

przez Śmiercionauta 25 gru 2015, 04:59
Masturbow napisał(a):,

?

no to pospałem :?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez chojrakowa 25 gru 2015, 06:34
Semir, odkręcaj to szybko! Ja się tak nauczyłam ze jak problem to SAMA i nie dam sobie za nic pomóc nikomu i ciężko mi to zmienić jak cholera bo działam tak od lat.
Carita, ja nie mówię, ze zawsze moja racja jest najmojsza i koniec tak ma byc. Bywa różnie, ale dużo częściej bywalcy forów tego typu maja problem z tym, ze nie zwracają uwagi na swoje potrzeby i ślepo starają sie zadowolić wszystkich innych (ja tez ;) )
Masturbow, wtf?

A ja... Cóż, no słucham sobie muzyki i myślę. Jakoś ostatnio logiczne argumenty zupełnie do mnie nie przemawiają a to w sumie do mnie nie podobne. Siedzę sobie w bagienku, mam zabawe z walenia kijkiem w jego powierzchnię i nie zwracam uwagi na to, że za chwile się zapadnę i już raczej nie wylezę.
Uciekam znowu od problemów, wiem. Tylko kiedy coś zmienię? Od Nowego Roku taaaaaaa...
Przeciez ja siebie nie wiedzieć czemu nienawidzę i wcale nie chce dla siebie dobrze.
Dobra juz nie smęcę. Wesołych świąt, dobrej nocy i co tam jeszcze.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez JERZY62 25 gru 2015, 09:50
źle
♪♪♪

Sortuj wg