Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 16 gru 2015, 15:18
Morphine, ale przecież możesz iść na całość posiedzieć na zwolnieniu, potem rehabilitacyjny a w tym czasie znajdziesz cos. Warto wracać w bagno?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Marcin2013 16 gru 2015, 15:24
tak srednio

przez Bertha 16 gru 2015, 15:35
Ale mam stracha. Nakręcam się. Najgorsze wizje mnie dopadają. Wydaje mi się, że podczas grupowej wigilii w ogóle się nie odezwę, że wyjdę z płaczem, że będzie mi ciężko usiedzieć te 6 godzin. Masakra. :/
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 16 gru 2015, 15:45
chojrakowa napisał(a):Morphine, ale przecież możesz iść na całość posiedzieć na zwolnieniu, potem rehabilitacyjny a w tym czasie znajdziesz cos. Warto wracać w bagno?

Siedziałam już bardzo długo na zwolnieniu - mogłabym jeszcze przedłużyć je o 3 miechy (tyle jest maks.), ale nie daję rady siedzieć w domu i za nic nie mogę nie tylko znaleźć pracy, ale nawet jej powąchać, bo nie dostałam na 40 cv żadnego telefonu - nic. A to nie są prace z górnej półki niestety. Czuję się jak damaged goods... Gotowanie obiadu dla lubego i zmywanie po nim to highlighty mojego dnia. A jeszcze luby wraca z pracy i mnie pyta, co tam u mnie. A co ma być? Miałam ratować meble z powodzi? Gotować kolację dla ambasadora z małżonką? Gościć koncert Metalliki?

W końcu zadzwoniłam do niej. Dostała smsa, ale jak to się wyraziła: "Nie miała czasu się nad tym zastanowić". Pytała czy to dlatego, że kończy mi się zwolnienie. Powiedziałam, że to dlatego, że chcę zasugerować lekarzowi koniec zwolnienia, ale muszę wiedzieć czy mam dokąd wracać.
Mam przyjść w piątek na 13.30 to porozmawiamy.
Po jej tonie i ilości pauz mogę stwierdzić, że wyjątkowo nie na rękę jest jej moja chęć powrotu. Albo sama nie wie czy mnie wziąć z powrotem, albo nie wie jak mi powiedzieć, że nie (nie wiadomo w sumie czego się spodziewa po mnie, skoro 3 miechy siedziałam na zwolnieniu od psychiatry - może, że mam jakieś napady agresji albo "z okna rwę się skakać").
To będzie zaje*ista rozmowa, czuję to już.

przez chojrakowa 16 gru 2015, 16:15
Morphine, no choojnia, racja. Rozumiem cię , że nie możesz usiedzieć, ja też nie mogłam i sobie tego nie wyobrażam.
Cóż, nie masz wpływu na jej decyzję. A jeśli nie mamy na coś wpływu to chyba nie ma się co spinać, bo to nic nie da. Co ma być to będzie, ale gdyby byla niemiła to bym jej pocisnęła na do widzenia na Twoim miejscu. Nie ma prawa patrzeć na Ciebie jak na psychika ani Cię oceniać, nie jest żadnym autorytetem. Albo okaże się człowiekiem i Cię przyjmie albo... Nie ma czego żałować ;)
IMO ofc

Bertha i CO? Jesli nawet wyjdziesz stamtąd z płaczem to co się stanie? Co to o tobie mówi? Co to zmienia? Jak się oswoisz i pogodzisz z najgorszym scenariuszem to powinno być ci łatwiej. Zrobisz co się da przeciez, jesli to poza twoim zasięgiem - trudno. To nie koniec świata.

przez Morphine90 16 gru 2015, 16:39
chojrakowa, na szczęście po tych trzech miesiącach nauczyłam się mieć to, co o mnie myślą w pracy bardzo głęboko (tak sądzę). Nikt tam za mną nie przepadał za bardzo i ciągle były jakieś uwagi do mojej pracy, więc nie dziwię się, że moje zwolnienie było im na rękę - myśleli, że mają mnie z głowy. Jeśli w trakcie rozmowy wyjdzie, że mnie nie chcą (na pewno zostanie to ubrane w jakieś ładne słowa, żebym nie mogła ich potem sądzić o dyskryminację), to radośnie powiem co o tym myślę. Na niej to wrażenia nie zrobi, ale ja sobie chociaż ulżę. Boję się tylko, że zamiast być twardą i w razie czego się odszczekać na koniec, to zaleję się emocjami, pobeczę i wyjdę na totalną loserkę, na słabą, na rozklekotaną emocjonalnie, na chodzącą porażkę - taką, jaką chcieli mnie tam zrobić, jaką byłam wtedy, kiedy musiałam odejść w sierpniu.
Przez te trzy miesiące w domu byłam jak w bańce mydlanej, odbudowywałam szacunek do siebie, który mi w pracy zabrali, uspokoiłam się, wzmocniłam. Boję się, że przy konfrontacji wyjdzie, że tak naprawdę nic się nie zmieniło, że znowu pozwolę sobie, żeby wytarli we mnie buty i nie będę potrafiła się sprzeciwić.
To będzie wtedy kompletna porażka :(
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Zmierzchun 16 gru 2015, 17:05
Zmieniam lek na Elicea i trochę lęk dokucza. Sprzątnąłem już prawie cały pokój bo na zwolnieniu siedzę od zeszłego piątku. Filmy oglądam, książki czytam...Mogłaby wpaść jakaś nagroda z konkursów sklepowych, bo trochę popisałem ostatnio
I really tried. I did my time

przez Kontrast 16 gru 2015, 17:47
Dzien stracony, lezenie do pozna choc teraz sie poruszalem nic to nie wnioslo.
Boziu jaki czerstwy wpis^^
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Bluepb 16 gru 2015, 18:29
to bym jej pocisnęła na do widzenia na Twoim miejscu

Myślałem jak zabawnie odpisać i to co wymyśliłem to: nie każda jest tak wyzwolona jak Ty. hihi :twisted:

przez Nichtigkeit 16 gru 2015, 19:10
Morphine90 napisał(a):
chojrakowa napisał(a):Morphine, ale przecież możesz iść na całość posiedzieć na zwolnieniu, potem rehabilitacyjny a w tym czasie znajdziesz cos. Warto wracać w bagno?

Siedziałam już bardzo długo na zwolnieniu - mogłabym jeszcze przedłużyć je o 3 miechy (tyle jest maks.), ale nie daję rady siedzieć w domu i za nic nie mogę nie tylko znaleźć pracy, ale nawet jej powąchać, bo nie dostałam na 40 cv żadnego telefonu - nic.

wysylasz cv w odpowiedzi na ogloszenia?

przez Morphine90 16 gru 2015, 20:09
Nichtigkeit napisał(a):
Morphine90 napisał(a):

Siedziałam już bardzo długo na zwolnieniu - mogłabym jeszcze przedłużyć je o 3 miechy (tyle jest maks.), ale nie daję rady siedzieć w domu i za nic nie mogę nie tylko znaleźć pracy, ale nawet jej powąchać, bo nie dostałam na 40 cv żadnego telefonu - nic.

wysylasz cv w odpowiedzi na ogloszenia?

snif, snif... czuję, że masz zamiar uczyć ojca dzieci robić.
Zanim musiałam zacząć gównianą pracę w gównianym sklepie byłam rekruterką, na studiach robiłam specjalizację z HR 8)

przez Steviear 16 gru 2015, 20:33
Jeeezu. Żyje w syfie. Nie mam sił na sprzątanie. Zazdroszczę innym zdrowia. Wszystko mnie boli, więc stać mnie jedynie na leżenie. Nic więcej. Padam po prostu. "Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat przed nami siódme niebo..." jestem gorsza.

przez chojrakowa 16 gru 2015, 20:38
Bluebp, e tam wyzwolona. Po prostu zdarza mi się nie panować nad emocjami :mrgreen:

Ja siedzę i wymyślam sobie wymówki, żeby móc przypie rdolić. Jest środa a mnie skręca. W dodatku w weekend przyjeżdża moja matka mnie odwiedzić, więc zapowiada się, ze przynajmniej do sylwestra będę musiała trzymać abstynencję. Jak mi z tym źle...
Progres taki, że dzisiaj jeszcze nie rzygałam. Czuje się i wyglądam jak zasrane prosię.
Tak źle i tak niedobrze, chciałabym zniknąć. Biorę się za sprzątanie bo jeszcze mi jakies głupoty do głowy przyjdą;/

przez khaleesi 16 gru 2015, 21:13
Bardzo dobrze zwierzaki bo mnie chodzą.One są nietypowe prawie każdy reaguje jak oparzony gdy widzi plastry lub opatrunki lub rękawiczki a moje obwąchały plastry i nic nie robią. Powinny je atakować.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg