Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 13 gru 2015, 23:20
Zosia_89, chyba dlatego że gorzej się czuje i zamykam się w sobie. Ten typ tak ma.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Zosia_89 13 gru 2015, 23:23
chojrakowa, mam podobnie...
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez Morphine90 14 gru 2015, 12:28
Dowiedziałam się wczoraj, że moja rodzina bardzo chce, żebym jednak została magistrem. Wymyślali wczoraj ze sto sposobów na obejście mojego cudownego promotora i za nic nie potrafili zrozumieć, że ja bym te ich pomysły zrealizowała, poszła na kolanach do dziekana, zagryzała zęby i cokolwiek jeszcze gdybym... uważała, że tego potrzebuję i chciała. A ja nie mam potrzeby posiadania tego tytułu. Szkoda, że nie wyszło, że moje ćwierćinteligentne koleżanki pisały prace porównawcze o demokracjach w krajach południowoamerykańskich i Papui Nowej Gwinei, których nawet temat w życiu nie powinien być zatwierdzony. Szkoda. I to tyle jeśli chodzi o moje emocje do tego. Nie potrzebuję sobie niczego udowadniać, bo mogłabym o mojej kochanej Turcji i doktorat już napisać, nie potrzebuję papieru, bo i tak przeznaczeniem moim jest praca poniżej możliwości intelektualnych. A oni i tak swoje. Jakby to o nich miało świadczyć, jak by to oni mieli mieć jakiś wstyd, że ja tego cholernego mgr nie będę mieć.
Eh, ale i tak ten mój braciszek i bratowa nie są źli :smile:
Fear is the hand
that pulls your strings

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 14 gru 2015, 13:12
Faaaatalnie. Nie mogłam spać całą noc. Ale zaspałam. Znoooowu. Tracę wiarę we wszystko. Nie mam sił nawet by wstać. To jakaś porażka. Obawiam się konsekwencji. Na razie żadnych ale taka sytuacja nie może się powtórzyć.

przez Morphine90 14 gru 2015, 13:44
Steviear napisał(a):Faaaatalnie. Nie mogłam spać całą noc. Ale zaspałam. Znoooowu. Tracę wiarę we wszystko. Nie mam sił nawet by wstać. To jakaś porażka. Obawiam się konsekwencji. Na razie żadnych ale taka sytuacja nie może się powtórzyć.

A bierzesz jakieś leki na sen? Może one tak Cię zmulają rano, że nie możesz wstać?

przez Steviear 14 gru 2015, 13:59
Morphine90, Biorę antydepresantów najmniejsza dawkę przez długi czas już. Chyba wiem co jest powodem. Cały czas się stresuje zupełnie bez powodu. I teraz mam. Wszystko to odbija się na ciele. W nocy nie śpię bo mam taką nerwice i natłok myśli że się po prostu nie da spać

przez Marcin2013 14 gru 2015, 14:00
fatalnie

przez Morphine90 14 gru 2015, 14:05
Steviear napisał(a):Morphine90, Biorę antydepresantów najmniejsza dawkę przez długi czas już. Chyba wiem co jest powodem. Cały czas się stresuje zupełnie bez powodu. I teraz mam. Wszystko to odbija się na ciele. W nocy nie śpię bo mam taką nerwice i natłok myśli że się po prostu nie da spać

A bierzesz na noc czy na dzień? Może warto, żebyś brała na noc jakiś trazodon albo mianserynę, żeby spać. Im mniej śpisz tym gorzej się czujesz za dnia, tym gorsze objawy depresji - to jak zaklęte koło.

przez omakk 14 gru 2015, 14:07
Morphine90, Ja mam chyba odwrotnie bo im mniej śpię tym lepiej się czuję.
omakk

przez chojrakowa 14 gru 2015, 14:24
Jestem ale mnie nie ma, znacie taki stan?
Czekam aż ten dzień się skończy, ale gdzie tu jeszcze... A po pracy bonus w postaci babci która wpadnie na podwieczorek. Żyć nie umierać.

Leki zmieniam, rozmawiałam z psychiatrą. Tylko muszę się zastanowić na jakie.

Położyłabym się spać najchętniej.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Morphine90 14 gru 2015, 14:27
chojrakowa napisał(a):Jestem ale mnie nie ma, znacie taki stan?
Czekam aż ten dzień się skończy, ale gdzie tu jeszcze... A po pracy bonus w postaci babci która wpadnie na podwieczorek. Żyć nie umierać.

Leki zmieniam, rozmawiałam z psychiatrą. Tylko muszę się zastanowić na jakie.

Położyłabym się spać najchętniej.

Nie znam stanu, ale współczuję :(

przez Steviear 14 gru 2015, 14:33
Morphine90, niby biorę rano a prawda jest taka że moje rano to albo 13 lub 8. Boję się brać leki na sen bo potem w ogóle nie panuje nad budzeniem się i budzę się po czasie dowiadując że wyłączyłam budziki przez sen. Jutro będzie dobrze bo dzisiaj zrobiłam sobie wolne. Nie opłaca mi się nawet jechać. Tylko jedno może pomóc- mieszkanie bliżej.

przez Morphine90 14 gru 2015, 14:50
Steviear napisał(a):Morphine90, niby biorę rano a prawda jest taka że moje rano to albo 13 lub 8. Boję się brać leki na sen bo potem w ogóle nie panuje nad budzeniem się i budzę się po czasie dowiadując że wyłączyłam budziki przez sen. Jutro będzie dobrze bo dzisiaj zrobiłam sobie wolne. Nie opłaca mi się nawet jechać. Tylko jedno może pomóc- mieszkanie bliżej.

Dlatego zasugerowałam trazodon - po nim nie ma problemów z obudzeniem się, spokojnie wstawałam nawet o 5 czy 6 do pracy.

przez PannaNatalia 14 gru 2015, 14:57
Okropnie boli mnie głowa
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Sortuj wg