Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agnes89 13 gru 2015, 01:39
A ja znieczulam się winem. Chyba mój związek się rozpadł, choć i tak od dawna był w ruinie. Nie wiem, co o tym myśleć...
Swoją drogą, ja też się zastanawiałam jak to będzie z moją depresją. Czy już do końca życia będę musiała brać leki? Na razie jestem na początku psychoterapii. Może to coś pomoże.... W sumie po 3 spotkaniach sporo się dowiedziałam o sobie.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez samnieswój 13 gru 2015, 01:42
Motywacji wciąż niet. Udało mi się utrzymać względnie dobry nastrój. Świadomie!
Szkoda tylko, że skrzynka pusta... Może jutro się uda pogadać ;)

przez filip133 13 gru 2015, 01:46
A ja się znieczulam herbatą xD Trzeba iść zaraz spać, bo mnie biorą depresyjne myśli i czuję, że zaraz znowu będę miał ochotę myśleć o pocięciu się nożem i że lepiej byłoby umrzeć.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes89 13 gru 2015, 02:15
Chyba się trochę upiłam tym winem. Ale spokojnie, nie wezmę leków na wieczór, a w telefonie mam autokorektę, więc mogę pisać w miarę składnie :D Natomiast po % włącza mi się słowotok :D I nie, nie mam problemów z alkoholem. Spokojna wasza głowa.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez filip133 13 gru 2015, 02:36
agnes89, dobrze :D
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez zalezna 13 gru 2015, 02:37
k***a ! znowu mi się przestawił tryb spania. zamiast w nocy śpię w dzień. dziś spałam od 6 do 18. oczywiście noc przede mną. staram się wytrzymać, ale w dzień mnie zwyczajnie zmiata. od 5 lat mój sen nie jest normalny i nic na niego nie działa.
zalezna

przez szrama 13 gru 2015, 03:08
Ja kładę się o czwartej lub kilkanaście minut po i śpię różnie, do 12:30 lub do 14:00 maksymalnie gdy położę się jeszcze później, ostatnio chodzę spać o szóstej bo zacząłem oglądać horrory do późna, a dziś jeszcze gala ufc. Poza tym ciężko mi zasnąć bez leków, a o czwartej zasypiam ze zmęczenia i wyobrażam sobie w głowie różne dziwne, głupie rzeczy.
Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 03:10 przez szrama, łącznie edytowano 1 raz

przez agnes89 13 gru 2015, 03:10
Wylałam ostatnie pół kieliszka wina :cry: Ale i tak czuję fajne rozluźnienie, tego mi było trzeba. Nie upiłam się bardzo. Jest ok.
Na szczęście wino nie było bardzo drogie :D Podobno jakieś bułgarskie, więc żeby nie było, że piję jakieś tanie sikacze, Komandosy itp :D
W sumie na tym mi zależało, odprężenie, rozluźnienie, a po butelce wina nie mam kaca :D

przez Steviear 13 gru 2015, 04:11
Coś czuję że szybko nie zasne. Starczyło jeden wieczór położyć się o 6, drugi przed 4 i tryb przestawiony . W ogóle nie jestem senna. Martwię się nawet nie wiem czym. Weekend mi uciekł. Niedługo poniedziałek.. im więcej poniedziałkow,tym sesja coraz bliżej a ja się nie uczę. Jestem tchórzem bo to żadne rozwiązanie

przez zielony95 13 gru 2015, 05:04
K###a, znów nie mogę zasnąć. Chciałbym wstać jutro o normalnej porze, ale nic pewnie z tego nie wyjdzie. Nie wiem po ch#j to piszę, nic to przecież nie zmieni. Po prostu wkurzony jestem. Dobrze że jutro ( w sumie to dzisiaj) niedziela, przynajmniej będzie można się cały dzień opieprzać i nikomu nic do tego. Pozatym ostatnio samotność zaczyna mi coraz bardziej doskwierać. W sumie nic dziwnego, ile można się izolować od ludzi. No nic, dobrej nocki wam życzę, jeśli ktokolwiek to przeczyta. :P

przez cdn. 13 gru 2015, 05:40
Moja nocka będzie dobra, przy czym nie mam zamiaru marnować jej na sen. Dopiero ok. 3 w nocy poczułam, że się na prawdę obudziła. Cały dzień chodziłam jak zombie, i zmuszałam się do zrobienia czegokolwiek. Skoro przyszedł do mnie ta chwila energii, to muszę ją wykorzystać. A skoro jestem sama, to mogę na takie dziwactwa sobie pozwolić. Żegnaj normalności!

przez chojrakowa 13 gru 2015, 08:09
Bluepb, moje piesy kulturalnie kolo północy odpalają tryb spania. Natomiast mam jeszcze trzech kocich kawalerów, a im sen zbędny czasem, szczególnie nocą;p
Biorę leki i klade się sie do lozka. Chciałabym troche pospać. Dobrej nocy albo miłego dnia robaczki :)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Bluepb 13 gru 2015, 08:35
a po butelce wina nie mam kaca :D

Zobaczysz rano :)
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez agnes89 13 gru 2015, 11:22
Bluepb napisał(a):
a po butelce wina nie mam kaca :D

Zobaczysz rano :)

Nie mam kaca, a właśnie się obudziłam :D To już jest sprawdzone kilkukrotnie. Nie wiem jak byłoby z czerwonym winem, ale z białym i różowym to się sprawdza :)
Miałam jakieś dziwne sny, nawet ciężko jest mi je opowiedzieć.

Sortuj wg