Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kasandra36 12 gru 2015, 02:24
Źle. Samotnie. I z wyrzutami sumienia
Dying
Is an art, like everything else.
I do it exceptionally well.

I do it so it feels like hell.
I do it so it feels real.
I guess you could say I’ve a call.

- Lady Lazarus, Sylvia Plath

przez agnes89 12 gru 2015, 13:14
Czuję się dobrze :) W środę byłam na kontroli u psychiatry. Jednak nie zmniejszam dawki, bo tak będzie bezpieczniej przez zimę.
Jestem też w trakcie psychoterapii, więc może dzięki niej, na wiosnę czy lato, zmniejszę dawki leków.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Bobby6 12 gru 2015, 14:18
fatalnie
ciąg dalszy wczorajszego wieczoru

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonsai 12 gru 2015, 16:09
Dark Velvet napisał(a):Wysłałeś pw w sprawie usunięcia profilu?

Tak.

Czuję się dziś średnio, znów wiatry niespokojne nawiedziły me okolice. Niech już spadnie ten śnieg, kurna.
bonsai

przez Bobby6 12 gru 2015, 17:10
coraz gorzej

przez Steviear 12 gru 2015, 18:12
Śpiąca. Zastanawiam się co by robić ale nic nie wygrywa z leżeniem

przez Peter88 12 gru 2015, 18:42
Totalna demolka. Wychodziłem powoli z przeziębienia ale dzisiaj musiałem wyjść i mnie przewiało tak konkret. Co za skurwiała pogoda, raz się pocę jak świnia raz mi pizga. Kiedyś był śnieg i było zimniej ale było jakoś przyjemniej, teraz tylko przespać ten okres.Dziwi mnie, że jakimś frajerom chce się bawić w jakieś demonstracje. Co za skurwiały kraj. Spierdolił bym stąd w pizdu na bezludną wyspę i się odciął od tej antycywilizacji. A wyszłem, żeby sobie kupić czapkę, o ironio zasranego losu.

przez Morphine90 12 gru 2015, 18:46
Zaczynam panikować, że za wcześnie odstawiłam leki, ale do cholery mam już dosyć życia w tym chemicznym letargu, na tych pieprzonych kastrujących SSRI - mam zbyt dobrego faceta, żeby rezygnować z tej części życia.
Najgorsze, że widzę jak bardzo dużo dawało mi to 20mg g*wna... :x Z tym co dzieje się w mojej głowie sobie radzę, ale objawy somatyczne to jest udręka, bo jestem po prostu bezsilna. Ból brzucha, napięciowe bóle pleców i nóg, problemy z zasypianiem. Bez tego snu to jeszcze, bo przecież póki co nie mam cholera nawet dokąd wstawać, ale gorzej z mięśniami. Z zasady nie biorę na napięciowe nic przeciwbólowego, wątpię zresztą czy by pomogło. No i nie będę przecież z piekła SSRI wchodzić na benzo, żeby mnie mechanicznie rozluźniło niczym z drgawek. Ma ktoś z was podobne bóle? Jakich rzeczy próbowaliście oprócz relaksacji Jacobsona i stretchingu? Albo macie jakieś swoje ulepszone wersje tych metod? No i odpada relaksująca kąpiel, bo cholera mam kabinę prysznicową <klnie>.

Cholera, żeby wyrównać te straty muszę zacząć uprawiać naprawdę dużo naprawdę dobrego seksu. Tylko niech jeszcze resztki paro opuszczą mój organizm i dadzą wreszcie dopaminie działać jak powinna... Nie wiem po co dają Trynkiewiczowi 60mg, mnie starcza 20 co drugi dzień i pozostaję niemal aseksualna...

przez w1punkt 12 gru 2015, 18:51
Rano ogłupiony, co nawet lubię. Potem jak taki upośledek - mongołek. Potem na noszeniu. Potem zjazd i nicość/zawieszka. Tero chyba stabilnie i niezgorzej. Obyło się bez derealki wyjątkowo. Dzień, jak dzień.

przez Kontrast 12 gru 2015, 19:23
Morphine90, A próbowałaś inne leki anty dep jak moklobemid?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Morphine90 12 gru 2015, 19:32
Kontrast napisał(a):Morphine90, A próbowałaś inne leki anty dep jak moklobemid?

Moklobemid brałam w pierwszym epizodzie, jak miałam 13 lat i myśli samobójcze. Teraz objawy depresyjne mam pod kontrolą (na tyle na ile można je mieć mając problemy z pracą of course), ale nerwica właśnie wychodzi bokiem, a nie wiem na ile moklo coś na to daje.

przez Kontrast 12 gru 2015, 19:58
Morphine90, No ja bralem i odzylem ale mam opcje nerwicowe male. Nie wiem na ile to sila sugestii, ze ten lek na pewno zadziala a na ile rzeczywiscie wtedy mi pomogl. Nie wplywa tak na chuc i jest taka faza, ze wlaczaja sie jakby nowe horyzonty i tu tez nie wiem na ile to jest faza wyjscia z szklanej banki sssri a na ile dziala to jakos pro koncepcyjnie ale fajne to bylo:)
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Bertha 12 gru 2015, 20:02
Peter88 napisał(a):Totalna demolka. Wychodziłem powoli z przeziębienia ale dzisiaj musiałem wyjść i mnie przewiało tak konkret. Co za skurwiała pogoda, raz się pocę jak świnia raz mi pizga. Kiedyś był śnieg i było zimniej ale było jakoś przyjemniej, teraz tylko przespać ten okres.Dziwi mnie, że jakimś frajerom chce się bawić w jakieś demonstracje. Co za skurwiały kraj. Spierdolił bym stąd w pizdu na bezludną wyspę i się odciął od tej antycywilizacji. A wyszłem, żeby sobie kupić czapkę, o ironio zasranego losu.

Mnie taka pogoda odpowiada. Przypomina mi trochę holenderską pogodę. W tamtych stronach śniegu nie zaznają. A że mi przypadła do gustu holenderska pogoda, to obecna aura w PL jest dla mnie spoko. Ja już dawno temu nabrałam dystansu do Polski. W tym kraju o normalność trudno. Mnie również dziwią te demonstracje. Skąd nagle wzięło się tylu obrońców systemu, który nawet ciężko nazwać demokracją.

przez black swan 12 gru 2015, 20:39
Siema. Dzisiaj czuję się już lepiej, chociaż i tak mnie szlag trafia w miejscach takich, jak np supermarket lub ruchliwa droga. Ostatnio mam ochotę mordować wszystkich, których napotkam na swojej drodze. (W realu.) A teraz sobie siedzę sama u siebie i uczę się robić drinki. :mrgreen: Ogólnie odpoczywam, fajnie jest mieć czasem święty spokój i robić sobie swoje.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg