Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez misty-eyed 01 gru 2015, 22:17
Gorzej niż zwykle ostatnio. Myślę, że to pogoda, albo niewyleczone infekcje, które ciągną się od ponad 3 tyg. To wpływa na psychikę bardzo...
Nie dam się...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez Bobby6 01 gru 2015, 22:20
Uciekinier napisał(a):kim ja kur.wa jestem, żeby godzić się na to wszystko.. zdrowie psychiczne,fizyczne u mnie siada, więc co mam do stracenia ? walczę !

dzięki takie posty naprawdę pomagają :)

przez elo 01 gru 2015, 22:31
alu napisał(a):Ja mam wrażenie, że większość osób na tym forum na nic nie choruje, tylko - ok - ma spadki nastroju, problemy z nerwami, ale tak naprawdę wszyscy mamy tu luksus, by tak się babrać w życiu.

alu zgadzam sie z toba i dodam ze luksusem jest juz sama moznosc narzekania - ludzie naprawde chorzy na psyche nie ogarniaja na tyle ze miewaja problemy nawet z tym dlatego juz sam fakt ze jestesmy w stanie za pomoca klawiaturki wklepac swoje zale przybliza nas do zdrowia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 01 gru 2015, 22:35
Tak dziwne, ale staralem sie byc dzisiaj dobrym dla innych, gorzej dla siebie.
Ostatnio edytowano 01 gru 2015, 22:36 przez Kontrast, łącznie edytowano 1 raz
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Masturbow 01 gru 2015, 22:35
to fakt, w krytycznych stanach, jak jest naprawdę źle, ostatnią rzeczą przychodzącą do głowy jest uprawianie publicznych żali. jakby całą energię wkładaną w pitolenie na forum przekuć w konkretne działanie, można by stać się w 1/3 zdrowszym (do siebie to mówisz?)
Masturbow

przez Steviear 01 gru 2015, 23:20
Te podłe emocje mnie rozwalają. Niech jebana nerwica przestanie mnie gnębić. Nic mi nie pomaga, leki na serce nie pomagaja. Tabsów na mózg się nie nażrę bo nie wytrwam jutro i nie wstane. Jestem taka wściekła i nie moge sie uspokoic. Kilka dni juz tak walcze, teraz jest najgorzej. W nocy nie moge spac przez ten pierdzielony stan. Już nie wspomne o tym jak to wszystko oddziałuje na kontakty z ludźmi, bo takowych prawie nie ma bo mnie wszystko wkurwia. A codziennie 3 godziny dojazdu środkami komunikacji można porównać do piekła. Czekam na okazję aż ktoś ''zaatakuje''. Nie nadchodzi atak a ja sie wkurwiam bo zawsze kiedy jestem słaba to wtedy atakują. A kiedy mogłabym sie bronić to nic sie nie dzieje.

przez cdn. 02 gru 2015, 10:52
Boli mi gardło. :( A na zajęcia trza iść.

przez Zmierzchun 02 gru 2015, 17:08
Dziś jestem przygaszony. W pracy jakiś niepokój mnie ogarnął
I really tried. I did my time

przez Bobby6 02 gru 2015, 18:02
powyżej średniej z momentami słabości

przez Sonka_85 02 gru 2015, 18:04
Od rana łupie mnie w głowie, a sąsiad już od czterech godzin wierci i wierci, i wierci... Chyba chce się przebić aż do Australii... :silence:

przez Morphine90 02 gru 2015, 20:39
Wykończona malowaniem. Niech luby sam jutro smaruje drugą warstwę, ja już nie mam siły ręki z wałkiem podnieść. Ale kolor jest wspaniały :D
Fear is the hand
that pulls your strings

przez filip133 02 gru 2015, 20:52
Morphine90 napisał(a):Wykończona malowaniem. Niech luby sam jutro smaruje drugą warstwę, ja już nie mam siły ręki z wałkiem podnieść. Ale kolor jest wspaniały :D

Pokaż :D

przez khaleesi 02 gru 2015, 21:33
Masturbow napisał(a):to fakt, w krytycznych stanach, jak jest naprawdę źle, ostatnią rzeczą przychodzącą do głowy jest uprawianie publicznych żali. jakby całą energię wkładaną w pitolenie na forum przekuć w konkretne działanie, można by stać się w 1/3 zdrowszym (do siebie to mówisz?)
:lol: trzeba przyznać, że sporo w tym racji.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Steviear 02 gru 2015, 21:34
O Jezu. Można rzygać że stresu? To już wiem jak będzie wyglądała sesja. Nie no nie wiem co mam z tym zrobić. Po prostu nie wiem. Dzisiaj spalam godzinę a kilkanaście siedzialam na uczelni. Strasznie mnie wszystko boli i brzuch,glowa,serce boli i nie mogę jeść. Niech mi ktoś powie co z tym mogę zrobić, bo to meczarnia. To stan destrukcji.. Kolejny tego typu dzień z rzędu. Boje się że w pewnym momencie po prostu padne gdzieś po drodze i nikt mi nie pomoże

Sortuj wg