Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 30 lis 2015, 08:48
Słabo trochę bo nawet 2godziny nie spalam a 10 muszę wytrzymac. Ale ogólnie to ok

przez zalezna 30 lis 2015, 11:54
tylko 3 miesiace ciepla i 9 zimnych. ja chce zeby bylo odwrotnie :(
zalezna

przez takie tam 30 lis 2015, 16:10
Popieram :D
Co do reszty - jakoś może być...
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Masturbow 30 lis 2015, 17:04
chciałabym sobie kupić przez internet buty, ale moja energia kończy na pomyśle. przerastają mnie już najdrobniejsze czynności, wszystko mnie już przerasta, końca tego koszmaru nie widać już od tak długiego czasu, że robi mi się coraz bardziej przykro, bo nie chcę dużo, tylko żyć, jak inni. pracować, robić zakupy w osiedlowym markecie, iść do kina, jeździć na wakacje, robótek ręcznych chcę, poplotkować z koleżankami...:( normalnego życia:(
Masturbow

przez inny 30 lis 2015, 17:05
najgorzej w życiu
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

przez Bobby6 30 lis 2015, 17:39
a było tak dobrze....jedna krótka wiadomość i całe dobre samopoczucie budowane przez ostatnie dni po prostu znikło

przez samnieswój 30 lis 2015, 18:01
Bobby6, co takiego zrójnowało Twój nastrój?

przez Bobby6 30 lis 2015, 18:41
niby pisze tutaj o wszystkim co się u mnie dzieje....ale tym razem nie
powinienem się cieszyć czyimś szczęściem a zamiast tego boli mnie że mnie takie rzeczy nie spotykają.....głupio mi przez to

przez userman 30 lis 2015, 19:06
Zaczęło się nijak, później było nawet nieco lepiej... teraz kierunek dno.

przez Don Kamillo 30 lis 2015, 20:09
Dziwnie bez chęci do życia. Chociaż codzienność tak nie przytłacza już, i w pracy jakoś idzie.. Dalej na czysto lecę :)

nigdy już nie wróci to co straciłem, ale lepsze to co mam teraz, niz leżenie w łozku z wytrzeszczonymi ślepiami :roll:
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - koniec z tym.. :)

przez w1punkt 30 lis 2015, 20:38
Jak coś z kończynami.

przez Uciekinier 30 lis 2015, 21:47
czasem myślę, że jestem tak blisko szczęścia, spotykam kogoś, o kim nie mogę przestać myśleć, ale na tym koniec, wygrywają lęki i inne paskudztwa mnie dręczące.. to takie przykre, że z pozoru jestem postrzegany nawet jako ktoś atrakcyjny, a jednak wiem, że tak trudno byłoby mnie zaakceptować.. nie wierzę, po prostu nie wierzę w szczęście. Wiele razy godziłem się z samotnością, ale mimo to co jakiś czas budzi się we mnie nadzieja, że mogę tak wiele ! .. i równie szybko przeistacza się w ból.. okropny ból istnienia.. Kiedyś się dobiję, obiecuję :-|
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez Zosia_89 30 lis 2015, 22:03
jestem dziś tak charakterna jak dziewczynka z zapałkami
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez Morphine90 30 lis 2015, 22:07
Roznosi mnie dzisiaj, to pewnie efekt odstawienia leków - brak zmulenia, spowolnienia i biernego poddawania się biegowi wydarzeń. Dopiero teraz naprawdę zaczyna mnie wkurzać brak pracy, przestaje mi wystarczać decoupage i tego typu bzdety. Nie wiem czy to dobrze. Leki miały swoje plusy, ale jak uboki są gorsze niż sama choroba, to nie pozostaje nic innego jak spróbować od tej strony, tym bardziej, że coś tam niby zaczęło stykać w głowie chemicznie.
Przełamałam lody - wysłałam pierwsze cztery cv. A więc wracam znowu na wydeptaną ścieżkę frustracji, czekania i zamartwiania się, że nie jestem wystarczająco dobra. (uświadomiłam sobie, że powinnam to zdanie wywalić, ale niech pokaże jak trudno mi zmienić myślenie). Będę słać i tyle. Ktoś do cholery w końcu oddzwoni. Jako że to dopiero 2015 to myślę, że doczekam się w tym stuleciu z pewnością :D No i koniec z podejmowaniem jakiegokolwiek zajęcia, brania pracy w której znowu wszyscy wejdą mi na głowę i doprowadzą do depresji. To ma być praca, dzięki której stanę na nogi, a nie znowu zwariuję. Nawet jak mam w tym mieszkaniu po ścianach chodzić z nudów i nadmiaru energii to nie wezmę byle jakiego gówna. Musicie mnie trzymać za słowo...

Sortuj wg