Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bertha 28 lis 2015, 13:00
Jakoś leci. Nie jest źle. :smile:
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez alu 28 lis 2015, 13:07
ale mnie wkurza brak słońca! Niech sobie będzie zimno, ale na Boga - światła potrzeba!
alu

przez zalezna 28 lis 2015, 13:17
alu napisał(a):ale mnie wkurza brak słońca! Niech sobie będzie zimno, ale na Boga - światła potrzeba!

mnie też to wkurza:( tylko, że ja mam dość zimna. nienawidzę zimy. zazdroszczę wszystkim mieszkającym w blokach, którzy przychodzą do domu i mają ciepło. wstają rano - i mają ciepło. i mają ciepłą wodę kiedy tylko zechcą.
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez userman 28 lis 2015, 14:16
zalezna napisał(a):(...) zazdroszczę wszystkim mieszkającym w blokach, którzy przychodzą do domu i mają ciepło. wstają rano - i mają ciepło. i mają ciepłą wodę kiedy tylko zechcą.

...a latem jest tak gorąco i duszno że nie ma jak oddychać... ;)

Ja ostatnio wolę dupówę, słońce nie poprawia mi nastroju, a tylko powoduje że czuje się jeszcze dziwniej

przez alu 28 lis 2015, 14:36
userman, no trzeba przyznać, że upały są jeszcze gorsze :P Ale! są miejsca na świecie z idealnym klimatem - w niedzielę wróciłam z Kanarów i tam pogoda jest stała przez cały rok. Stabilne ciśnienie, w ciągu dnia 22-25 stopni, w nocy 18. IDEALNIE!
alu

przez elo 28 lis 2015, 15:12
ta skads to znam latem za goraco zima za zimno ah te typowo polaczkowe malkontenctwo :105:

czuje sie dobrze pomimo tego ze mam wchuj zaleglosci i roboty przed soba musze dokonczyc prezentacje na seminarium i do tego pozakuwac na laboratoria a do wtorku zdecydowac ktory projekt chce realizowac oraz odrobic zadanko domowe na terapie no super... co nie zmienia faktu ze czuje sie naprawde spoko! (:::
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez bonsai 28 lis 2015, 16:13
Ja uwielbiam jesień/zimę, więc jest fajnie. :) Tylko śniegu brak, ale poczekam jeszcze.

Dobrze się czuję, gdyż nie muszę już nic dzisiaj robić i zjadłem smaczny obiad. :yeah:
bonsai

przez Peter88 28 lis 2015, 17:06
jak pierdolona niemota
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez galopująca na oślep 28 lis 2015, 17:33
Kiepsko. Znowu wpadłam w szał zakupów. Nie zamknęłam samochodu pod centrum bo już mnie omotały te wszystkie przedmioty i przestałam myśleć. Wróciłam do domu z ogromem ciuchów i różnych zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Teraz siedzę sama z poczuciem porażki i z brakiem kogokolwiek do pogadania. Nie wiem co ze sobą zrobić...
galopująca na oślep

przez zalezna 28 lis 2015, 19:39
dziś stwierdziłam, że nie nadaję się do pracy. znaczy, na razie mam pracę, ale gdybym ją straciła to pozostaje mi tylko praca na kasie w biedronce lub innym sklepie. nie ma co ukrywać moje kwalifikacje zawodowe są kiepskie. problem z wyborem studiów miałam już odkąd zdałam maturę. niestety dziś, żeby mieć dobrą pracę to trzeba studiować medycynę albo inżynierię. ja niestety całe życie byłam kiepska i nienawidziłam takich przedmiotów jak matma, chemia, biologia, fizyka, informatyka. więc wszystkie ścisłe studia u mnie odpadają. a na humanistyczne lub społeczne nie ma , co się pchać z wiadomych powodów. nie mam chyba przez to pomysłu na życie. nie wiem jak zapewnić sobie odpowiednią przyszłość, bo wszystko wskazuje na to, że kiedyś będę mieszkać pod mostem :/
naprawdę zazdroszczę moim rodzicom i im podobnym. pod tym względem oni wychowali się w lepszych czasach. nie trzeba było mieć studiów, znać 5 języków i w wieku 20 lat spełniać wymagania rynku pracy(czyli mieć za sobą spore doświadczenie zawodowe, nie chorować i pracować 24/h łącznie z weekendami za 1200zł miesięcznie).
zalezna

przez kotek em 28 lis 2015, 22:23
Łeb mnie boli i..., no.
Obrazek

przez tristezza 28 lis 2015, 22:41
Nie dam rady tutaj... nie mam siły

przez seway1996 28 lis 2015, 23:52
Odpadam z gry zwanej życiem.
Planów na śmierć wiele lecz na życie brak,mam świadomość,że to się nie zmieni.
Już nie długo nie będe śmieciem,nie będe nikim, nie będe niczym.

przez Steviear 29 lis 2015, 02:22
seway1996, nie skreslaj swojego zycia. Tyle jeszcze mozesz poczuć dobrych emocji, tyle mozesz zrobić. Tyle zobaczyć. To, że teraz jest kiepsko wcale nie znaczy że przyszłość też musi taka być. Jeszcze na pewno kiedyś w życiu zaznasz dlugotrwalej radosci, tylko musisz zawalczyć o siebie. Mam tu na myśli profesjonalną pomoc, wiarę w siebie, szukanie motywacji..
Pamietam jak byłam w podłym stanie i myslalam że to koniec, ze moje zycie zawsze bedzie takie. Nic bardziej mylnego. Musisz tylko zadbać o to życie, szukać czegoś dzięki czemu poczujesz się szczesliwy.

Sortuj wg