Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dr. Psycho Trepens 27 lis 2015, 21:55
Gwałcony lękiem przez całą dobę, obawa i poczucie winy nie dają spokoju.
Jestem jak ten pies na krze lodu.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez zalezna 28 lis 2015, 00:53
fizycznie - tragicznie. nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam :(
zalezna

przez Steviear 28 lis 2015, 12:32
Jestem zmęczona strasznie i obolała choć dopiero się obudzilam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez userman 28 lis 2015, 12:51
Jestem zmęczony, nie mogłem dzisiaj wstać.
W środku jałowo, pusto...

przez Bertha 28 lis 2015, 13:00
Jakoś leci. Nie jest źle. :smile:
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez alu 28 lis 2015, 13:07
ale mnie wkurza brak słońca! Niech sobie będzie zimno, ale na Boga - światła potrzeba!
alu

przez zalezna 28 lis 2015, 13:17
alu napisał(a):ale mnie wkurza brak słońca! Niech sobie będzie zimno, ale na Boga - światła potrzeba!

mnie też to wkurza:( tylko, że ja mam dość zimna. nienawidzę zimy. zazdroszczę wszystkim mieszkającym w blokach, którzy przychodzą do domu i mają ciepło. wstają rano - i mają ciepło. i mają ciepłą wodę kiedy tylko zechcą.
zalezna

przez userman 28 lis 2015, 14:16
zalezna napisał(a):(...) zazdroszczę wszystkim mieszkającym w blokach, którzy przychodzą do domu i mają ciepło. wstają rano - i mają ciepło. i mają ciepłą wodę kiedy tylko zechcą.

...a latem jest tak gorąco i duszno że nie ma jak oddychać... ;)

Ja ostatnio wolę dupówę, słońce nie poprawia mi nastroju, a tylko powoduje że czuje się jeszcze dziwniej

przez alu 28 lis 2015, 14:36
userman, no trzeba przyznać, że upały są jeszcze gorsze :P Ale! są miejsca na świecie z idealnym klimatem - w niedzielę wróciłam z Kanarów i tam pogoda jest stała przez cały rok. Stabilne ciśnienie, w ciągu dnia 22-25 stopni, w nocy 18. IDEALNIE!
alu

przez elo 28 lis 2015, 15:12
ta skads to znam latem za goraco zima za zimno ah te typowo polaczkowe malkontenctwo :105:

czuje sie dobrze pomimo tego ze mam wchuj zaleglosci i roboty przed soba musze dokonczyc prezentacje na seminarium i do tego pozakuwac na laboratoria a do wtorku zdecydowac ktory projekt chce realizowac oraz odrobic zadanko domowe na terapie no super... co nie zmienia faktu ze czuje sie naprawde spoko! (:::
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez bonsai 28 lis 2015, 16:13
Ja uwielbiam jesień/zimę, więc jest fajnie. :) Tylko śniegu brak, ale poczekam jeszcze.

Dobrze się czuję, gdyż nie muszę już nic dzisiaj robić i zjadłem smaczny obiad. :yeah:
bonsai

przez Peter88 28 lis 2015, 17:06
jak pierdolona niemota
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez galopująca na oślep 28 lis 2015, 17:33
Kiepsko. Znowu wpadłam w szał zakupów. Nie zamknęłam samochodu pod centrum bo już mnie omotały te wszystkie przedmioty i przestałam myśleć. Wróciłam do domu z ogromem ciuchów i różnych zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Teraz siedzę sama z poczuciem porażki i z brakiem kogokolwiek do pogadania. Nie wiem co ze sobą zrobić...
galopująca na oślep

przez zalezna 28 lis 2015, 19:39
dziś stwierdziłam, że nie nadaję się do pracy. znaczy, na razie mam pracę, ale gdybym ją straciła to pozostaje mi tylko praca na kasie w biedronce lub innym sklepie. nie ma co ukrywać moje kwalifikacje zawodowe są kiepskie. problem z wyborem studiów miałam już odkąd zdałam maturę. niestety dziś, żeby mieć dobrą pracę to trzeba studiować medycynę albo inżynierię. ja niestety całe życie byłam kiepska i nienawidziłam takich przedmiotów jak matma, chemia, biologia, fizyka, informatyka. więc wszystkie ścisłe studia u mnie odpadają. a na humanistyczne lub społeczne nie ma , co się pchać z wiadomych powodów. nie mam chyba przez to pomysłu na życie. nie wiem jak zapewnić sobie odpowiednią przyszłość, bo wszystko wskazuje na to, że kiedyś będę mieszkać pod mostem :/
naprawdę zazdroszczę moim rodzicom i im podobnym. pod tym względem oni wychowali się w lepszych czasach. nie trzeba było mieć studiów, znać 5 języków i w wieku 20 lat spełniać wymagania rynku pracy(czyli mieć za sobą spore doświadczenie zawodowe, nie chorować i pracować 24/h łącznie z weekendami za 1200zł miesięcznie).
zalezna

Sortuj wg