Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez arminn 23 lis 2015, 18:34
Dziwnie. Trochę niepokojąco :?
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Zmierzchun 23 lis 2015, 20:33
Słabo dziś spałem w nocy. Nastrój 4/10
I really tried. I did my time

przez Uciekinier 23 lis 2015, 21:24
Co jakiś czas tu wracam i wracać już będę do mojego lub jej końca jak rzekłby Franz Maurer
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 23 lis 2015, 22:24
Szok. Jakby mi ktoś powiedział, że będe sobie gadała o "pogodzie" z tymi ludzmi to bym popatrzyła jak na czuba :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez userman 24 lis 2015, 01:04
Jestem zmęczony fizycznie i psychicznie... emocjonalnie prawie mnie nie ma.

przez tristezza 24 lis 2015, 01:08
To trochę smutne, że postanowiłam nie żyć.

przez black swan 24 lis 2015, 01:13
Jak ja się czuję... czy ja się w ogóle dzisiaj czuję? Nie wiem, jestem jakaś oderwana od siebie. Spotkałam się z przyjacielem, ale nie czułam nic, przez pewien czas nawet chęć odsunięcia się. Ale przestałam się nad tym zastanawiać, olać to, najlepiej wziąć to za element specyfikacji technicznej mojej osoby, że raz czuję jedno, a raz coś przeciwnego w związku z daną, bliską (bliską?) osobą.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez zalezna 24 lis 2015, 01:27
zauważyłam, że ostatnio mimo, że czuję się skrajnie samotna mam problemy z rozmową z ludźmi. ale nie w takim sensie, że nie wiem jak rozmawiać ani o czym, ale mam poczucie, że większość ludzi wokół mnie ma przeciętne problemy , a poza tym są radośni, optymistyczni i szczęśliwi, z poukładanym ogólnie życiem. i ci wszyscy ludzie jak ich spotykam zwykle tacy radośni się do mnie odzywają(zwłaszcza przez telefon) takim radosnym głosem pytają co słychać. po prostu ich głos i sposób w jaki rozmawiają jest taki radosny do przesady, a ja mimo, że jestem w czarnej dupie i mam skrajnie myśli samobójcze muszę udawać dobry humor i mówić, że wszystko u mnie ok. rozmawiają ze mną jakby wszystko było ok , a ja podczas rozmowy z nimi mam ochotę strzelić sobie w głowę, albo się rozpłakać. a muszę zachować kamienny spokój + robić udawany uśmiech i ogólnie dobre samopoczucie choć w środku umieram z samotności i bólu. nigdy tak źle się nie czułam. to jest straszne.
zalezna

przez acherontia-styx 24 lis 2015, 01:32
Ktoś mi dzisiaj skutecznie ciśnienie podniósł rano i do teraz mnie lekki wkurw trzyma :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez black swan 24 lis 2015, 01:40
zalezna napisał(a): a muszę zachować kamienny spokój + robić udawany uśmiech i ogólnie dobre samopoczucie choć w środku umieram z samotności i bólu.
A czemu musisz?
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez zalezna 24 lis 2015, 01:50
black swan napisał(a):
zalezna napisał(a): a muszę zachować kamienny spokój + robić udawany uśmiech i ogólnie dobre samopoczucie choć w środku umieram z samotności i bólu.
A czemu musisz?

bo tak wypada.
zalezna

przez Steviear 24 lis 2015, 02:53
tristezza, co ty piszesz... :( :(

Coraz bardziej trace wiarę w to że może być dobrze. Jestem coraz bliżej rana. Nerwica nie ustaje. Nie mam nawet leków. Okropnie się czuję. pogarszam swoj stan nie spiac ale nie moge zasnac. Czekam aż przejdzie ale nie przechodzi. Mam wyrzuty sumienia że trace taki czas w którym mam tyle energii i mogłabym coś zrobić. Tak nie powinno być. Przecież już rankiem muszę normalnie żyć. Boje się że nie zasne i że przeleże do tego czasu.

przez misty-eyed 24 lis 2015, 03:11
Steviear, znam ten problem-bezsenność i nakręcające się w związku z tym złe samopoczucie. Do dzisiaj zdarza mi się nie spać, raz, dwa, w tygodniu.
Jednak dzięki zdiagnozowaniu choroby tarczycy moja nerwica znacznie osłabła. Lęki mam słabsze, daję radę w miarę normalnie funkcjonować.
Czy chodzisz na terapię?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez Steviear 24 lis 2015, 03:23
misty-eyed, normalnie funkcjonujesz po bezsennej nocy?  swój stan bym opisała jako depresję bez objawów psychicznych+ nerwica. Moze faktycznie też coś mam z tą tarczycą lub czyms innym.jednak nie mam sił ani czasu na badania.
Nie chodze już. Musiałam z dnia na dzień zrezygnować bo nie moglam tego z życiem czasowo pogodzić.

Sortuj wg