Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez misty-eyed 22 lis 2015, 22:53
black swan, ja mam pekińczyka-Cziko się nazywa, kochany psiak, niezwykła to rasa /a miałam już kilka piesków w życiu/, ale bardzo zazdrosny o Wnuczka.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez black swan 22 lis 2015, 23:05
Haha, psy już tak mają, że są zazdrosne o inne domowe 'zwierzaki'.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez w1punkt 22 lis 2015, 23:30
black swan napisał(a):
w1punkt napisał(a):Obchodzi. Bo ktoś to jednak czyta!
To, że ktoś czyta, to jeszcze nie jest przesłanka do tego, że jego/ją to obejdzie, co przeczyta. :P
Więc po co to robi?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tristezza 22 lis 2015, 23:30
Przeraża mnie przyszłość, nie mam siły.

przez black swan 22 lis 2015, 23:50
w1punkt napisał(a):
black swan napisał(a):
w1punkt napisał(a):Obchodzi. Bo ktoś to jednak czyta!
To, że ktoś czyta, to jeszcze nie jest przesłanka do tego, że jego/ją to obejdzie, co przeczyta. :P
Więc po co to robi?

Z nudów, z braku laku, z ciekawości co może znaleźć, z poczucia obowiązku przeczytania kogoś zanim sam coś napisze, z potrzeby bycia w temacie, gdy widzi dyskusję, z nadziei na znalezienie czegoś interesującego... Porodów może być wiele.

przez Bobby6 23 lis 2015, 00:03
black swan napisał(a):Z nudów, z braku laku, z ciekawości co może znaleźć, z poczucia obowiązku przeczytania kogoś zanim sam coś napisze, z potrzeby bycia w temacie, gdy widzi dyskusję, z nadziei na znalezienie czegoś interesującego... Porodów może być wiele.

Do wymienionych wyżej porodów :) dodałbym jeszcze chęć znalezienia innych ludzi z podobnymi problemami

przez black swan 23 lis 2015, 00:05
Haha, nie zauważyłam literówki :P

przez Śmiercionauta 23 lis 2015, 00:05
hóiowo.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Anidre 23 lis 2015, 00:11
Zmęczona psychicznie.
Codzien­ność nie mu­si być ko­loro­wa.
Sza­rość ma też swój urok,
bo gdy­by codzien­nie było kolorowo
to nie cze­kałbyś na lep­szy dzień...

Trze­ba być tyl­ko na ty­le silnym,
aby w tej urok­li­wej sza­rości wytrwać.

przez nvm 23 lis 2015, 01:54
Bobby6 napisał(a):Odpowiedziałem na twój komentarz bo myślałem, że nawiążemy rozmowę, że potrzebujesz pomocy ale teraz dochodzę do wniosku, że chyba tylko chcesz siać ferment.
Tak. Dr House też nie potrzebuje pomocy - on chce tylko siać ferment. Widać, jak znasz się na ludziach. Gratuluję przenikliwości i zrozumienia.
Bobby6 napisał(a):Straciłem zainteresowanie Twoją osobą.
I bardzo dobrze! Nie chcę, żeby interesował się mną ktoś, kto pochopnie mnie osądza. Nic o mnie nie wiesz, a już mnie nie lubisz. Ja Ciebie też wprawdzie nie lubię, ale to nic osobistego - ja nikogo nie lubię. (to nie jest do końca na serio - to mrugnięcie okiem do kumatych widzów dr House'a, którzy podchodzą z dystansem; pozostali mogą to zignorować, albo się oburzać - jak wolą).
Bobby6 napisał(a):Mam nadzieje, że było warto.
Tak. Było warto. Dzięki temu Cię odsiałem, a my się nie dogadamy.

monapayne napisał(a):Czemu od razu skreślacie nvm?
Dziękuję za stanięcie w mojej obronie. No, chyba, że to była czysta ciekawość. Niech skreślają. Dzięki temu będziemy mogli się unikać. Lepiej od razu pokazać swoje prawdziwe oblicze, niż udawać miłego i zjednać sobie ludzi, którzy są niekompatybilni i później się rozczarować. (chyba, że dla celów pragmatycznych i makiawelicznych planów chcemy kogoś zmanipulować oczywiście). Minus jest taki, że trzeba się mierzyć na początku z nieuzasadnioną i niczym nieusprawiedliwioną agresją tych, którzy Cię nie rozumieją.

Bobby6 napisał(a):dzisiaj nic nie czuje...całkiem fajnie
https://www.youtube.com/watch?v=3pByG5o4pYY

---
Ten temat służy dla mnie wyrażeniu tego, jak się czuję, co we mnie siedzi. Wolę się wyrażać swoją postawą niż suchym ubraniem w słowa. Dzięki temu mogę swoich uczuć pełniej i bardziej świadomie, bardziej bezpośrednio doświadczyć, zamiast je po prostu opisywać. (To jednak nie miałoby sensu, gdyby moje słowa nie miały odbiorcy.) Podobną funkcję spełnia dla mnie oglądanie takich filmików, jak ten, który podesłałem. A także odgrywanie dramatu (jak tekst o tym, że "nikogo nie lubię", który był de facto cytatem z dr House'a - działa, bo chyba jakoś ze mną rezonuje, choć może nie jest to do końca prawda - ważne jest to, że wyrażam w ten sposób swoje uczucia, nie musi to być chyba zawsze w pełni reprezentatywne dla mojej osoby - tak bym się tylko niepotrzebnie ograniczał).
nvm

przez Bobby6 23 lis 2015, 11:12
nvm napisał(a):Ten temat służy dla mnie wyrażeniu tego, jak się czuję, co we mnie siedzi. Wolę się wyrażać swoją postawą niż suchym ubraniem w słowa. Dzięki temu mogę swoich uczuć pełniej i bardziej świadomie, bardziej bezpośrednio doświadczyć, zamiast je po prostu opisywać. (To jednak nie miałoby sensu, gdyby moje słowa nie miały odbiorcy.) Podobną funkcję spełnia dla mnie oglądanie takich filmików, jak ten, który podesłałem. A także odgrywanie dramatu (jak tekst o tym, że "nikogo nie lubię", który był de facto cytatem z dr House'a - działa, bo chyba jakoś ze mną rezonuje, choć może nie jest to do końca prawda - ważne jest to, że wyrażam w ten sposób swoje uczucia, nie musi to być chyba zawsze w pełni reprezentatywne dla mojej osoby - tak bym się tylko niepotrzebnie ograniczał).

I trzeba było zacząć w ten sposób

przez austerija 23 lis 2015, 11:54
Ciągle chcę żyć. To chore.

przez alu 23 lis 2015, 14:04
szczęś-li-wa
alu

przez Artemizja 23 lis 2015, 14:18
alu, :great: Cieszę się bardzo i trzymam kciuki, żeby szczęście trwało ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg