Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bertha 22 lis 2015, 13:51
Dawno mnie tu nie było. Przez ten czas jak mnie nie było psychika dawała mi się nieźle w kość. Dzisiaj czuję się znośnie. ☺
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez WinterTea 22 lis 2015, 15:00
Czuję się dobrze, choć nieco znudzona, bo nie spędzam dnia tak, jak lubię. Nie znoszę siedzieć w domu.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez samnieswój 22 lis 2015, 16:06
Poddenerwowanie, niepokój. Chyba łapię doła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 22 lis 2015, 16:37
Nawet, nawet, choc znowy weekend pelen grzechu.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Masturbow 22 lis 2015, 17:00
,
Masturbow

przez userman 22 lis 2015, 17:05
Kiepsko się czuje, bardzo kiepsko, kolejny dzień... z każdym chyba gorzej.

przez plejada 22 lis 2015, 19:10
Ja dzisiaj czuję jakieś napięcie wew. generalnie jestem podminowana bez powodu, no i to uczucie kołowatej głowy,

przez w1punkt 22 lis 2015, 20:09
Dereal, zawiechy, wkurw. Z akcentem na to ostatnie'. Co jak widzę dominuje dziś. Mniej więcej od południa motywuję się do oskrobania ryja, tak że "euforia".
Ostatnio edytowano 22 lis 2015, 20:18 przez w1punkt, łącznie edytowano 2 razy

przez misty-eyed 22 lis 2015, 20:13
Bywało lepiej, ale cieszę się, że w miarę normalnie funkcjonuję :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez w1punkt 22 lis 2015, 20:43
Gorąco i zimno na przemian. Słaby rzyg poszedł. Ale już będzie git.

przez black swan 22 lis 2015, 20:58
Padł temat funkcji tego tematu. Co z tego, że nikogo to nie obchodzi co kto tu wypisuje. Świadomość mojego wypisania się i ewentualnej możliwości przeczytania tego przez kogoś poprawia nastrój. Sama przeglądam kilka ostatnich stron, jak wchodzę w ten temat. Czasem czyjś komentarz mnie do czegoś zainspiruje, chociaż o tym nie piszę.

Dzisiaj czułam się różnie, z rana bardzo dobrze, po południu złapałam doła i poszłam spać. Teraz jak wstałam jest nieco lepiej, ale dalej poniżej osi. Zastanawiam się przez co ten dół był. Mam wrażenie, że jak kończą mi się rzeczy do zrobienia, to zaczynam odczuwać jakąś pustkę i niewiedzę, co dalej zrobić ze swoim życiem. I jak się nad tym zastanawiam, to to się pogłębia. Powinnam utrzymywać się zajęta. Wtedy nie skupiam się na jakiejś abstrakcyjnej esencji egzystencji, której za cholerę nie mogę odszukać i zamiast niej czuję pustkę. :-|
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez w1punkt 22 lis 2015, 21:10
black swan napisał(a):Padł temat funkcji tego tematu. Co z tego, że nikogo to nie obchodzi co kto tu wypisuje. Świadomość mojego wypisania się i ewentualnej możliwości przeczytania tego przez kogoś poprawia nastrój. Sama przeglądam kilka ostatnich stron, jak wchodzę w ten temat. Czasem czyjś komentarz mnie do czegoś zainspiruje, chociaż o tym nie piszę.

Dzisiaj czułam się różnie, z rana bardzo dobrze, po południu złapałam doła i poszłam spać. Teraz jak wstałam jest nieco lepiej, ale dalej poniżej osi. Zastanawiam się przez co ten dół był. Mam wrażenie, że jak kończą mi się rzeczy do zrobienia, to zaczynam odczuwać jakąś pustkę i niewiedzę, co dalej zrobić ze swoim życiem. I jak się nad tym zastanawiam, to to się pogłębia. Powinnam utrzymywać się zajęta. Wtedy nie skupiam się na jakiejś abstrakcyjnej esencji egzystencji, której za cholerę nie mogę odszukać i zamiast niej czuję pustkę. :-|

Obchodzi. Bo ktoś to jednak czyta!

przez misty-eyed 22 lis 2015, 21:13
black swan, zgadzam się z Twoim zdaniem na tema funkcji tego wątku. Czasem możliwość wypisania się wiele daje. Znam to forum od lat. Wczoraj powróciłam tu po kilkumiesięcznej przerwie, bo własnie tego mi brakowało. Nie oczekuję, że ktoś na siłę będzie odnosił się do mojego wpisu...jeśli tak się stanie, to na pewno jest miło.
Odnośnie zajęcia - to prawda. Ja od września zajmuję się Wnuczkiem i naprawdę moje problemy stały się mniej uciążliwe :)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

przez black swan 22 lis 2015, 22:50
w1punkt napisał(a):Obchodzi. Bo ktoś to jednak czyta!
To, że ktoś czyta, to jeszcze nie jest przesłanka do tego, że jego/ją to obejdzie, co przeczyta. :P

misty-eyed, fajnie, ja się stety/niestety nie mam kim zajmować, niestety, bo chciałabym mieć zwierza jakiegoś, ale za często mnie nie ma...
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sortuj wg