Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez elo 21 lis 2015, 22:55
ojejejejejej ojej ale sie porobilo ale sie nabrudzilo no dobra no to ja nabrudzilam przyznaje! a mianowicie - pewna dobra znajoma odnalazla moje konto na pewnym portalu i zaniepokojona wpisami mnie o tym powiadomila... strasznie sie przejela tym co tam nawypisywalam i bardzo chce sie dowiedziec co jest ze mna nie tak oczywiscie oferuja przy tym swoja pomoc iii tera tak mi glupio sie przed nia tlumaczyc sie z tego w dodatku czuje sie cholernie winna i najchetniej bym ja za to wszystko przeprosila eh nawet nie chce myslec co by bylo gdyby przeczytala moje posty z tego forum pewnie by juz mnie wiezli do szpitala
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Zosia_89 21 lis 2015, 23:03
jakbym wypiła pół litra
:bezradny:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez abstrakcyjna 21 lis 2015, 23:06
elo, dzięki, doceniam ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 21 lis 2015, 23:07
abstrakcyjna, niezdane kolokwium to nie koniec świata ;) chociaż rozumiem żal i złość chociażby ze względu na czas poświęcony na naukę :smile:
ale jak to mawia mój kuzyn: student bez poprawki to jak żołnierz bez karabinu ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez abstrakcyjna 21 lis 2015, 23:57
acherontia-styx, ja to niby wiem, ale ja niezbyt sobie radzę z porażką. Poświęciłam dużo czasu, a nie zdałam. Potem będę miała mało czasu do drugiego kolokwium (trudniejszego :roll:) i się nakręcam. A jak nie zdam poprawki tego kolokwium to chyba mnie uwali. Ja zdaję sobie sprawę, że to w sumie nic takiego, ale mnie to załamało i nie potrafię do tego podejść inaczej.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez zalezna 22 lis 2015, 00:02
abstrakcyjna napisał(a):acherontia-styx, ja to niby wiem, ale ja niezbyt sobie radzę z porażką. Poświęciłam dużo czasu, a nie zdałam. Potem będę miała mało czasu do drugiego kolokwium (trudniejszego :roll:) i się nakręcam. A jak nie zdam poprawki tego kolokwium to chyba mnie uwali. Ja zdaję sobie sprawę, że to w sumie nic takiego, ale mnie to załamało i nie potrafię do tego podejść inaczej.

trzeba było ściągać ;)
zalezna

przez abstrakcyjna 22 lis 2015, 00:41
zalezna, nie dałoby się. Bardzo dużo materiału. Czasu na egzaminie bardzo mało. A profesor jedna z tych gorszych

przez zalezna 22 lis 2015, 00:45
abstrakcyjna napisał(a):zalezna, nie dałoby się. Bardzo dużo materiału. Czasu na egzaminie bardzo mało. A profesor jedna z tych gorszych

a co to za studia,że takie ciężkie?
zalezna

przez Steviear 22 lis 2015, 01:37
Jak? Co chwilę nerwica. Strasznie mnie dzieci wkurzaja, no te niegrzeczne i głośne, nieznośne, niewychowane czyli w sumie kazde. chciałabym by mnie to nie ruszało ale tak mnie to wkurwia i niszczy. No i też czuje niepokój bo dziś nie zrobiłam tyle,co sobie zaplanowałam, jestem totalnie bez sił a jutro nadrabianie mnie czeka i to też powód do niepokoju bo wszystko na ostatni dzień jak zwykle robię. Mysle ze jestem beznadziejna bo nie wszystko poszlo planowo, wlasciwie to praktycznie nic mi nie wyszlo. Cały czas odbiegam myslami, rozkminiam zamiast po prostu skupić się na tym co powinnam już dawno ogarnąć. Jestem wykończona cały czas choć nic prawie nie robię.. Nawet zmęczona się budze. Gdzie ta energia uchodzi?

przez arminn 22 lis 2015, 02:13
Zamiast chcieć mi się spać-chce mi się płakać :-| Więc tak sobie płaczę i płaczę..
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez userman 22 lis 2015, 02:20
Byłem dzisiaj na koncercie Comy... to bardzo dziwne uczucie być samemu wśród takiego tłumu.
W trakcie było naprawdę nieźle, ale teraz totalnie się jakoś pozbierać nie mogę... cóż, zostaje się znieczulić i może w końcu uda się zasnąć.

przez Infinity 22 lis 2015, 03:47
arminn, witaj w klubie

przez JERZY62 22 lis 2015, 13:37
średnio na jeża się czuje :-|
♪♪♪

przez Bobby6 22 lis 2015, 13:42
dzisiaj nic nie czuje...całkiem fajnie

Sortuj wg