Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tokyoeyes 15 lis 2015, 12:27
Dziś źle źle źle. Trzęsę się, niedobrze mi, głowa po prawej stronie boli, drażnią dźwięki, leje i na dodatek nie jestem w domu. Ratunku

Strach, niepewność, czemu fizycznie tak źle

przez JERZY62 15 lis 2015, 13:02
Znośnie nie najgorzej bywało dużo gorzej ;)
♪♪♪

przez Steviear 15 lis 2015, 13:25
Dzisiaj wyjątkowo dobrze. Nic jeszcze nie zrobiłam poza kawa ale już zaczęłam pracować :D to naprawdę sukces bo zawsze godziny mijają zanim usiade do biurka a i tak z nerwica. Teraz nie mam nerwicy, czuje spokój. Muszę podjąć ważną decyzje-rzucic leki czy brać nadal. Jeszcze nie wzielam, zawsze przed jest mi lepiej.. Chyba potulnie wezme, boje się konsekwencji.. Nie tyle co fizycznych a raczej psychicznych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez filip133 15 lis 2015, 13:32
Steviear napisał(a):Dzisiaj wyjątkowo dobrze. Nic jeszcze nie zrobiłam poza kawa ale już zaczęłam pracować :D to naprawdę sukces bo zawsze godziny mijają zanim usiade do biurka a i tak z nerwica. Teraz nie mam nerwicy, czuje spokój.

No i super :D
Ja też dziś jakoś lepiej, nie ma takiego mocno depresyjnego nastroju jak w ostatnie dwa dni...

przez Korat 15 lis 2015, 18:14
To forum źle mi się kojarzy, zawsze wchodzę tutaj gdy mi źle.
Dzisiaj wydarzyło się wszystko co sprawia, że powinienem czuć się dobrze.
Niestety jest teraz luka pomiędzy fajnymi rzeczami i wyjściem do pracy. Jest spokój, nic się nie dzieje i można zostać samemu ze sobą.
To świetna okazja żeby do głowy przyszedł kiepski nastrój. Wiem, ze zaraz wyjdę do pracy, spotkam się z kolegami i będzie mi lepiej, ale teraz w tej chwili dotyka mnie zmartwienie i niepokój. Zarabiam bardzo mało i ledwo spinam budżet, boję się sytuacji w której będę musiał zrobić krok w tył i wrócić mieszkać do rodziców. Chcę zmienić pracę, ale postanowiłem dokończyć studia dzienne, zostało mi naprawdę bardzo mało, do końca stycznia i przestanę być zniewolony terminami zajęć. Od razu zacznę szukać lepiej płatnej pracy. Szkoda, że kierowcy ciężarówek rzadko zarabiają na rękę 3tys.zł, bo lubię jeździć, mógłbym się tym zająć, ale wiem że życie w pl za mniej niż 3 tys.zł gdy trzeba najmować pokój robi się niekomfortowe, zwłaszcza że leki i zdrowie kosztują. Niby po studiach będę mgr inż. fizyki technicznej, ale żyjąc od lat z przewlekłym zmęczeniem, problemami z pamięcią, koncentracją, nastrojem, motywacją i energią, ciężko mi porywać się na wymagające zapału i samozaparcia stanowiska techniczne. Czuję się bardzo dobrze na stanowiskach gdzie po prostu idę, robię swoje, nawet gdy wystarczy powtarzać non stop to samo i nie zabiera się pracy do domu. Wtedy potrafię to godzić ze zdrowiem i nie narzekam. Podoba mi się slow life, dużo myślę o życiu w zgodzie z naturą i bez pośpiechu. Jakoś mi lepiej jak napisałem tego posta. Pozdrawiam.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez Kontrast 15 lis 2015, 22:08
jakos tak po wczorajszym/dzisiejszym dziwnie ale powinienem chyba lepiej. Niby to całkiem normalne, niby fajne, niby tak robią dorośli ludzie, niby sam tego chciałem... a czuje sie jakos tak dziwnie. Chyba winie sie juz za przyjemnosci:0
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez WinterTea 16 lis 2015, 09:43
Po miesięcznej nieobecności na forum wróciłam w super beznadziejnym nastroju, z myślami samobójczymi i po pobycie w psychiatryku.
Chce się żyć!
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez jetodik 16 lis 2015, 09:48
WinterTea, o cholerka :-|
pamiętam jeszcze okres kiedy dobrze Ci się powodziło.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez WinterTea 16 lis 2015, 10:09
Jetodik, w świecie wariatów nadal dobrze mi się powodzi :)
W rzeczywistym natomiast czuję się jak kupa i obawiam się, że przede mną jeszcze wiele wycieczek do psychiatrycznego. Tym bardziej, że tej nocy miałam objawy psychotyczne, więc w tej chwili jestem struta szaleństwem.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez buszujacywtrawie 16 lis 2015, 11:55
Wróciły silne lęki, nadal wegetuję (

przez ego 16 lis 2015, 12:21
Adekwatnie do tego jak wygląda moje życie. :(
ego

przez samnieswój 16 lis 2015, 12:33
Zespół niechcemisie. Bezemocjonalnie.

przez JERZY62 16 lis 2015, 12:40
Źle się czuje napięty bardzo :roll:
♪♪♪

przez Masturbow 16 lis 2015, 22:17
męczarnia, uech, i nikaj ucieczki.
Masturbow

Sortuj wg