Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 06 lis 2015, 14:19
zalezna napisał(a):Morphine90
pomyśl o tym w inny sposób - jesteś chuda! (marzenie wielu kobiet) :mrgreen:

Ale ja zawsze byłam chuda.

przez filip133 06 lis 2015, 14:28
Pomyśl sobie że to tylko stan przejściowy... :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez alu 06 lis 2015, 17:04
Morphine90, a koktajle? Dobrze wzmacniają, mogą być super kaloryczne no i łatwo wchodzą!

A u mnie - obsesyjne myślenie rozwala mi mózg. Dosłownie. Zupełnie straciłam perspektywę, myślę tylko o jednym, w kółko :why:
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 06 lis 2015, 17:42
alu napisał(a):Morphine90, a koktajle? Dobrze wzmacniają, mogą być super kaloryczne no i łatwo wchodzą!

A u mnie - obsesyjne myślenie rozwala mi mózg. Dosłownie. Zupełnie straciłam perspektywę, myślę tylko o jednym, w kółko :why:

Koktajle piłam po ekstrakcjach i chyba masz rację - powinnam do nich wrócić.
Skoro myślisz o tym w kółko, tuszę, że jednak obroniłaś się przed grypą?

przez alu 06 lis 2015, 17:45
Morphine90, no minęły 72h, ale i tak boję się dalej, ciągle mnie mdli, trzęsę się i myślę, czy to już :(
alu

przez Morphine90 06 lis 2015, 18:09
alu, te infekcje rozwijają się w ciągu ok. 24 godzin, więc możesz już czuć się spokojna.
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Sarah Salama 06 lis 2015, 18:22
Witam Wszystkich , nie umiem opisać tego jak się czuję dziś , strach ,lęk, ból wszystko na raz - nie chciałam być dziś po prostu sama

przez Morphine90 06 lis 2015, 18:29
Sarah Salama napisał(a):Witam Wszystkich , nie umiem opisać tego jak się czuję dziś , strach ,lęk, ból wszystko na raz - nie chciałam być dziś po prostu sama

Witaj! :smile:

przez warrior11 06 lis 2015, 18:32
Sarah Salama,
Witaj,nie jesteś sama,nie bój się;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez alu 06 lis 2015, 18:34
Sarah Salama, witaj w klubie, nie jesteś sama!
alu

przez Sarah Salama 06 lis 2015, 18:51
od miesiąca nie wychodzę z domu , poza tym , że musiałam iść do lekarza po ZL , dziś udało mi się dojść do przychodni ponieważ skończyło mi się zwolnienie , ale nie weszłam do środka bo było trochę ludzi , nie wiem co się dzieje , nic nie rozumiem , w sklepie byłam 3 x - w ciągu miesiąca , drugi raz był taki że około 10 m za blokiem dostałam takiego ataku paniki aż zaczęłam się dusić - oszaleję , nie mogę wstać z łóżka ,leżą całymi dniami , nie sprzątam , jak już się zbiorę żeby coś zrobić jest już noc - śmieci wyrzucam tylko w nocy , i to po 23 żeby nie trafić na sąsiadów

przez Sarah Salama 06 lis 2015, 19:04
przeszłam trochę w życiu - jak każdy z resztą , błąd oczywiście i mój i lekarza kiedy przeszłam pierwsze załamanie nerwowe , nikt mnie nie pokierował do poradni specjalistycznej , później kolejne załamanie strata dziecka , załamanie trwało 3 dni zanim złapałam kontakt ze światem , i nigdy nie wrócił mi już spokój a zaczęły się lęki i strach ,później strata pracy, utrata rodziny bo mój ex zdradzał mnie na prawo i lewo i znalazł sobie kochankę i wywalił mnie z domu - gdy zrobiłam remont oczywiście , mieszkanie nie było nasze więc zostałam z niczym , musiałam szukać mieszkania byłam sama i nie radziłam sobie , - trafiłam do psychiatry gdzie na 3 wizycie pani doktor oznajmiła że radzę sobie świetnie i to ostatnia nasza wizyta , nie miałam pieniędzy , nie miałam nic , nawet łóżka czy stołu , znalazłam mieszkanie - pracowałam , ale w pracy nie było lekko , mobbing , ciągła gonitwa , stres , dobijało mnie wszystko , bardzo fałszywi ludzie nauczyli wykorzystywać to że jestem dobra i naiwna , wszystko zrzucali na moje barki , jak ktoś miał być winny to ja - kolejne załamanie przeszłam w kwietniu , kiedy wracałam z pracy i chciałam się rzucić pod samochód , z płaczem wróciłam do domu - co ja robię - postanowiłam iść do psychiatry - kolejki na 2016 rok ale nie było wyjścia postanowiłam iść prywatnie i zaczęły się leki , nie zgodziłam się wtedy na ZL i pracowałam dalej , bo leki pomogą , ale było coraz gorzej , w zeszłym miesiącu poddałam się , nie mogłam już wrócić do pracy bo nie byłam w stanie się podnieść

przez alu 06 lis 2015, 19:16
Sarah Salama, straszne to co piszesz :( Ktoś Ci pomaga? Masz w kimś wsparcie? Albo chociaż pojedyncze dni, jakieś światełko w tunelu, nadzieję, że będzie lepiej?
alu

przez ChrisMessina 06 lis 2015, 19:16
Sarah Salama napisał(a):od miesiąca nie wychodzę z domu , poza tym , że musiałam iść do lekarza po ZL , dziś udało mi się dojść do przychodni ponieważ skończyło mi się zwolnienie , ale nie weszłam do środka bo było trochę ludzi , nie wiem co się dzieje , nic nie rozumiem , w sklepie byłam 3 x - w ciągu miesiąca , drugi raz był taki że około 10 m za blokiem dostałam takiego ataku paniki aż zaczęłam się dusić - oszaleję , nie mogę wstać z łóżka ,leżą całymi dniami , nie sprzątam , jak już się zbiorę żeby coś zrobić jest już noc - śmieci wyrzucam tylko w nocy , i to po 23 żeby nie trafić na sąsiadów

I co zamierzasz tak spędzić resztę życia?
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Sortuj wg