Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Druid 04 lis 2015, 21:47
siakiś odmienny stan świadomości, zachciało mi się chcieć, a jednocześnie nasilenie lęku przed bliższą znajomością z przedstawicielem płci przeciwnej, bo przecież wszyscy są tacy sami (a z moich doświadczeń wynika, że raczej chujowi) :hide:
Druid

przez Purpurowy 04 lis 2015, 21:48
Spizgany

przez TruchłoBoga 04 lis 2015, 23:04
"Milczenie złotem, zatem ziemia jest droższa,
bo zimne groby rodzą się ze zmarłych snów,
zostawmy na potem, bo ileż można
topić się w toksycznym jadzie wysysanym z głów

Powiedz mi, ile lat
wystarczy by zamazać ślad
tych, co ich wypluł świat
tak słodki, bez wad
chciałbym żyć

A i tak wciąż nie mogę się obudzić
a i tak ciągle w tym tkwię, nigdy na tak
a i tak - i nikt nie może mnie obudzić
a i tak - a głośny krzyk to niemy wrzask"

Tralala, właśnie tak.
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez black swan 04 lis 2015, 23:18
Dark Velvet napisał(a):siakiś odmienny stan świadomości, zachciało mi się chcieć, a jednocześnie nasilenie lęku przed bliższą znajomością z przedstawicielem płci przeciwnej, bo przecież wszyscy są tacy sami (a z moich doświadczeń wynika, że raczej chujowi) :hide:

Nie są, są różni. :P
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Druid 05 lis 2015, 00:01
black swan napisał(a):Nie są, są różni. :P
Wiesz może, jak wyłuskać z tłumu kogoś, kto nie gwałci, nie kłamie i nie zdradza? Tylko nie pisz, że mam szukać niemowy bez fiuta.
Druid

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:05
Takie sytuacje z dnia dzisiejszego:

1) Znajoma ze kierunku częstuje czekoladą wszystkich poza mną. :(
2) Na tym samym wykładzie nie dociera do mnie lista obecności, no bo po co mi ją podawać (a przecież ma iść po kolei...) :(
3) Siadam w ławce ze znajomym i znajomą, po czym oni się przesiadają do innej, a ja zostaję sama. :cry: Nie jest to już pierwsza taka sytuacja; nie zawsze z tymi samymi osobami. Co jest ze mną nie tak? Powiedziałam im coś przykrego? Kiedy? Przecież nikt nie chce nawet ze mną gadać. A może śmierdzę albo mam na twarzy jakieś zakaźne brodawki? What the f*ck is wrong with me??!!

Podsumowując - czuję się jak ktoś gorszy, jak podczłowiek. Czuję się tutaj bardzo samotna... :cry: :( Ostatnio zrozumiałam, że moimi jedynymi przyjaciółmi są mój chłopak i... książki. One przynajmniej pozwalają mi uciec i zapomnieć o przykrej rzeczywistości, w której jestem niechciana.

przez alu 05 lis 2015, 00:18
SmutnaTęcza, wow, ale coś wygenerowało taki stan czy to tak od czapy? Podpadłaś komuś? W ogóle da się to jakoś racjonalnie uargumentować? Bardzo mi przykro, taki ostracyzm musi być nieprzyjemny, z drugiej strony przejmować się takimi półmózgami też szkoda!
alu

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:29
alu, nie, nie podpadłam nikomu, bo niby jak, skoro nikt ze mną nie rozmawia? Nie da się tej sytuacji racjonalnie uargumentować, chyba że tym, że nikt nie lubi nieśmiałych i brzydkich osób. Nie powinnam się przejmować, wiem. Póki co w myślach odgrywam się na nich wszystkich na najwymyślniejsze sposoby, niezbyt przyjemne dla nich.

przez Druid 05 lis 2015, 00:36
Smutna Tęcza, czemu nie przesiadłaś się razem ze znajomymi? Częstująca czekoladą odsunęła rękę, jak sięgałaś po kawałek?
Druid

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:38
Dark Velvet, po co? Żeby znowu się przesiedli? A częstująca nie odsunęła ręki - ona po prostu sama do wszystkich podchodziła, świadomie mnie pomijając.

przez Druid 05 lis 2015, 00:49
SmutnaTęcza, pytałaś poszczególnych osób, czemu tak się zachowały? (na bieżąco, po czasie brzmiałoby podejrzanie)
Druid

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:55
Dark Velvet, nie będę pytać, nie będę się przed nikim płaszczyć. Następnym razem też przyniosę czekoladę, tylko że z nikim się nie podzielę. A co do reszty, to jeszcze nie wiem.

przez abstrakcyjna 05 lis 2015, 00:58
SmutnaTęcza, Nie jesteś ciekawa czemu tak się zachowują? Moim zdaniem to nie byłoby płaszczenie się. Może byś się dowiedziała o co im wszystkim chodzi. Może jest coś czego Ty nie zauważasz. Przecież nie zachowują się tak bez powodu. To mało prawdopodobne. Przecież nie robiliby losowania kogo w tym roku olewać. Musi być jakieś sensowne wyjaśnienie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Druid 05 lis 2015, 01:00
SmutnaTęcza napisał(a):Dark Velvet, nie będę pytać, nie będę się przed nikim płaszczyć. Następnym razem też przyniosę czekoladę, tylko że z nikim się nie podzielę. A co do reszty, to jeszcze nie wiem.
Nie płaszczyć tylko ćwiczyć asertywność, zwłaszcza z listą obecności, czekoladę już sobie darujmy. Mogłabym się na forum żalić, że czasem ktoś się wciśnie do kolejki przede mną, ale w takiej sytuacji czerwona po pysku grzecznie zwracam uwagę.
Druid

Sortuj wg