Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez galopująca na oślep 04 lis 2015, 03:09
Nie mogę spać znowu!! Już teraz nie mam siły na nic a jutro do pracy muszę iść i jeszcze "jakoś" funkcjonować. Mam dość wszystkiego. Coraz częściej myślę o tym, że ja nigdy nie wydobrzeje, że to po prostu niemożliwe w moim przypadku. Staram się i staram a tu gówno. Przez chwilę było lepiej a teraz to już mi myśli s wróciły. Smutek, wkurw, rozpacz, osamotnienie, rozdrażnienie, poczucie winy, porażki, bezsensu istnienia i beznadziei. Ślicznie po prostu /cenzura/. Mix doskonały. Niech mnie ktoś zabije, proszę...
galopująca na oślep

przez Little Red Fox 04 lis 2015, 04:22
galopująca na oślep widzę, że nie tylko ja mam ten problem, też zasnąć nie mogę, a na 9:00 idę do pracy, która mnie wykańcza psychicznie i fizycznie... :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez na_leśnik 04 lis 2015, 04:36
Też mnie jakoś Morfeusz olewa ostatnio. Jutro zapowiada się dłuuugi dzień... :-|
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 04 lis 2015, 04:38
ja mam umówioną wizytę u swojej lekarki dopiero na piątek, czekam drugi tydzień, czuję się wykończona, boję się wracać do leków...
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez na_leśnik 04 lis 2015, 04:42
Little Red Fox, do piątku już niedaleko ;)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Little Red Fox 04 lis 2015, 04:45
na_leśnik. to nie pocieszenie gdy człowiek czuje się naprawdę źle :roll:
wszystko wali się na maleńkie kawałeczki, czuję się taka zagubiona...

(Ewa Białołęcka)

przez galopująca na oślep 04 lis 2015, 04:53
Little Red Fox napisał(a):boję się wracać do leków...

Ja też i nie wiem co mam robić w związku z tym bo czuję się źle, ale jak znowu będę brała trzy garści leków dziennie to będę robotem jak kiedyś.
galopująca na oślep

przez Little Red Fox 04 lis 2015, 04:55
ja planowałam dziecko z mężem, wrócę do leków, rzucę pracę, wszystko pójdzie się paść... :cry:

(Ewa Białołęcka)

przez galopująca na oślep 04 lis 2015, 05:03
Little Red Fox napisał(a):wrócę do leków, rzucę pracę, wszystko pójdzie się paść... :cry:

U mnie to samo. A wtedy wrócę do punktu wyjścia czyli skończenia ze sobą tylko tym razem na dobre.
galopująca na oślep

przez Steviear 04 lis 2015, 07:18
Nie mogę się poddać. Jak raz sobie odpuszcze to kaplica. Jest ciężko. Moze muzyka pomoże jak antydepresanty już nie pomagaja... Chciałabym wykonywać wszystkie zamierzone czynności bez względu na samopoczucie i nie męczyć się przy tym. Dzisiaj się to uda. Ciekawe jak długo wytrwam :roll:

przez Steviear 04 lis 2015, 07:18
Nie mogę się poddać. Jak raz sobie odpuszcze to kaplica. Jest ciężko. Moze muzyka pomoże jak antydepresanty już nie pomagaja... Chciałabym wykonywać wszystkie zamierzone czynności bez względu na samopoczucie i nie męczyć się przy tym. Dzisiaj się to uda. Ciekawe jak długo wytrwam :roll:

przez Marcin2013 04 lis 2015, 07:27
Tak sobie sie xzuje,

przez agnes89 04 lis 2015, 08:27
Czuję się fatalnie fizycznie, a przez to i trochę psychicznie. Mam bardzo silne bóle menstruacyjne, nie pomaga ani nospa, ani spasmolina, ani ibuprom, ani pyralgina, jedynie połączenie tramadolu z paracetamolem. A po nim znowu chce mi się spać... Czemu ja tak cierpię? :( Jakby mało mi było chorób. Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku, ale nie mogę, bo mam zajęcia na uczelni. :roll:
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Steviear 04 lis 2015, 08:33
agnes89, u mnie bdb działa naproksen albo ketonal. Probowalas?

Sortuj wg