Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Druid 05 lis 2015, 00:36
Smutna Tęcza, czemu nie przesiadłaś się razem ze znajomymi? Częstująca czekoladą odsunęła rękę, jak sięgałaś po kawałek?
Druid

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:38
Dark Velvet, po co? Żeby znowu się przesiedli? A częstująca nie odsunęła ręki - ona po prostu sama do wszystkich podchodziła, świadomie mnie pomijając.

przez Druid 05 lis 2015, 00:49
SmutnaTęcza, pytałaś poszczególnych osób, czemu tak się zachowały? (na bieżąco, po czasie brzmiałoby podejrzanie)
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 05 lis 2015, 00:55
Dark Velvet, nie będę pytać, nie będę się przed nikim płaszczyć. Następnym razem też przyniosę czekoladę, tylko że z nikim się nie podzielę. A co do reszty, to jeszcze nie wiem.

przez abstrakcyjna 05 lis 2015, 00:58
SmutnaTęcza, Nie jesteś ciekawa czemu tak się zachowują? Moim zdaniem to nie byłoby płaszczenie się. Może byś się dowiedziała o co im wszystkim chodzi. Może jest coś czego Ty nie zauważasz. Przecież nie zachowują się tak bez powodu. To mało prawdopodobne. Przecież nie robiliby losowania kogo w tym roku olewać. Musi być jakieś sensowne wyjaśnienie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Druid 05 lis 2015, 01:00
SmutnaTęcza napisał(a):Dark Velvet, nie będę pytać, nie będę się przed nikim płaszczyć. Następnym razem też przyniosę czekoladę, tylko że z nikim się nie podzielę. A co do reszty, to jeszcze nie wiem.
Nie płaszczyć tylko ćwiczyć asertywność, zwłaszcza z listą obecności, czekoladę już sobie darujmy. Mogłabym się na forum żalić, że czasem ktoś się wciśnie do kolejki przede mną, ale w takiej sytuacji czerwona po pysku grzecznie zwracam uwagę.
Druid

przez Alicja92 05 lis 2015, 01:03
Zmęczona i zmartwiona.
Fluoksetyna 20 mg

przez Bobby6 05 lis 2015, 01:15
zmęczony i walczący z sennością ale z nadzieją

przez Itortle 05 lis 2015, 02:16
Walczacy z samym soba i ze swoja prokrastynacja. Kazdy zrealizowany cel daje mi kopa.

przez Steviear 05 lis 2015, 10:36
Wszystko do kitu. Obudzilam się w śnie i myslalam że mam wolny piątek i dziś terapia nieco później. A dzisiaj czwartek! Nie mam wolnego. Nie zdaze na najważniejsze zajęcia które mogę tylko raz opuścić jeszcze... No i przecież nie mam terapii! A to nie był sen.
Glowa mi peka. Jestem tak wykończona że mózg poszedł spać. nie wiem co się wydarzyło naprawdę a co nie. Znów wczoraj nie moglam jeść. No i teraz depresja, fatalne myślenie. Nie ma sensu dzisiaj isc. Już wszystko mnie ominęło :(

przez czarna_mysza 05 lis 2015, 13:21
Ja o dziwo dzisiaj się niczym nie martwie. Jestem tylko zła, wściekła na wszystkich. I smutna. Mogłabym tak siedzieć na kanapie cały dzień i gapić sie w drzwi pokoju. A kiedy słysze, że ktoś idzie wpadam w panikę. Że ktoś zaraz wtargnie do mojego zamkniętego świata, zrobi mi aferę, że siedzę, nic nie robię, że mam tłuste włosy bo ich wczoraj nie umyłam... wpadł ojciec. z pretensjami, że nie mam pomysłu cóż mu ugotować na obiad.

przez Kalebx3 05 lis 2015, 16:30
Szajba ogarnia dziś mnie na wirażu .
Z szajbą dziś za Pan brat
Z szajbą do ślubu dziś idę niedziewiczy
a Ona mnie dyma i tak , na wznak ,i na pagony
...............iii na kur-wa jego mać !!!
bez masła i żelu , bez smalcu i bez oleju ( jak możesz dziwko ?)

--- Jak nie pierdolnę dzis na zawał to będzie mój udany dzień .
ADHD powraca ,czas sięgnąć po metylo !!!
Jeno wyjmij mi z tych oczu
szkło bolesne - obraz dni,
które czaszki białe toczy
przez płonące łąki krwi.
Jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył.
„ "

przez na_leśnik 05 lis 2015, 16:49
Dość nerwowo, bo jutro wyjazd :zonk: . Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez niespodzianek.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez Kalebx3 05 lis 2015, 17:35
Powodzenia Naleśnik ;)
Ja znowu stety - niestety zarzuciłem 2 mg buprnomorfiny . Inaczej , chyba bym się rozsypał w drobny mak . Dzieki Bogu ,że jeszcze miałem mały zapasik ( oczywiście nie u siebie w domu , bo już dawno bym ją pochłonął ) bupry . Już się rozpuściła pod jęzorem , za godzinę będzie SI ,,, i ani-bladego-śladu-po-szajbie .
-jakie to żałosne , że musze czasami wyregulować się chemią . Zreszta cały cas się reguluję ,,,, dobrze ,że kiedys panowanie Ciała skończy się z ostatnim oddechem , ech i ach i trach . ;) ;) ;)
Jeno wyjmij mi z tych oczu
szkło bolesne - obraz dni,
które czaszki białe toczy
przez płonące łąki krwi.
Jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył.
„ "

Sortuj wg