Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 03 lis 2015, 17:42
Bardzo dobrze ale w pracy była zabawna sprawa jak musiałam wlezc ze starszą kobitą bo gościu jakiś lęków dostał nie chciał być sam ze mną w pokoju jednym. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez arminn 03 lis 2015, 18:42
Vengence napisał(a):
galopująca na oślep napisał(a):Źle. Znowu nie chce mi się żyć. Czuję jedynie bezsens i beznadzieję.
Siedzę w poczekalni do mojej psychiatry i liczę na to, że Ona coś zaradzi. Jeśli nie to to nie wiem co dalej będzie :(

Będzie dobrze, ja też dzisiaj zdychałem cały dzień, te ssri mnie wykończą. :mrgreen:

Witaj w klubie. Mnie też wykończą... :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Marcin2013 03 lis 2015, 18:54
wesolo i nie smutnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 03 lis 2015, 19:00
Miałam dzisiaj ważne spotkanie, na którym cały zespół poinformował mnie, że właśnie wszyscy przechodzą grypę żołądkową. Wstałam i wyszłam. Jestem wkur*iona i zrozpaczona :(
alu

przez Morphine90 03 lis 2015, 19:31
alu napisał(a):Miałam dzisiaj ważne spotkanie, na którym cały zespół poinformował mnie, że właśnie wszyscy przechodzą grypę żołądkową. Wstałam i wyszłam. Jestem wkur*iona i zrozpaczona :(

Jak mają grypę to niech siedzą pod pierzyną, a nie łażą ludzi zarażać złe ludzie jedne!

przez alu 03 lis 2015, 19:33
Morphine90, otóż to! Jeszcze dowcipnisie mi powiedzieli, że specjalnie mnie ściągnęli żebym się zarazila i nie pojechała na urlop :shock: strasznie /cenzura/ śmieszne, normalnie pękam!
alu

przez abstrakcyjna 03 lis 2015, 19:33
alu, Obawiasz się, że Cię zarazili?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez alu 03 lis 2015, 19:34
abstrakcyjna, nie obawiam się tylko panicznie się boję :( Od momentu wyjścia nasłuchuje swój organizm i co chwila zastanawiam się czy to już i zaraz zacznie się rzyganie.. obłęd :(
alu

przez Morphine90 03 lis 2015, 19:50
alu napisał(a):Morphine90, otóż to! Jeszcze dowcipnisie mi powiedzieli, że specjalnie mnie ściągnęli żebym się zarazila i nie pojechała na urlop :shock: strasznie /cenzura/ śmieszne, normalnie pękam!

Jakie bezczelne typy... :x Nie będziesz rzygać, sądzę, że na Ciebie nie ma mocnych w powściąganiu tego odruchu, serio.
Jak raz w mojej chacie krążyła żołądkowa, wszyscy lecieli jeden po drugim, to byłam tak przerażona, że nie mogłam zasnąć. Cała się trzęsłam ze strachu. Przyniosłam sobie miskę pod łóżko, wzięłam aviomarin i postanowiłam nie zasnąć. Padłam jakoś po godzinie, spałam jak zabita do rana, żadnych mdłości ani innych takich. Na mnie ta grypa żołądkowa się zatrzymała, byłam jak Sobieski pod Wiedniem :mrgreen:

przez alu 03 lis 2015, 19:59
Morphine90 napisał(a):byłam jak Sobieski pod Wiedniem :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: you made my day!
alu

przez abstrakcyjna 03 lis 2015, 20:10
alu, Mega Ci współczuję. Oby jednak było ok. Skąd się wzięło te zaburzenie u Ciebie?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez filip133 03 lis 2015, 20:15
Morphine90 napisał(a): spałam jak zabita do rana:

Ej no, lepiej żadnych myśli i porównań do śmierci :P Haha xD

przez alu 03 lis 2015, 20:28
abstrakcyjna, ciężko powiedzieć, bo emetofobie mam od dzieciaka. Przez kilka ostatnich lat żyłam zupełnie normalnie, ale rok temu mi się mega nasiliło po prostu demolując życie ..
alu

przez abstrakcyjna 03 lis 2015, 21:06
alu, Ciężka sprawa. :roll:

Sortuj wg