Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bmwfan 28 paź 2015, 17:36
nie potrafię do końca określić do końca jak się czuję, bo w sumie jestem wyprany z emocji, nic nie czuję

przez Kalebx3 28 paź 2015, 17:43
bmwfan,
wpółczuję Ci Stary , to pieklo za życia. Miałem to swego czasu , anchedonia ,,, nic nie robi najmniejszego wrażenia, NIC !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zalezna 28 paź 2015, 17:47
nerwowo.
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 28 paź 2015, 18:17
Czuję się źle, a jeszcze gorzej mi z tym, że mimo iż dużo gadam to nic nie robię by poczuć się lepiej ;] Chyba mam za dobrze i zbyt wygodnie w życiu. Mąż i rodzice robią wszystko, bym poczuła się lepiej, pracuję z domu (a ostatnio to udaje, że pracuję), więc nie muszę wstawać, malować się a nawet ubierać, co skutkuje, że za życie biorę się koło południa :silence: Na terapii miałam zadanie, by codziennie wstawać o 8 i planować poranki poza domem, wychodzić przynajmniej na kwadrans. Ile razy tak zrobiłam? ANI RAZU :pirate:
alu

przez arminn 28 paź 2015, 19:04
alu, Ja swego czasu miałam planowane bieganie z rana :roll: Także wiem, jak to bywa z "obiecywaniem sobie".
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez arminn 28 paź 2015, 19:08
Jakby było mało wszystkiego to jeszcze męczy mnie już od dłuższego czasu flegma w gardle :evil: Już mi to żyć nie daje. Przełykam, przełykam i dalej mi coś stoi w gardle :why: Nie wiem, czy to może przez antydepresanty. Nic już nie wiem :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez kotek em 28 paź 2015, 19:34
Poradziłam sobie. Jestem z siebie zadowolona.
Obrazek

przez Kontrast 28 paź 2015, 19:40
Tak pomiędzy mordowaniem a przygarnianiem wszystkich bezdomnych zwierzątek z ulicy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Bobby6 28 paź 2015, 19:42
cierpienie
tylko

przez Steviear 28 paź 2015, 21:04
To chyba jeden z najgorszych dni ostatnich. Rozryczalam się- nawet na antydepresantach mogę płakać?
Teraz mi trochę lepiej bo emocje opadły. Wszystko przez ten pierdolony szpital. A raczej przez to zdrowie i to wszystko,świadomość tego jak udupiona jestem i jak wiele muszę ryzykować, zmieniać by moc dalej żyć. Nie chce tego wszystkiego ale nie ma innej drogi. Szkoda że nie ma cudów. Muszę wszystko zacząć od nowa. Przeraża mnie to,że wszystko strace to,co było dla mnie najważniejsze,co przez tyle lat wypracowalam. To jest niesprawiedliwe że inni mogą robić,co chca a ja muszę przed tym cholerstwem cały czas uciekać.

przez arrivistE 28 paź 2015, 22:59
gorzej, dzis i wczoraj nie jadlem nic, nie mam nawet za bardzo co ze soba zrobic..
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

przez alu 28 paź 2015, 23:01
arminn, a z bieganiem to nawet nie mówię - ostro wzięłam się za ten plan w maju, ostatnio wygrzebałam z szafy kolorowe koszulki, które zakupiłam na ten cel a te wciąż mają metki ..

arrivistE, a pijesz chociaż? Sama mam problemy z jedzeniem i wiem jak to wycieńcza ..
alu

przez dobras4 28 paź 2015, 23:21
Od rana było dobrze. Otworzyłem oczy i pierwszy raz od dłuższego czasu nie było myśli "co ja tu w ogóle jeszcze robię?" tylko "co zrobić z dzisiejszym dniem żeby go nie zmarnować?" ;) Z czasem wszystko zaczęło opadać... i jest niezbyt dobrze. Dobija mnie to że nie mam z kim porozmawiać. To straszne uczucie. Brakuje mi relacji międzyludzkich
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez Steviear 29 paź 2015, 08:52
Masakra. 100razy wstawalam. Nie moglam spać przez ten pieprzony ból a myslalam ze juz wszystko normalnie w tym aspekcie. Leki dzialaja już na szczęście(ile godzin musiało minąć :<) tylko jeść nie mogę ale trudno, coś za coś.
Nic wczoraj nie zrobiłam. Dziś lepiej bo przynajmniej aż tak nie boli. Ale i tak nie mam sił. Nie chce mi się wstawac. W ogóle to bym przespała ten dzien najchętniej. Do kitu.

Sortuj wg