Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bobby6 28 paź 2015, 19:42
cierpienie
tylko

przez Steviear 28 paź 2015, 21:04
To chyba jeden z najgorszych dni ostatnich. Rozryczalam się- nawet na antydepresantach mogę płakać?
Teraz mi trochę lepiej bo emocje opadły. Wszystko przez ten pierdolony szpital. A raczej przez to zdrowie i to wszystko,świadomość tego jak udupiona jestem i jak wiele muszę ryzykować, zmieniać by moc dalej żyć. Nie chce tego wszystkiego ale nie ma innej drogi. Szkoda że nie ma cudów. Muszę wszystko zacząć od nowa. Przeraża mnie to,że wszystko strace to,co było dla mnie najważniejsze,co przez tyle lat wypracowalam. To jest niesprawiedliwe że inni mogą robić,co chca a ja muszę przed tym cholerstwem cały czas uciekać.

przez arrivistE 28 paź 2015, 22:59
gorzej, dzis i wczoraj nie jadlem nic, nie mam nawet za bardzo co ze soba zrobic..
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 28 paź 2015, 23:01
arminn, a z bieganiem to nawet nie mówię - ostro wzięłam się za ten plan w maju, ostatnio wygrzebałam z szafy kolorowe koszulki, które zakupiłam na ten cel a te wciąż mają metki ..

arrivistE, a pijesz chociaż? Sama mam problemy z jedzeniem i wiem jak to wycieńcza ..
alu

przez dobras4 28 paź 2015, 23:21
Od rana było dobrze. Otworzyłem oczy i pierwszy raz od dłuższego czasu nie było myśli "co ja tu w ogóle jeszcze robię?" tylko "co zrobić z dzisiejszym dniem żeby go nie zmarnować?" ;) Z czasem wszystko zaczęło opadać... i jest niezbyt dobrze. Dobija mnie to że nie mam z kim porozmawiać. To straszne uczucie. Brakuje mi relacji międzyludzkich
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...

przez Steviear 29 paź 2015, 08:52
Masakra. 100razy wstawalam. Nie moglam spać przez ten pieprzony ból a myslalam ze juz wszystko normalnie w tym aspekcie. Leki dzialaja już na szczęście(ile godzin musiało minąć :<) tylko jeść nie mogę ale trudno, coś za coś.
Nic wczoraj nie zrobiłam. Dziś lepiej bo przynajmniej aż tak nie boli. Ale i tak nie mam sił. Nie chce mi się wstawac. W ogóle to bym przespała ten dzien najchętniej. Do kitu.

przez agnes89 29 paź 2015, 12:24
Dziś jest normalnie. Ale wczorajszy dzień był jednym z najlepszych w ostatnim czasie. Miałam na studiach bardzo ważne zaliczenie, które zdałam! Znów poczułam, że jestem coś warta, że mój wysiłek się opłaca, że mam szanse skończyć studia w terminie. Jeśli dostanę dyplom, to będę szczęśliwa, bo to mój główny cel w życiu. To nie tylko nauka, studia, zdobycie zawodu. To walka sama ze sobą, pokonanie słabości, udowodnienie sobie i innym, że pomimo chorób potrafię sobie poradzić i skończyć ciężkie studia :)
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez abstrakcyjna 29 paź 2015, 13:18
agnes89, co studiujesz?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Morphine90 29 paź 2015, 13:31
agnes - super :smile: Miło słyszeć, że lepiej u Ciebie.

A ja wczoraj miałam taką migrenę, że musiałam wziąć aviomarin co w połączeniu z paroksetyną, którą biorę rano spowodowało jakąś totalną narkozę. Nie mogłam więc wziąć na noc Trittico i nie spałam prawie wcale :? Same napięcia mięśniowe. Takie akcje mnie przerażają, bo myślę: "To byłabym bez leków aż takim wrakiem?". Ale potem uświadamiam sobie, że np. nadciśnieniowcy bez swoich piguł mieliby wylew, więc cóż - choroba przewlekła jak choroba przewlekła, depresja wychodzi w tym porównaniu znacznie bezpieczniej :D
Kawa... kawy...
Ale dzień będzie na pewno dobry, bo popołudniu wreszcie idziemy z lubym do kina na "Marsjanina" :D (rym niezamierzony)
Fear is the hand
that pulls your strings

przez agnes89 29 paź 2015, 15:00
abstrakcyjna napisał(a):agnes89, co studiujesz?

Medycynę

przez Celice 29 paź 2015, 15:42
agnes89, ciało do ciała, usta do usta i nie nigdy więcej nie smuć się już ;) uśmiech za uśmiech i widzisz że zawsze to działa, więc nie zmieniaj się :)
Celice

przez Muzykoholiczka 29 paź 2015, 16:22
Złapał mnie dołek.
Najładniejsze kobiece oczy na Forum

przez Bobby6 29 paź 2015, 18:58
dzisiaj w porównaniu do ostatnich tygodni/miesięcy całkiem znośnie

przez izaa 29 paź 2015, 19:22
agnes89 trzymam kciuki, studia są na pewno ciekawe i trudne. Zawsze staraj się myśleć pozytywnie, mimo natłoku zajęć, wiedzy. P.S. nie znosiłam uczyć się działania i budowy mózgu, ale z drugiej strony uważam że to ciekawa wiedza :D.
Jak się czuję? Coś czuję, że badanie szpiku jest nieuniknione ;/

Sortuj wg