Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bobby6 21 paź 2015, 16:46
Dzisiaj całkiem nieźle. W końcu wyszedłem z domu i poza uczelnię.

przez Morphine90 21 paź 2015, 17:49
arminn - congrats!! Oby tak dalej :D
Czuję się dziś... dobrze :smile: I to już trzeci dzień, w którym czuję się dobrze.
Wczoraj miałam załamanie jak ukruszyłam zamek w aparacie, ale dzisiaj okazało się, że orto i tak musiałaby ten zamek wymieniać, bo będzie go musiała przemieścić, więc obejdzie się bez szkód w ludziach, ich uzębieniu i portfelu. A więc upiekło mi się 8)
Fear is the hand
that pulls your strings

przez borkosia 21 paź 2015, 17:55
Szkoda że ja nie mogę napisać , ze sie dobrze czuję. Jestem na forum od paru minut i jeszcze nie umiem sie na nim poruszać jednaj mam olbrzymią potrzebę porozmawiania z kimś

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 21 paź 2015, 18:08
borkosia napisał(a):Szkoda że ja nie mogę napisać , ze sie dobrze czuję. Jestem na forum od paru minut i jeszcze nie umiem sie na nim poruszać jednaj mam olbrzymią potrzebę porozmawiania z kimś

Zawsze możesz uderzać na priv :smile:

przez veronique 21 paź 2015, 18:13
Jak swój własny worek treningowy. Dostaję diabła w głowie, wszystko jest okej i myślę, że naprawdę jest znacznie lepiej, ale coś mi dzisiaj usiadło na uchu i gada takie głupoty, że zaraz ją sobie odetnę. To coś jakbym żyła w dwóch światach jednocześnie. Koszmar.

A co do koszmarów, to wciąż mnie nagminnie nawiedzają. Dzisiaj to aż się w nocy obudziłam, popatrzyłam na swojego chłopaka i popłakałam się, bo wciąż byłam przekonana, że mój sen miał miejsce naprawdę dzień wcześniej. Żenada.

przez dobras4 21 paź 2015, 19:09
Od wczoraj jest mi jakoś lżej, to chyba efekt sesji u teraputy.
veronique mnie też ostatnio dręczą koszmary, w każdym z nich pojawia się ryzyko utraty życia.
Dałbym wiele żeby móc obudzić się w nocy przy kimś kogo kocham, ale to nie możliwe. Wszystko się posypało. Cholernie brakuje mi bliskości i to chyba dobija człowieka najbardziej...
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez agnes89 21 paź 2015, 19:51
Czuję się źle, ale tylko fizycznie. Jestem zmęczona, niewyspana, po prostu zombie.
A propos koszmarów, przed zwiększeniem dawki wenli miałam miesiąc temu codziennie koszmary, budziłam się z krzykiem cała spocona.
F33, G40
Wenlafaksyna 150mg
Trazodon 75 mg
Lamotrygina 200mg
Lewetiracetam 2000mg

przez Kontrast 21 paź 2015, 19:54
agnes89, Wenla tak dziala> Ja tez co noc cos mordowalem i taszczylem po pustyni do bagaznika, nie wiedzac czemu:/
Ja sie czuje jakos taka srako.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Steviear 21 paź 2015, 20:22
Najadłam się,że stresu, za dużo. Że smutku. Dziś znow dobilo mnie cos. Ale bardzo Milo mi że mam wsparcie i że ktoś mnie rozumie i jest w stanie i gotowości by mi pomoc gdy będę potrzebować pomocy. Rok temu bym słowem nie wspominała a dzisiaj nawet mogę rozmawiać na temat choroby. Ale nadal się boje bo nie wiem jak to będzie. Jest mi bardzo smutno że nic nie mogę zrobic, że nic nie zależy ode mnie i jestem co najwyżej zdana na los. Ale trzeba żyć normalnie, jakby to wszystko nie istniało. Jakbym miała przed sobą przyszlosc

przez ChrisMessina 21 paź 2015, 20:22
Syto i obficie.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez abstrakcyjna 21 paź 2015, 20:35
Rozkłada mnie jakieś choróbsko. Akurat teraz kiedy miałam 5 dni wolnego, a od jutra mam kilka ciężkich dni. Wspaniale. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez agnes89 21 paź 2015, 21:19
Kontrast napisał(a):agnes89, Wenla tak dziala> Ja tez co noc cos mordowalem i taszczylem po pustyni do bagaznika, nie wiedzac czemu:/
Ja sie czuje jakos taka srako.

Nie, te koszmary to u mnie pierwszy objaw pogorszenia stanu psychicznego. Po większej dawce wenlafaksyny koszmary ustąpiły.

przez Ambivalentna 21 paź 2015, 21:22
Chcę mi się spać. Śpię po 10 godzin, potem jeszcze ucinam sobie drzemkę w południe albo po południu i nadal czuję się senna. Wstaję, i od nowa senność mnie bierze po dwóch, trzech godzinach.

przez abstrakcyjna 21 paź 2015, 21:42
Ambivalentna, Znasz przyczyny swojej senności?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Sortuj wg