Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 20 paź 2015, 22:45
Antybiotyki to są paskudy, bo często wywołują kandydozę no i lekarze przepisują je w ciemno bez posiewu. Na drugi raz powiedz lekarzowi, żeby przepisał od razu jakiś clotrimazol czy coś, bo wyjaławia Ci organizm.
Fear is the hand
that pulls your strings

przez zalezna 20 paź 2015, 22:52
Morphine90 napisał(a):Antybiotyki to są paskudy, bo często wywołują kandydozę no i lekarze przepisują je w ciemno bez posiewu. Na drugi raz powiedz lekarzowi, żeby przepisał od razu jakiś clotrimazol czy coś, bo wyjaławia Ci organizm.

najlepsze jest to, ze podczas kuracji antybiotykowej bralam oslonowe tabletki na jelita(2x dziennie) i probiotyk na te dolne partie(1x dziennie) a i tak mnie to zlapalo. teraz to pewnie pojde do lekarza zeby mi wyleczyl to co spowodowal antybiotyk.bledne kolo.. boze kiedy to sie skonczy
zalezna

przez Morphine90 20 paź 2015, 23:03
Te probiotyki to właśnie są o kant dupy. Mam teraz to samo po Augmentinie na suchy zębodół. Kuracja clotrimazolem u mnie po antybiotykach jest pewna jak depozyt w banku szwajcarskim :x
Fear is the hand
that pulls your strings

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnes89 20 paź 2015, 23:18
Morphine90 napisał(a):
agnes89 napisał(a):Nie lubię, jak się na mnie patrzą, jak mi zachodzą drogę, czy wchodzą na mnie

Ja czasem mam wrażenie, że oni w ogóle łażą jakbym była powietrzem, potrącają mnie. I wtedy podnoszę głowę, łokcie na boki i skupiam się na tym, że mam takie samo prawo iść tym chodnikiem jak reszta i z drogi śledzie - i zaczynają mnie wtedy omijać.

Ja też już teraz staram się iść normalnie, kiedyś omijałam ludzi, właziłam na trawniki. Ale powiedziałam sobie dość. Niestety jestem niska i z wyglądu niepozorna, więc pewnie ludzie myślą, że można mi wejść na głowę. Owszem, kiedyś tak było, teraz już nie.

A te probiotyki brałyście prawidłowo? Np. 2h po zażyciu antybiotyku?

przez Morphine90 20 paź 2015, 23:21
Brałam o zupełnie innych porach niż antybiotyk. Cholera wie, może byłoby gorzej bez tego. Te suplementy głównie uzupełniają florę bakteryjną jelit, ale nijak się mają do skóry i błon śluzowych, na których tylko dobre bakterie powstrzymują grzyby przed rozwojem.
Fear is the hand
that pulls your strings

przez zalezna 20 paź 2015, 23:23
Morphine90 napisał(a):Te probiotyki to właśnie są o kant dupy. Mam teraz to samo po Augmentinie na suchy zębodół. Kuracja clotrimazolem u mnie po antybiotykach jest pewna jak depozyt w banku szwajcarskim :x

na mnie ta masc nie dziala. bralam o wiele wiekszy kaliber w tabletkach i innych masciach(z antybiotykiem)a to mialo dzialanie przeciwbakteryjne/przeciwgrzybicze/przeciwpierwotniakowe i co? i nabawilam sie kolejnego swinstwa. gdyby za skutki uboczne leczenia lub niewyleczenia(jakakolwiek choroba) nalezalo sie odszkodowanie to dzis pewnie bylabym milionerka :/
zalezna

przez Morphine90 20 paź 2015, 23:37
zalezna napisał(a):gdyby za skutki uboczne leczenia lub niewyleczenia(jakakolwiek choroba) nalezalo sie odszkodowanie to dzis pewnie bylabym milionerka :/

Moglibyśmy na forum założyć fundację i żyć z odszkodowań ;) To by rozwiązało nasze problemy poszukiwania pracy dla świrków 8)

przez zalezna 20 paź 2015, 23:53
ja nawet nie wiem czy ten antybiotyk wyleczyl mnie z tej bakterii bo problemy z pecherzem po miesiecznej kuracji antybiotykowej mi nie przeszly(swoja droga to zaj.scie ze lek na infekcje powoduje infekcje) w kazdym razie napewno czeka mnie kuracja przeciwgrzybicza. i tym razem ten posiew wymusze, a jak nie to pojde prywatnie go zrobic(standard)
zalezna

przez agnes89 21 paź 2015, 03:31
zalezna napisał(a):ja nawet nie wiem czy ten antybiotyk wyleczyl mnie z tej bakterii bo problemy z pecherzem po miesiecznej kuracji antybiotykowej mi nie przeszly(swoja droga to zaj.scie ze lek na infekcje powoduje infekcje) w kazdym razie napewno czeka mnie kuracja przeciwgrzybicza. i tym razem ten posiew wymusze, a jak nie to pojde prywatnie go zrobic(standard)

No zdecydowanie najlepiej zrobić posiew, jeśli leczenie jest nieskuteczne. Kuracja przeciwgrzybicza też niestety niezbędna.
Też miałam swego czasu sporo problemów po antybiotykach, na szczęście biorę je bardzo rzadko, bo maksymalnie raz w roku. Po usunięciu migdałków już nie miewam angin. A to anginy najczęściej musiałam leczyć.

przez arminn 21 paź 2015, 12:09
Lepiej! Nareszcie. Jest światło w tunelu :great:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez PannaNatalia 21 paź 2015, 12:13
Smutno,pusto i nie ma z kim pogadać
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Peter88 21 paź 2015, 14:54
Jak z dupy...brak chęci do czegokolwiek, a trzeba zapierdalać...po co ja się pytam?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez khaleesi 21 paź 2015, 15:23
Bardzo dobrze :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez arrivistE 21 paź 2015, 15:24
musze sie gdzies udac, gdzie zawsze jest znosnie badz przyjemnie, ale tez zawsze caly dzien przezywam ze musze tam isc, taka sprzecznosc

Sortuj wg