Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zalezna 11 paź 2015, 23:16
moja zwykle znośna depresja znow daje o sobie znac. od ponad tygodnia mam okres glebokiego doła. czasem wszystko przerasta mnie na tyle i czuje taka bezsilnosc, wszystkie moje emocje mieszaja sie ze soba powodujac taka reakcja na otaczajaca rzeczywistosc, ze jedyne na co mam siłe to zaszyc sie w lozku i z niego nie wychodzic. na dodatek pomimo ze zawsze bylam osoba towarzyska tak teraz mam tak serdecznie dosc ludzi ze marze o bezludnej wyspie by nie widziec zadnej istoty ludzkiej przez najblizsze pol roku. jestem zmeczona.
zalezna

przez tristezza 12 paź 2015, 02:04
Steviear, fluoksetynę od niedawna...
tristezza

przez chojrakowa 12 paź 2015, 08:40
Jest poniedziałek rano a ja jestem zupełnie zmęczona. Wczoraj wieczorem okazało się że moja sytuacja finansowa jest o wiele gorsza niż do tej pory. Znowu usuwa mi się grunt spod nóg.
Motywacja zero, chęci na cokolwiek też. Beznadzieja.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klex 12 paź 2015, 10:18
Lekka poprawa niż wczoraj ale na tyle żeby nie palnąć sobie w łeb, czasami alkohol w nadmiarze działa depresjonogennie kilka dni po spożyciu jak nie ma go we krwi i kaca niepokój lęki mysli s. się wzmagają, ale bez tego też jest kiepsko
12513238

przez zalezna 12 paź 2015, 11:08
czeka mnie teraz pół roku zimna i mrozów. jesien-zima to najgorsza pora roku jaka istnieje. niestety nie mieszkam w bloku wiec rano budzi mnie mróz i lodowata woda. za oknem szron, silny wiatr - az sie nie chce wychodzic z domu, nawet jesli by sie chcialo. i trzeba ubierac na siebie grube warstwy ubran oraz zimowe buciory. niedlugo zacznie sie odsniezanie. eh zyc nie umierac..
zalezna

przez galopująca na oślep 12 paź 2015, 11:41
Nabuzowana od samego rana. Myślałam, że po terapii mi choć trochę przejdzie, ale wcale nie jest lepiej. Wszystko mnie wk.. i do tego jeszcze dzisiaj do pracy muszę iść :? Ćpać mi się chce potwornie, ale co najwyżej mogę benzo na uspokojenie wziąć. Choć i tak nie powinnam. Znowu chaos wkrada się w moje życie. Samo istnienie mnie boli.
galopująca na oślep

przez freya 12 paź 2015, 11:58
Dawno nie było mnie na forum - 8 miesięcy remisji depresji... Męczę się znowu od 2 tygodni... :(

przez Peter88 12 paź 2015, 13:25
Psychicznie chujnia. Rozbity jestem nadal przeziębieniem, nie mogę wejść w tą "zimę".
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Don Kamillo 12 paź 2015, 16:17
Świetnie, chociaz pogoda po byku :smile:
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - koniec z tym.. :)

przez julusia 12 paź 2015, 16:18
Marnie, jak zwykle.
Zmęczona i obolała.
W pracy jak zawsze załamka.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez filip133 12 paź 2015, 19:02
W sumie to od paru dni nie miałem żadnych stanów depresyjnych ani żadnych stanów typu manii... Więc czuję się normalnie już kilka dni z rzędu, radosna nowina :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez seway1996 12 paź 2015, 21:04
Tak jak zwykle beznadziejnie...bezsenne noce i bezsensowne dnie.
Czekam tylko na odpowiedni moment który to zabierze mój smutek i pozostanie tylko spokój.

przez zalezna 12 paź 2015, 21:11
byłam dziś w pewnym miejscu i spotkałam pewną osobę, która mnie pogłaskała i przypomniało mi się inne miejsce i inna osoba i przypomniałam sobie jak to jest czuć się dobrze, tak jak się nie czułam od czasu gdy wyszłam skądś kiedy kogoś poznałam i było podobnie. wróciły wspomnienia i znów mnie bierze deprecha. to , że znów jestem w stanie zawieszenia i osamotniona :(
zalezna

przez izaa 12 paź 2015, 21:30
zmęczona i nieco zestresowana

Sortuj wg