Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez cdn. 01 paź 2015, 23:14
już nie potrafię ze sobą wytrzymać, nie wiem co mam robić

przez TruchłoBoga 01 paź 2015, 23:15
cdn. napisał(a):już nie potrafię ze sobą wytrzymać, nie wiem co mam robić

szczelić w guowe se
TruchłoBoga

przez cdn. 01 paź 2015, 23:23
TruchłoBoga, nie mam szczelby, strzelby też nie mam. Masz jakąś na stanie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 01 paź 2015, 23:26
Cdn. piąteczka :(
Nawet płakać mi się nie chce. Czuję się zupełnie przegrana, zagubiona i samotna. Zupełnie nie potrafię dźwignąć tego, co stało sie już tyle czasu temu. Wiem, że gdyby On byl przy mnie, wszystko byloby jak kiedys. Zupełnie nie rozumiem dlaczego musi tak być. Dlaczego wali się fundament na którym oparłam wszystko. Dlaczego muszę stracić istotę które tak wiele zawdzięczam, ktora była lekiem na całe zło w tym szarym świecie, na wszystkie niedobre myśli i łagodziła każdy ból.
Nie potrafię bez Niego funkcjonować. Starałam się. Bardzo. Nie potrafię przestać go potrzebować i nie wiem jak ukoić ten ból.

przez cdn. 01 paź 2015, 23:33
chojrakowa, :(. Nie ma co zawierzać się za bardzo ludziom. Ja już na nikogo nie liczę, a ten sceptyzm do ludzi zaprowadził do tego, że jestem zupełnie sama. Może ty nie potrafiłaś potrafiłaś stworzyć bezpiecznej bariery, tak samo jak ja nigdy nie potrafiłam stworzyć związku. Przynajmniej masz jakieś doświadczenie pozytywne za sobą. Chociaż teraz wiele rzeczy, które uważałam wcześniej za pozytywne już mi się takie nie wydają.

Nie mogę się skupić, mam problemy z żołądkiem, dawne sposoby nie zdają egzaminu. Obawiam się , że zostają mi tylko leki, których brać nie chcę.

przez arminn 01 paź 2015, 23:37
Ja już nie rozumiem, co mi momentami jest :? ...Zimno po całym ciele. Zmarznięte dłonie, stopy, nos. A przy czymś takim potrafię się spocić. WTF? :bezradny: Może tarczyca mi nawala. Albo moje ciało "gnije" pod presją depresji.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez chojrakowa 01 paź 2015, 23:39
Cdn stworzeniem za którym tak żałośnie skiełczę jest koń. Nie facet. Rozwodzę się, swoją drogą, ale za mężem nie tęsknię.
Ale to stworzenie zastępowało mi wszystkich bliskich i cały świat o wiele dluzej niz nawet znałam swojego ex męża.
Co do leków - nie obawiaj się, nie ma czego. Żeby tylko działały:(

przez cdn. 01 paź 2015, 23:55
Ciężki temat, ale rozbawiła mnie trochę moja pomyłka. Ja jakiś miesiąc temu przeżyłam śmierć swojego psa. Od tej pory nie chcę mieć żadnego zwierzaka, może kupię sobie ewentualnie papugę - są długowieczne, może prędzej będzie świadkiem mojej śmierci niż ja jej. Z bożą pomocą zginiemy równocześnie.

Skoro tak, to chyba zaryzykuję, tym bardziej, że czuję się coraz bardziej bezużyteczna i wyautowana z tego świata. Wystraszył mnie jeden wątek o tym jak leki są złe.

przez SmutnaTęcza 02 paź 2015, 01:35
Zagubiona.

I inna sprawa - odkąd wróciłam do domu z wyjazdu, znowu czuję się samotna, bo nie mam z kim rozmawiać, pośmiać się ani spotkać. Tak bardzo zazdroszczę normalnym, nie nieśmiałym i towarzyskim ludziom, którzy mają to na co dzień! :( Wiem, że ten stan nie zmieni się nawet, gdy znowu zaczną się studia (o ile nadal jestem studentką). Zresztą nie wiem, czy nie powinnam ich rzucić... Tylko co wtedy? To wszystko, co dzieje się w mojej głowie sprawia, że boję się, że nikt by mnie nie przyjął do pracy. Że odesłaliby mnie z kwitkiem z powodu wyglądu, nieśmiałości i małomówności. Że nie podołałabym nawet najprostszym zadaniom. :( :(

przez zalezna 02 paź 2015, 01:42
właśnie tak się dzisiaj czuję:
zalezna

przez Celice 02 paź 2015, 03:25
Czasem sie na chwilę zagapisz, a tu całe życie ci zleci.
Celice

przez chojrakowa 02 paź 2015, 06:43
Cdn daj spokój, nie można tak generalizować. Źle dobrane leki działają źle, czasem pierwsze dni są cięższe ale są takie sytuacje w zyciu i stany umysłu, że one się przydają.

Ja wczorajszy wieczór zakończyłam z szalejącymi w głowie myślami samobójczymi. Dzisiaj mam ochotę się schować, nie iść do pracy, nie gadać z nikim i udawać że mnie nie ma. No ale nie da się.
Oby dzisiejszy dzień był lepszy... Wam też tego życzę.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TruchłoBoga 02 paź 2015, 07:08
cdn. napisał(a):TruchłoBoga, nie mam szczelby, strzelby też nie mam. Masz jakąś na stanie?

Będę miał, dam znać jak coś.
TruchłoBoga

przez Steviear 02 paź 2015, 07:35
Moje życie to jakiś totalny dramat. Chce umrzeć.

Sortuj wg