Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez JOSE 2 15 mar 2013, 13:44
Ja będąc dzieckiem marzyłem o śmierci ojca. W wieku ok. 12 lat chciałem go zabić, broniąc młodszego rodzeństwa przed karczemnymi awanturami. Teraz trochę go rozumię, matka go zdradzała. Ja jako dzieciak tego nie rozumiałem, a ojciec nie chciał o tym fakcie nas dzieci powiadomić.Nawet gdyby to zrobił, to i tak kochalibyśmy matkę bardziej.
Teraz tęsknię za nim, niestety ON dawno nie żyje. To życie jest popieprzone.
Dawniej Rambo.

przez Anna Maria 15 mar 2013, 14:01
U mnie Tato też pił,awanturował się,bił Mamę,ale kochałam obydwoje rodziców i zawsze czułam się podzielona i tą złą bo trzymałam się z Tatą i Go kochałam czyli tego złego.Teraz Tata nie żyje kilkanaście lat i mi Go bardzo brakuję,tej pełnej rodziny.
Anna Maria

przez slow motion 15 mar 2013, 14:11
kasiątko, jak można kochać kogoś kto krzywdzi?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 15 mar 2013, 14:14
slow motion, można.Kocha się nie za coś tylko po mimo wszystko.
Anna Maria

przez Lukrecja. 15 mar 2013, 14:14
kasiatko opamietaj sie, on chlal , bil Twoja mame a Ty za takim smieciem tesknisz. To nie byla pelna rodzina!!!!
Lukrecja.

przez Anna Maria 15 mar 2013, 14:17
Lukrecja., kocham Tatę i nic tego nie zmieni.Tak samo kocham mojego Brata chociaż też piję i się znęca.Tak już mam.Może bardziej widzę te pozytywne strony Jego osobowości :bezradny:
Anna Maria

przez slow motion 15 mar 2013, 14:25
kasiątko, Ja czułam przez pewien okres nienawiść do brata, ale to wyniszczające uczucie. Teraz nie czuję nic, a momentami nawet mi go szkoda. Kochać go nie potrafię.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Anna Maria 15 mar 2013, 14:32
slow motion, może z czasem...u mnie też z tym kochaniem było różnie.W momencie kiedy krzywdzi ciężko jest kochać.
Anna Maria

przez JOSE 2 15 mar 2013, 14:34
Mój ojciec był bardzo uzdolniony. grywał w radiu, niestety chyba miał jakąś chorobę psychiczną (tak myślę), ponieważ normalny człek jak żona go zdradza (wiem że to jest prawda na 100%), rozwodzi się, a nie ciągnie gehenny latami, na czym cierpią dzieci nieświadome całej sytuacji i stojące po niewłaściwej stronie. Ot zwykłe życie :why:
Ja moim dzieciom staram się zapewnić wszystko, czego ja nie miałem. Jestem na wszystkie uwagi uczulony, może nawet przeczulony.
Dawniej Rambo.

przez omeeena 15 mar 2013, 14:51
Lepiej, niż wczoraj. W nocy nikt mnie nie obił kijem. Pocę się i głowa nadal boli, ale wstaję z łóżka.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez fatuma03 15 mar 2013, 14:52
Ja z moim ojcem zerwałam wszystkie kontakty bo to między innemu dzięki niemu popadłam w chorobę. Ciesze sie że nie muszę go oglądać
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez black swan 15 mar 2013, 15:03
Humor mi dzisiaj wrócił. Wczoraj miałam taaaaakieeeeeeeeeego doła, ale zawsze dobre jest w tym to, że odchodzi tak samo szybko jak przychodzi. Najmniejsze pierdoły potrafią wpłynąć tak diametralnie na mój nastrój, poczucie własnej wartości, samoocenę, że aż głowa boli. Kiedy ja się tego w końcu oduczę..
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez nieboszczyk 15 mar 2013, 15:07
fatuma03, witaj w klubie.nie ty jedna.troche mi smutno ze moj osiag zabiore do przytulnego piaseczku.no coz...niektorzy wola sluchac i ogladac choroby.niech zyje postawa odtracajaca.mnie tez nie obchodzi co sie dalej stanie ze stolcem ktory spuszcze z woda po defekacji.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez fozzie 15 mar 2013, 15:09
Korzonki od wczoraj nie pozwalają mi normalnie funkcjonować.

Sortuj wg