Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 19 wrz 2015, 19:11
Pogryzłam dziś rozgotowany makaron i ani mi to ziębi ani parzy. Straciłam apetyt i tak. Mogę tak na tych koktajlach do końca, aż zamienię się w patyczek.
Smutna, zrezygnowana, załamana.
Fear is the hand
that pulls your strings

przez alu 19 wrz 2015, 19:21
Te codzienne mdłości, brak apetytu, lęk przed jedzeniem i OCZEKIWANIE, czy to już grypa żołądkowa czy jeszcze nie kompletnie niszczą mi życie :( Myślę, żeby porządnie się rozpędzić i wyskoczyć przez balkon :(
alu

przez Morphine90 19 wrz 2015, 19:26
alu, nie rozpędzaj się i nie wyskakuj nam tu! Skąd te mdłości?
Fear is the hand
that pulls your strings

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 19 wrz 2015, 19:43
Morphine90, moje mdłości są z kosmosu, jestem przebadana na wszystkie strony i fizycznie jestem zdrowa, a od 6 miesięcy mam mdłości prawie codziennie :( Mam emetofobię, co znacząco komplikuje sprawę, bo po prostu panicznie się tego boję :( Na dodatek co chwila słyszę, że panuje grypa żołądkowa i w efekcie cały dzień siedzę zwinięta w kłębek i analizuje każdy sygnał mojego porytego organizmu :( Mam po prostu dość!
alu

przez arminn 19 wrz 2015, 19:56
alu, Strasznie Ci współczuję :( Mdłości mogą wykończyć człowieka, wiem coś o tym. Trzymaj się jakoś :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez ChrisMessina 19 wrz 2015, 20:01
Armi, ale Ci zajebiście avek rozbłysł się na kolory...
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez alu 19 wrz 2015, 20:04
arminn, dzięki :( dla mnie to najgorszy objaw nerwicy, który kompletnie destabilizuje mi życie :( Nie mogę jeść, nic zaplanować, wyjść z domu (agorafobia oczywiście musiała się przyplątać). Ciężko tak żyć :( Wiem, że powinnam sie mobilizować i robić różne rzeczy na przekór mdłościom, a nie siedzieć przed komputerem i się nakręcać, ale cóż - łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Cały dzień wszystkie siły koncentruje na tym, by nie zwymiotować :(
alu

przez Kalebx3 19 wrz 2015, 20:07
alu,
bardzo Ci współczuję .
Nie ma na to lekarstwa ?,,, na całe te mdłości ???
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez arminn 19 wrz 2015, 20:09
ChrisMessina, ;)

alu, Bardzo mi przykro, naprawdę :-| Wiem, jak to jest cierpieć z powodu mdłości i nie móc dosłownie NIC, tylko czekać na...zbawienie (polepszenie). Trudno jest cokolwiek robić w takim stanie..Może powinnaś spróbować wziąć coś extra miętowego? Zawsze to jakieś ukojenie, chociaż na chwilę.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez filip133 19 wrz 2015, 20:10
arminn napisał(a):Źle. Nie potrafię znaleźć wyjścia z sytuacji. Nie wiem, jak zacząć od nowa coś, co mnie przeraża, czego w głębi serca nie chcę znów zaczynać :bezradny:

Nie masz jakiegoś wyjścia...? Czy poradziłaś sobie...?

przez alu 19 wrz 2015, 20:19
Kalebx3, trwałego? Niestety nie, są doraźne leki przeciwwymiotne, ale nie bez neurologicznych skutków ubocznych, wiec na dłuższą metę odpadają :( Kiedyś super pomagała mi hydroksyzyna, teraz już średnio działa. Biorę Pramolan i też nie widzę zbytnio efektow, inne leki odpadają, bo "nudności i wymioty" zazwyczaj mają w częstych skutkach ubocznych. Koszmar, takie samonakręcanie się i zastanawianie się, czy DZISIAJ to się nie wydarzy, i że na pewno dzisiaj jest ten dzień. Żeby było śmieszniej - nie rzygałam od 17 lat.

arminn, dokładnie, siedzę i czekam na zbawienie, byleby do jutra, bo może jutro cudownie naprawi wszystko :( Nałogowo żuję miętowe gumy, mam Validol do ssania, ale to wszystko doraźne. Nawet jak mnie nie mdli to wiem, że za chwilę pewnie zacznie no i zaczyna. Mój nędzny żywot kręci się wokół rzygania, skutecznie niszczy mi to życie :(
alu

przez Morphine90 19 wrz 2015, 20:25
alu - a próbowałaś imbiru albo coca-coli?
Fear is the hand
that pulls your strings

przez alu 19 wrz 2015, 20:32
Morphine90, jakby np. w Pakistanie istniała roślina, której korzonek leczy mdłości to już bym o tym wiedziała i na pewno bym go miała :) próbowałam WSZYSTKIEGO, znam wszystkie patenty na mdłości i dupa blada :( Moja desperacja sięgnęła już poszukiwania operacji wycięcia ośrodka wymiotnego, ale nawet w Chinach nie robią czegoś takiego, więc obawiam się, że nic z tego ;) Gdyby na świecie nie istniało rzyganie to nie miałabym absolutnie żadnych problemów.
alu

przez Kalebx3 19 wrz 2015, 20:36
Koszmar, takie samonakręcanie się i zastanawianie się, czy DZISIAJ to się nie wydarzy, i że na pewno dzisiaj jest ten dzień. Żeby było śmieszniej - nie rzygałam od 17 lat.

faktycznie koszmar .
Miałem kiedyś tak z badaniem sobie pulsu , itd chodziło o strach przed zawałem .Totalna korba . Chyba tylko jak byłem pijany to się od tego uwalniałem . Jednak po półrocznej kuracji pierwszym swoim SSRI wyleczyłem w 99% tę PALMĘ, dzięki Bogu .Szajba jak nie wiem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg