Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Morphine90 17 wrz 2015, 15:24
Cierpienie psychiczne przytłoczone cierpieniem fizycznym...
Fear is the hand
that pulls your strings

przez Steviear 17 wrz 2015, 17:25
Chciałabym mieć przyjaciolkę ale taką godną zaufania która . nie zdradzi. Nie potrafię rozmawiać z kobietami. A co trafi się kolega to nie traktuje mnie jak kolegę tylko jak babę. czuje się bardzo samotna i dziczeję od tej samotności.

przez TruchłoBoga 17 wrz 2015, 17:27
Steviear napisał(a):Chciałabym mieć przyjaciolkę ale taką godną zaufania która . nie zdradzi. Nie potrafię rozmawiać z kobietami. A co trafi się kolega to nie traktuje mnie jak kolegę tylko jak babę. czuje się bardzo samotna i dziczeję od tej samotności.

Głupich masz kolegów.
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 17 wrz 2015, 17:48
Jestem wściekła. WŚCIEKŁA.
Na caly świat, ale przede wszystkim na siebie. Mam ochotę rozwalić sobie łeb o ścianę.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Druid 17 wrz 2015, 18:11
ChrisMessina napisał(a):Teraz to tylko jedynie ostra pokuta pomoże.
oczekujesz, że zostaniesz przeze mnie ukarany?
Druid

przez arminn 17 wrz 2015, 19:12
Dziś czuję się jeszcze gorzej niż wczoraj. Coraz bardziej boli mnie serce przez brak zrozumienia/brak chęci pomocy mi ze strony rodziny. Ciągle tylko ocenianie...To pogłębia mój stan, w którym się topię. Przydałaby się chociaż jedna pomocna dłoń, która powiedziałaby "spójrz, jeszcze można z tego wyjść, można to odkręcić, jestem z Tobą". Ale, widocznie za DUŻO bym chciała, za trudne to rzeczy są :roll:

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa. Tak wiele milionów ludzi choruje na świecie na tę chorobę. Tak wiele jest przypadków śmiertelnych. A ja nadal jestem niezrozumiana. No, cóż...W każdym z nas gdzieś tam jeszcze drzemie ta siła. Inaczej nie byłoby nas tu. Bylibyśmy już we światowym rankingu "suicide".
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez filip133 17 wrz 2015, 19:24
arminn napisał(a):Przydałaby się chociaż jedna pomocna dłoń, która powiedziałaby "spójrz, jeszcze można z tego wyjść, można to odkręcić, jestem z Tobą". Ale, widocznie za DUŻO bym chciała, za trudne to rzeczy są :roll:

Z rodziny? Czy ktokolwiek...?

A ja dziś czuję...: "Później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są, później, przeczuwam to podskórnie, wszystko nagle utnie się, przemieli na proch, jeszcze pocieszam się, że jestem, rozkoszne czując dreszcze od nadmiaru i żądz"

przez zalezna 17 wrz 2015, 20:35
czuje sie tak zle, ze nie wiem co mam ze soba zrobic. chyba nie ma leku na to co mi jest.
zalezna

przez Saraid 17 wrz 2015, 22:21
zalezna, Obrazek
Saraid

przez Purpurowy 17 wrz 2015, 22:28
ZAJEBIŚĆIE!

przez żabinka 17 wrz 2015, 22:37
czuje się zakłamana udaję przed innymi że wszystko jest w porządku, a po przyjściu do domu daje upust swoim emocjom, czuje lek, czuje się samotna, jednym słowem chujowo, i denerwuje mnie ze tyle uwagi poswięcam swojemu samopoczuciu

przez chojrakowa 18 wrz 2015, 00:22
Koszmar wszechczasów.
Mój pies na spacerze na minutę zniknął mi z oczu i w międzyczasie zjadł zastawioną przez przemiłych sąsiadów kiełbaskę z niespodzianką. Niespodzianką było potłuczone szkło. Zorientowałam sie bo zaczela wymiotować.
Jedna lecznica, endoskopia. Potem juz u siebie w lecznicy, razem z moim szefem ją otworzyliśmy żeby wyjąć to cholerstwo z żołądka i jelit. Dopiero wróciłam do domu.
Puszynka pod kroplówką nadal śpi. Nie mam siły. Nie wiem skąd ją wzięłam żeby to wszystko przetrwać. I biegać z 20 kilowym nieprzytomnym psem na rękach.
Mam dość. Ile jeszcze udźwignę?
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez alu 18 wrz 2015, 00:29
chojrakowa, o rany, koszmarna historia! Ludzie to ch*je, jak słowo daje :( Jakby jakaś krzywda spotkała mojego psa to nie miałabym skrupułów i bym zatłukła drani. Dobrze, że tak szybko zareagowałaś i psica jest cała! Niech się szybko kuruje.
Jestem ogromną psiarą i stracie mnie poruszył Twój post :( siły dla Was :*
alu

przez Steviear 18 wrz 2015, 01:08
chojrakowa, brak słów.. jak można być aż tak podłym by zrobic cos takiego z zimną krwią :<<

Sortuj wg