Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez chojrakowa 16 wrz 2015, 22:31
filip133, ale chorą głowę
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez filip133 16 wrz 2015, 22:36
chojrakowa napisał(a):filip133, ale chorą głowę

Eee tam wyolbrzymiasz.... :) Jeśli tak, to o każdym na tym forum można tak powiedzieć :P

przez arminn 16 wrz 2015, 22:47
Wszyscy widzę mamy dziś ciężko..Dużą pomocą, wręcz olbrzymią jest druga osoba. Trzymająca za rękę, wspierająca, empatyczna, będąca po prostu obok. Ja przez brak zrozumienia+samotność nabieram już myśli samobójczych. Tak, nie przez samą chorobę, ale przez to, że jestem w niej sama...
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 16 wrz 2015, 22:50
Wszyscy widzę mamy dziś ciężko..Dużą pomocą, wręcz olbrzymią jest druga osoba. Trzymająca za rękę, wspierająca, empatyczna, będąca po prostu obok. Ja przez brak zrozumienia+samotność nabieram już myśli samobójczych. Tak, nie przez samą chorobę, ale przez to, że jestem w niej sama...

arminn, bardzo mądrze i trafnie ująłaś istotę tego cierpienia i remedium na nie , druga serdeczna osoba Tuż Obok . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 22:52
arminn napisał(a):Wszyscy widzę mamy dziś ciężko..Dużą pomocą, wręcz olbrzymią jest druga osoba. Trzymająca za rękę, wspierająca, empatyczna, będąca po prostu obok. Ja przez brak zrozumienia+samotność nabieram już myśli samobójczych. Tak, nie przez samą chorobę, ale przez to, że jestem w niej sama...

Rozchmurz się, nie zamykaj się w sobie.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez TruchłoBoga 16 wrz 2015, 22:53
Kalebx3 napisał(a):

arminn, bardzo mądrze i trafnie ująłaś istotę tego cierpienia i remedium na nie , druga serdeczna osoba Tuż Obok . ;)

Chyba chodziło o realną istotę, internet może co najwyżej lekko oszukać samotność.
TruchłoBoga

przez arminn 16 wrz 2015, 23:01
TruchłoBoga, Jasne, że o realną osobę. Oczywiście zawieranie wirtualnej przyjaźni może pomóc, ale to nie to samo.

ChrisMessina, Nawet jeśli zamknęłam się w sobie to przez to, że mam już dosyć tłumaczenia niektórym osobom na czym polega moja choroba, jak się czuję itd..Bo to jest walenie głową w mur czasami. I po prostu opadam z sił. Niedawno usłyszałam, że nie ma czegoś takiego, jak depresja, uzależnienia, zaburzenia itd. No, jasne udawajmy że w ogóle jesteśmy jak skały. Niezniszczalni, bez skazy i wieczni optymiści :D

przez TruchłoBoga 16 wrz 2015, 23:03
arminn napisał(a):TruchłoBoga, Jasne, że o realną osobę. Oczywiście zawieranie wirtualnej przyjaźni może pomóc, ale to nie to samo.

ChrisMessina, Nawet jeśli zamknęłam się w sobie to przez to, że mam już dosyć tłumaczenia niektórym osobom na czym polega moja choroba, jak się czuję itd..Bo to jest walenie głową w mur czasami. I po prostu opadam z sił. Niedawno usłyszałam, że nie ma czegoś takiego, jak depresja, uzależnienia, zaburzenia itd. No, jasne udawajmy że w ogóle jesteśmy jak skały. Niezniszczalni, bez skazy i wieczni optymiści :D

Tak, to nie to samo.

Ej, przecież depresja to jakieś wymysły, do roboty się weź, w głowach się poprzewracało od dobrobytu. Kiedyś to się chorowało na katar, a nie jakieś smutki amerykańskie.
TruchłoBoga

przez filip133 16 wrz 2015, 23:08
arminn napisał(a): ChrisMessina, Nawet jeśli zamknęłam się w sobie to przez to, że mam już dosyć tłumaczenia niektórym osobom na czym polega moja choroba, jak się czuję itd..Bo to jest walenie głową w mur czasami. I po prostu opadam z sił. Niedawno usłyszałam, że nie ma czegoś takiego, jak depresja, uzależnienia, zaburzenia itd. No, jasne udawajmy że w ogóle jesteśmy jak skały. Niezniszczalni, bez skazy i wieczni optymiści :D

Niektórzy mają trochę "nasrane we łbie"... :P

przez arminn 16 wrz 2015, 23:09
Ej, przecież depresja to jakieś wymysły, do roboty się weź, w głowach się poprzewracało od dobrobytu. Kiedyś to się chorowało na katar, a nie jakieś smutki amerykańskie.

Chyba zapomniałeś to wziąć w cudzysłów :) (bo to chyba raczej nie Twoje słowa?)

przez ChrisMessina 16 wrz 2015, 23:10
arminn, jak będziesz chciała się wyglądać, to pisz śmiało do mnie. Wysłucham.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez TruchłoBoga 16 wrz 2015, 23:10
arminn napisał(a):

Chyba zapomniałeś to wziąć w cudzysłów :) (bo to chyba raczej nie Twoje słowa?)

Dopytywanie się to obraza mojej inteligencji :(
TruchłoBoga

przez Alicja92 16 wrz 2015, 23:13
"Przecież to jest użalanie się nad sobą i lenistwo. Weż się do roboty, to od razu ci przejdzie".
Zdrowa osoba nie jest w stanie sobie uzmysłowić tego cierpienia.
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez arminn 16 wrz 2015, 23:16
ChrisMessina, Dzięki ;)
TruchłoBoga, Wybacz, nie chciałam Cię obrazić :-|

Sortuj wg