Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez galopująca na oślep 13 wrz 2015, 23:34
ChrisMessina napisał(a):galopująca na oślep, jeszcze wiele przed Tobą, głową do góry i galopuj przed siebie!

Dziękuję. Twoje słowa dodały mi trochę otuchy:)
galopująca na oślep

przez Zosia_89 13 wrz 2015, 23:36
galopująca na oślep napisał(a):
ChrisMessina napisał(a):galopująca na oślep, jeszcze wiele przed Tobą, głową do góry i galopuj przed siebie!

Dziękuję. Twoje słowa dodały mi trochę otuchy:)

bo to prawda, nigdy nie jest zbyt późno na zmiany i zaczęcie wszystkiego od nowa ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez Morphine90 13 wrz 2015, 23:40
Winterbird - po afobamie sen powinien być w miarę ok - 10 godzin to dość dużo, może za dużo. Może mniejsza dawka? Ja mam Trittico na noc i chwalę sobie - śpię dość głęboko, ale jak wstaję w nocy to wiem którędy do łazienki, czego nie miałam na mianserynie.
Myślę, że ważne kiedy bierzesz leki na sen. Najlepiej nie ustawiać się jak robota, tylko brać wtedy, kiedy czujesz chociaż odrobinkę senność i położyć się jeszcze zanim Cię zwali z nóg. Wtedy nie zatracasz totalnie normalnego rytmu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez galopująca na oślep 13 wrz 2015, 23:51
Afobamu nie brałam, ale biorę Trittico najwyższą dawkę na bezsenność. Z zasypianiem przeważnie mam problem. Czasem kotłuję się pół nocy, ale jak usnę i wstanę w nocy to obijam się o ściany. To straszne. Po mianserynie spałam cudownie tylko ogromne problemy ze wstawaniem miałam.Widać na każdego lek może działać inaczej.
galopująca na oślep

przez Winterbird 14 wrz 2015, 00:32
Morphine90 napisał(a):Winterbird - po afobamie sen powinien być w miarę ok - 10 godzin to dość dużo, może za dużo. Może mniejsza dawka? Ja mam Trittico na noc i chwalę sobie - śpię dość głęboko, ale jak wstaję w nocy to wiem którędy do łazienki, czego nie miałam na mianserynie.
Myślę, że ważne kiedy bierzesz leki na sen. Najlepiej nie ustawiać się jak robota, tylko brać wtedy, kiedy czujesz chociaż odrobinkę senność i położyć się jeszcze zanim Cię zwali z nóg. Wtedy nie zatracasz totalnie normalnego rytmu.

Gdy nie mam problemów, kładę się zazwyczaj pomiędzy 24:20 a 24:40, wstaję odpowiednio: 8:00-8:30. Wczoraj położyłem się jednak po niemal 40 h bez snu po 23:00 (połóweczka afobamu, bo oczywiście nakręcony, że znowu nie zasnę) i spałem twardo do 8:30. W aucie podczas popołudniowej jazdy z miasta do miasta rwał mi się film i dopiero wieczorny spacer mnie trochę ożywił.

przez WinterTea 14 wrz 2015, 02:06
Jestem smutna, przestraszona, ale też wściekła... Znowu obudził mnie koszmar, w którym wróciłam do przeszłości.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez koszykova 14 wrz 2015, 02:42
euforia?
Tak, możliwe, aż siedzieć spokojnie nie mogę. A jeszcze godzinę temu miałam ogromnego doła.
Uwielbiam noc, póki co mi dobrze... :bezradny:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez zalezna 14 wrz 2015, 03:09
wszyscy mnie ignoruja mam tego dosc ;/
zalezna

przez Harry Haller 14 wrz 2015, 03:46
Uciec. Ale dokąd? Znowu to przeklęte pytanie... Prawda jest taka, że wysiadam psychicznie i fizycznie. To, co miałem w planach do wykonania w perspektywie roku, okazuje się być konieczne już teraz. Przydałoby się wygrać w loterii. Marzenie.

przez chojrakowa 14 wrz 2015, 08:49
Niepokoje sie okropnie. To chyba już lęk. Rany, poniedziałek...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TruchłoBoga 14 wrz 2015, 08:55
Chojrakowa nie bać się!
TruchłoBoga

przez galopująca na oślep 14 wrz 2015, 09:28
Perspektywa dzisiejszego wyjścia do ludzi mnie przeraża. Próbuję o tym nie myśleć, ale czas tak zapieprza, że nie da się dłużej odwlekać. Boję się..
galopująca na oślep

przez chojrakowa 14 wrz 2015, 09:34
Galopująca na oślep, buzi w czółko masz ode mnie. Dasz radę. Jak nie ty to kto? Tam sa tacy sami ludzie jak my, co może pójść nie tak? Pisz koniecznie, trzymam kciuki

Ja tez się boję. Az nóżkami przebieram. Ale minie, na pewno. Czekam cierpliwie.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez galopująca na oślep 14 wrz 2015, 09:43
chojrakowa, Dziękuję Ci bardzo za życzliwość i słowa otuchy. Aż mam nieco więcej energii żeby stawić czoła temu co mnie czeka:) Lęk będzie na pewno, ale spróbuję się mu nie dać.
galopująca na oślep

Sortuj wg