Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:16
jetodik napisał(a):TruchłoBoga, nie masz czasem moralniaków, jak marnujesz czas? pytam bo ja mam, lata lecą patrze na boki wszyscy się rozwijają, mają fajne facebooki a ja gnije w łóżku.

Widziałem trochę świata i nie chcę więcej, spotkałem wielu ludzi i nie chcę więcej. Nie chcę żyć, wróciłem do dosłownego DEADline'u i teraz jestem szczęśliwy jak cholera. Mogę spać i mieć na wszystko wyje*ane. Chore społeczeństwo wymyśliło gnębienie tych pozornych nieudaczników, nienawiść z zazdrości do najlepszych i pogardę do przeciętniaków, ogółem ludzie są ch*jowi, każdy ma jakieś głupie opinie, brzydzi mnie to jak wielu nas tu jest i ta liczba dalej rośnie, chcę już tylko iść w wieczny sen. Nie istnieje coś takiego jak marnowanie czasu, czas nie istnieje.
TruchłoBoga

przez chojrakowa 04 wrz 2015, 23:18
Khaleesi, racja. I przez ten czas skaleczyłam się chyba jeszcze bardziej
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:27
TruchłoBoga, no ja też nie jestem typem turysty, uważam, że najciekawsi są ludzie, bo budowla czy góra, czy natura jakie by nie były piękne i egzotyczne, to i tak tylko niemyśląca materia, a ludzie to najwyższa forma rozwoju we wszechświecie, niemniej ciągle wydaje mi się, że jestem w jakimś szarym pomieszczeniu, a życie toczy się gdzie indziej, gdzieś obok, poza mną, czy inaczej ujmując przecieka mi miedzy palcami.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:29
jetodik napisał(a):TruchłoBoga, no ja też nie jestem typem turysty, uważam, że najciekawsi są ludzie, bo budowla czy góra, czy natura jakie by nie były piękne i egzotyczne, to i tak tylko niemyśląca materia, a ludzie to najwyższa forma rozwoju we wszechświecie, niemniej ciągle wydaje mi się, że jestem w jakimś szarym pomieszczeniu, a życie toczy się gdzie indziej, gdzieś obok, poza mną, czy inaczej ujmując przecieka mi miedzy palcami.

To zazdroszczę, bo mi całe życie wypełniła zimna mgła. Natura mnie przygnębia, ludzie jeszcze bardziej. Po prostu się nie nadaję, szukałem takich jak ja. Wiem, gdzie są, czy raczej gdzie nie są.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:35
TruchłoBoga, to jak Ty żyłeś np. w liceum, na podwórku czy na studiach? nie chodziłeś na imprezy? nie należałeś do żadnej paczki?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:36
Ja jestem w technikum. Nie chodzę, jak ktoś chce mnie znać, to sobie może chcieć.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:42
w technikum powiadasz :mrgreen:
eee to jeszcze masz czas na takie problemy...

przez SmutnaTęcza 04 wrz 2015, 23:44
Przygnębiona i zszokowana. Syn sąsiadów zginął dziś w wypadku. Nie mogę w to uwierzyć, to się wydaje takie nierealne i niesprawiedliwe. Przecież zaledwie 2 tygodnie temu skończył dopiero 18 lat, znałam go od niemowlęcia, jeszcze wszystko miał przed sobą. :cry:

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:46
jetodik napisał(a):w technikum powiadasz :mrgreen:
eee to jeszcze masz czas na takie problemy...

Oho, zaczyna się.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:52
TruchłoBoga, wiem co pisze, oczywiście nie moge założyć, że też tak będziesz miał, ale z doświadczenia wiem, że łatwo jest odrzucić życie jak i tak i tak ma się wszystkie ścieżki otwarte...

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:58
Spoko, stary, błądziłeś, teraz wierzysz w Boga, coś tam cię trzyma przy życiu, masz nadzieje i wątpliwości.

A ja nie. Nie będę niczego udowadniał. Znam kilka przypadków, gdzie ludzie młodsi ode mnie odeszli odrzucając wszystko, choć tak naprawdę i oni, i ja wiemy, że nic nie ma wartości. Nie dla nas.

Po prostu nie wiesz jak to jest, jesteś inny.
TruchłoBoga

przez Druid 05 wrz 2015, 00:13
pół dnia na wkurwie, potem lęk i niepewność, nicnieczucie, noc przynosi ukojenie
Druid

przez jetodik 05 wrz 2015, 00:39
TruchłoBoga, no dobrze, zakładam, że masz tam jakieś niezłe oceny w tym technikum, w każdym razie jest wielu mniej inteligentnych i pomyśl, że po technikum wykładasz na wszystko idziesz do jakiejś mało ambitnej ujowej roboty, byle było na żarcie i internet za pomocą którego możesz się łączyć z nihilistycznymi blogami...w pewnym momencie za 10 lat wchodzisz na facebooka i widzisz, ze ci wyraźnie mniej inteligentni mają pokończone różne studia, prestiżowe posady, podróżują...
w takich sytuacjach to nawet jak się nie poważa ich stylu życia dupka może ukłuć ;)

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 00:46
Gówno mnie obchodzą oceny, robota, nihilizm, maraton szczurów i ich ch*ja warte podróże, nie kłuje mnie to, życzę im jak najgorzej, a całej ludzkiej rasie końca świata.
TruchłoBoga

Sortuj wg