Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 18:58
jest zimno i fajnie, najchętniej bym się utopił w jeziorze
TruchłoBoga

przez chojrakowa 05 wrz 2015, 19:05
Infinity, a to nie, tego uczucia nie znam. ;)
TruchloBoga, zdecydowanie paskudna śmierć, mów co chcesz

A mnie myśli galopują przez głowę, w większości brzydkie
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 19:10
Śmierć to śmierć, nieważne czy paskudna. Nic mnie tak bardzo nie kręciło jak ciemna, lodowata tafla jeziora. Tylko płynąć aż do wyczerpania..

Ale poza tym naprawdę jest fajnie. Chłód to +10 do szczęścia
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez na_leśnik 05 wrz 2015, 19:11
Mnie raczej taka wizja przeraża. Boje się głębokiej wody.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 19:13
:( To już wiem dlaczego tak niewiele osób decyduje się na ten rodzaj samobójstwa.
TruchłoBoga

przez Morphine90 05 wrz 2015, 19:51
TruchłoBoga napisał(a):jest zimno i fajnie, najchętniej bym się utopił w jeziorze

Jeziora służą do pływania, a nie topienia.

Dawno nie miałam dnia kiedy czuję się taka wypatroszona z wszystkiego. Za co się nie zabiorę, to po chwili mnie to nuży. Nie mam na nic ochoty. I nawet na forum atmosfera jest taka... jakbyśmy wszyscy tylko mówili w przestrzeń, wystukiwali słowa koło siebie, ale w żaden sposób ze sobą nie rozmawiali. Tak jakby każdy tu pisał osobno swój pamiętnik. Wydaje mi się to smutne :(

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 19:59
To jest najfajniejsze, co drugi tu informuje że ma plan się zatłuc, jednak ze względu na to że a)jest to normalka b)każdy interesuje się głównie sobą takie coś jest ignorowane.
TruchłoBoga

przez Angua 05 wrz 2015, 20:02
Mam ochotę krzyczeć i płakać. A nie mogę... Wewnętrzny ból rozrywa mnie od środka :(
Angua

przez Morphine90 05 wrz 2015, 20:17
TruchłoBoga napisał(a):To jest najfajniejsze, co drugi tu informuje że ma plan się zatłuc, jednak ze względu na to że a)jest to normalka b)każdy interesuje się głównie sobą takie coś jest ignorowane.

To nie jest ignorowane. Ja jak kretynka się dzisiaj cały dzień zastanawiam co do Ciebie napisać, żeby Ci pomóc. :roll:
Prawda jest taka, że nie wiem jak miałabym to zrobić - ja mogę napisać swoje - co z resztą zrobiłam w osobnym wątku, i liczyć, że udasz się do lekarza. I nic więcej nie mogę.
Mało kto odpowiada na te posty, bo nie wiadomo jak.

przez filip133 05 wrz 2015, 20:29
Jak ktoś chce to zrobić, to to robi a nie ogłasza się w internecie... Albo pisze do znajomych, albo nie przyznaje się nikomu...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 20:33
Tak, ale to oznacza, że taka osoba pragnie uwagi, to taki mechanizm obronny.

edit: down: w sumie tak też można, chociaż ja zazwyczaj brałem to za szukanie ratunku, a nie żerowanie na emocjach :D
Ostatnio edytowano 05 wrz 2015, 20:35 przez TruchłoBoga, łącznie edytowano 1 raz
TruchłoBoga

przez acherontia-styx 05 wrz 2015, 20:34
filip133 napisał(a):Jak ktoś chce to zrobić, to to robi a nie ogłasza się w internecie... Albo pisze do znajomych, albo nie przyznaje się nikomu...

Niekoniecznie. Ale na tym forum notorycznie ktoś straszy samobójstwem, z czego 99% po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę. Nic poza tym. Takie wampiry emocjonalne.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Morphine90 05 wrz 2015, 20:51
acherontia-styx napisał(a):
filip133 napisał(a):Jak ktoś chce to zrobić, to to robi a nie ogłasza się w internecie... Albo pisze do znajomych, albo nie przyznaje się nikomu...

Niekoniecznie. Ale na tym forum notorycznie ktoś straszy samobójstwem, z czego 99% po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę. Nic poza tym. Takie wampiry emocjonalne.

Hmm. Jeśli nie chcielibyśmy słuchaczy i czyjego zrozumienia/współczucia to chyba nikt z nas by tu nie pisał. Równie dobrze można wtedy otworzyć zeszyt i bazgrać w nim a nie tu publicznie.

Podobno większość samobójców wspomina wcześniej o swoich zamiarach, więc to nie pasuje do tezy, że "jakby chciał to by nie gadał tylko zrobił". Tak jest w przypadku niewielkiej liczby osób. Co nie zmienia faktu, że możemy tylko wskazać specjalistę, do którego trzeba się udać i nic więcej w tej sprawie zrobić nie możemy.

przez filip133 05 wrz 2015, 21:00
No może nie każdy tak... Ja mówię o sobie, że jak szedłem zrobić to, to nikomu nie chciałem mówić... ;P (szedłem skoczyć z mostu do Wisły, aczkolwiek zrobiło mi się szkoda rodziców i poszedłem do szpitala żeby mi pomogli)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg