Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez omeeena 13 mar 2013, 16:52
carmen1988 napisał(a):omeeena, podobno nie taki ostatni, ale warto się za siebie zabrać. :smile:

Ja nie o tym, żeś wiekowa, hahahhaaaaa!
Tylko testy powinno się robić przed sezonem, marzec to już naprawdę najwyższy czas. Niektóre rośliny, nie uwierzysz, zaczynają pylić już w lutym, a nawet styczniu!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez luli2003 13 mar 2013, 17:08
w miarę jakoś
ale cóz skoro na prochach-to tak jakby wogóle sie nie czuć :uklon:
W nerwicy, której charakterystyczną cechą jest nuda, chory znajduje się w potrzasku między lękiem przed życiem a lękiem przed śmiercią.

przez carmen1988 13 mar 2013, 17:47
omeeena, a w to akurat wierzę, mnie chodziło o to, że ja pylę od czerwca jakoś to zdąże :D
nerwica wegetatywna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fatuma03 13 mar 2013, 18:10
Wrociłam z rehabilitacji syna i jestem rozbita totalnie,czuję się strasznie
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

przez Uczuciowy 13 mar 2013, 18:27
Nie najlepiej :?
http://www.wkfilms.pl Geniusze kina

przez carmen1988 13 mar 2013, 18:49
Chwilę posprzątałam i straciłam znów zapał, mam nadzieję, że zaraz wróci bo mam jeszcze trochę do zrobienia :(
nerwica wegetatywna

przez fatuma03 13 mar 2013, 19:05
ja już chyba dzisiaj zapału nie odzyskam
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez barikello 13 mar 2013, 21:56
Nic się u mnie nie zmienia :P Nie jest to powód do radości.

Dziś przespałem prawie cały dzień. Z moich 'wielkich' planów, o których pisałem tutaj przed końcem ubiegłego roku, nic nie wyszło :? Pracy jak nie miałem tak nie mam - wcześniej codziennie szperałem w ogłoszeniach, no ale chyba się (przynajmniej chwilowo) poddałem. Przez trzy miesiące wysyłałem CV i człowiek w końcu traci wiarę w to, że się uda. Od dwóch tygodni nie kiwnąłem palcem żeby coś zrobić w tym kierunku i nie czuję się z tym dobrze. To jest chyba mój główny problem, który pociąga za sobą lawinę kolejnych... no i tyle. Jestem zmęczony ludźmi ale przynajmniej nie latają mi po głowie myśli o samouśmierceniu się :mrgreen:

Na jakiś czas zapomniałem o forum, potem hasło wyleciało mi z głowy, musiałem pisać do jakichś administratorów bo coś się spieprzyło i nie mogłem uzyskać nowego hasła :P
barikello

przez fatuma03 13 mar 2013, 22:02
barikello, ja do wszystkiego się muszę zmuszać a i to coraz gorzej mi wychodzi. Też czuję że zawalam,nie mam siły i ochoty na nic
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez Patryk1900 13 mar 2013, 22:07
A mam takie pytanie, nie wiem czy tylko ja tak mam ale widzę że jesteś w podobnej sytuacji. Też tak masz że od kiedy nie masz żadnej pracy czujesz się jakbyś marnował swój czas? Że tkwisz w martwym punkcie, i życie spiernicza Ci między palcami?
Alkohol w żyłach, we krwi amfetamina.
Chyba jestem zbyt słaby by na trzeźwo się zabijać.

przez barikello 13 mar 2013, 22:09
Fatuma03,Łatwo to powiedzieć, ale dopóki człowiek nie odnajdzie się w tym, co mu sprawia przyjemność, musi się zmuszać do robienia czegoś :smile: ja jutro mam zamiar jechać do UP, do którego wybieram się od dwóch miesięcy :roll:

Nie wiem czy winne jest lenistwo czy nastawienie, że 'to i tak nic nie da'. Ale jutro pojadę, nic nie tracę a lepsze to niż siedzenie w domu.

Patryk1900, dokładnie tak mam. Już gdzieś pisałem, że posiadanie własnej pracy to droga do niezależności, co raczej nie jest tajemnicą. Chciałbym się wynieść do innego miasta, zacząć jakieś tam swego rodzaju "nowe życie", ale trzeba się utrzymać. Poza tym własna praca = własne środki, a z tym znowu wiąże się możliwość rozwijania własnych zainteresowań. Jeśli czyjąś pasją są podróże to nie będzie się w niej realizował, jeśli nie ma pracy i środków. Tak samo jest z fotografem, który nie może sobie pozwolić na kupno sprzętu, albo jeśli ktoś się interesuje sportem to nie może sobie pozwolić na pójście na siłownię, basen czy coś jeszcze - bo go nie stać. Musi wybrać między pójściem raz w miesiącu do kina, teatru bo na więcej nie ma środków finansowych. To dołujące, że trzeba sobie tak wszystkiego odmawiać. Kupno własnego samochodu czy mieszkania to już w ogóle inna bajka. Klepiąc biedę niestety też dużo życia ucieka przez palce. Mieszkałem jakiś czas w innym mieście, miałem jako taką pracę ale było ciężko. Teraz żąłuję, że nie przetrzymałem cięższego czasu... może do tego czasu już bym wyszedł na prostą i nie siedziałbym bezczynnie.
Ostatnio edytowano 13 mar 2013, 22:19 przez barikello, łącznie edytowano 2 razy
barikello

przez fatuma03 13 mar 2013, 22:15
barikello, dokładnie,masz racje. Ale od kiedy do nerwicy lękowej przyplątała mi się depresja nie czuje już radości z niczego. Nawet śmiać się oduczyłam
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

przez Arhol 13 mar 2013, 22:26
barikello, Dawno cię tu nie widziałem,i jak widać niewiele lepiej niż ostatnio..twoja sytuacja tym bardziej nie wygląda zbyt dobrze przez finanse..
Mimo to liczy się fakt że coś jeszcze próbujesz,walczysz..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez barikello 13 mar 2013, 22:48
Saiga, na pewno nie mam zamiaru użalać się nad obecnym stanem rzeczy :smile: Nic się co prawda nie zmieniło, ale dopóki chcę mi się działać to jest jakaś szansa. Nie ma rzeczy nieosiągalnych... no z wyjątkami oczywiście i myślę, że mimo wszystko mam jakieś możliwości rozwoju. Trzeba się tylko ruszyć trochę i przestać myśleć o swoich kompleksach :D Chciałbym po prostu któregoś dnia powiedzieć, że jestem napprawdę zadowolony z życia. Do tego jeszcze daleka droga, więc trzeba coś działać.

Śmieszne to trochę... bo z tego wynika, że naprawdę łatwo napisać, trudniej coś zrobić. Czy podobnie nie pisałem w grudniu i wiele razy wcześniej? No właśnie.
barikello

Sortuj wg