Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:36
Ja jestem w technikum. Nie chodzę, jak ktoś chce mnie znać, to sobie może chcieć.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:42
w technikum powiadasz :mrgreen:
eee to jeszcze masz czas na takie problemy...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez SmutnaTęcza 04 wrz 2015, 23:44
Przygnębiona i zszokowana. Syn sąsiadów zginął dziś w wypadku. Nie mogę w to uwierzyć, to się wydaje takie nierealne i niesprawiedliwe. Przecież zaledwie 2 tygodnie temu skończył dopiero 18 lat, znałam go od niemowlęcia, jeszcze wszystko miał przed sobą. :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:46
jetodik napisał(a):w technikum powiadasz :mrgreen:
eee to jeszcze masz czas na takie problemy...

Oho, zaczyna się.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:52
TruchłoBoga, wiem co pisze, oczywiście nie moge założyć, że też tak będziesz miał, ale z doświadczenia wiem, że łatwo jest odrzucić życie jak i tak i tak ma się wszystkie ścieżki otwarte...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:58
Spoko, stary, błądziłeś, teraz wierzysz w Boga, coś tam cię trzyma przy życiu, masz nadzieje i wątpliwości.

A ja nie. Nie będę niczego udowadniał. Znam kilka przypadków, gdzie ludzie młodsi ode mnie odeszli odrzucając wszystko, choć tak naprawdę i oni, i ja wiemy, że nic nie ma wartości. Nie dla nas.

Po prostu nie wiesz jak to jest, jesteś inny.
TruchłoBoga

przez Druid 05 wrz 2015, 00:13
pół dnia na wkurwie, potem lęk i niepewność, nicnieczucie, noc przynosi ukojenie
Druid

przez jetodik 05 wrz 2015, 00:39
TruchłoBoga, no dobrze, zakładam, że masz tam jakieś niezłe oceny w tym technikum, w każdym razie jest wielu mniej inteligentnych i pomyśl, że po technikum wykładasz na wszystko idziesz do jakiejś mało ambitnej ujowej roboty, byle było na żarcie i internet za pomocą którego możesz się łączyć z nihilistycznymi blogami...w pewnym momencie za 10 lat wchodzisz na facebooka i widzisz, ze ci wyraźnie mniej inteligentni mają pokończone różne studia, prestiżowe posady, podróżują...
w takich sytuacjach to nawet jak się nie poważa ich stylu życia dupka może ukłuć ;)

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 00:46
Gówno mnie obchodzą oceny, robota, nihilizm, maraton szczurów i ich ch*ja warte podróże, nie kłuje mnie to, życzę im jak najgorzej, a całej ludzkiej rasie końca świata.
TruchłoBoga

przez jetodik 05 wrz 2015, 00:55
to może ja mam taki charakter zazdrosny, bo też mam w uju podróże, wyścig szczurów, chodze swoimi ścieżkami itd., a jednak jakoś tak mnie boli, że mogłem dużo osiągnąć w tych światowych, trywialnych sprawach...

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 00:59
Albo tak naprawdę nie masz tego w dupie. Może przez tego Boga :D Mnie bezsens przeszył tak mocno, że naprawdę mam to głęboko gdzieś. Nie potrafię tego wyrazić słowami, to takie płytkie, przyziemne, nieważne.

Przez kilka ostatnich tygodni szukałem innej odpowiedzi i żałuję tej decyzji. Mętlik, zakradające się szaleństwo. Chcę tylko odpocząć i nigdy tu nie wracać.
TruchłoBoga

przez jetodik 05 wrz 2015, 01:16
nie, wiara w Boga skłaniałaby do braku zazdrości i przywiązywania uwagi do prestiżu itp. :bezradny:
myślę, że jest konflitk między podświadomością a świadomością, tzn. mówie sobie świadomie, że to są bzdury, a podświadomość zaprogramowana przez społeczne komunikaty twierdzące, że to jest najważniejsze robi mi psikusy.

przez TruchłoBoga 05 wrz 2015, 01:16
możliwe - propaganda sukcesu, prawie każdy ma to gówno w głowie.
TruchłoBoga

przez RunForrest 05 wrz 2015, 05:54
Pomimo tego, że zamiast latte wyszło mi cappuccino to jest dobrze :great:
RunForrest

Sortuj wg