Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 04 wrz 2015, 21:00
Smutnawo mi. Ale przejdzie mi. Wzięłam lek na sen, więc przynajmniej pośpię dobrze.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez chojrakowa 04 wrz 2015, 22:32
Czuję się bezwartościowym, brzydkim, grubym odpadem.
Zasługuje na to zło które mnie spotyka :(
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez filip133 04 wrz 2015, 22:48
chojrakowa napisał(a):Czuję się bezwartościowym, brzydkim, grubym odpadem.
Zasługuje na to zło które mnie spotyka :(

Oj, bez przesady.... <przytul> :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bonsai 04 wrz 2015, 22:51
filip133, :D, powinieneś dostać rangę "Największy Forumowy Przytulacz" :D

AT: dawno nie miałem tak ciężkiego dnia, ale wyszedłem z wszystkiego obronną ręką. W pewnym sensie jestem nawet z siebie dumny.
bonsai

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 22:53
Czuję się podniecony, bo wróciłem na swoją drogę, która okazuje się być jedyną. Nienawiść daje mi szczęście i ochronę, tak samo jak gniew, a nicość i śmierć to najbardziej oczekiwane przeze mnie rzeczy. Naprawdę nie mogę się doczekać, a póki co będę spał - to taka namiastka szczęścia.
TruchłoBoga

przez filip133 04 wrz 2015, 22:56
bonsai, haha szkoda że to tylko przez internet :D

przez khaleesi 04 wrz 2015, 23:00
chojrakowa, widzę pogorszenie u Ciebie. Pamiętam Cię jeszcze z 2011 wtedy byłaś aktywniejsza na forum a potem znikłaś i chyba skoro znowu jesteś to jest zle.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Purpurowy 04 wrz 2015, 23:03
Chujnia totalna i bieda na 100%.

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:11
TruchłoBoga, nie masz czasem moralniaków, jak marnujesz czas? pytam bo ja mam, lata lecą patrze na boki wszyscy się rozwijają, mają fajne facebooki a ja gnije w łóżku.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:16
jetodik napisał(a):TruchłoBoga, nie masz czasem moralniaków, jak marnujesz czas? pytam bo ja mam, lata lecą patrze na boki wszyscy się rozwijają, mają fajne facebooki a ja gnije w łóżku.

Widziałem trochę świata i nie chcę więcej, spotkałem wielu ludzi i nie chcę więcej. Nie chcę żyć, wróciłem do dosłownego DEADline'u i teraz jestem szczęśliwy jak cholera. Mogę spać i mieć na wszystko wyje*ane. Chore społeczeństwo wymyśliło gnębienie tych pozornych nieudaczników, nienawiść z zazdrości do najlepszych i pogardę do przeciętniaków, ogółem ludzie są ch*jowi, każdy ma jakieś głupie opinie, brzydzi mnie to jak wielu nas tu jest i ta liczba dalej rośnie, chcę już tylko iść w wieczny sen. Nie istnieje coś takiego jak marnowanie czasu, czas nie istnieje.
TruchłoBoga

przez chojrakowa 04 wrz 2015, 23:18
Khaleesi, racja. I przez ten czas skaleczyłam się chyba jeszcze bardziej
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:27
TruchłoBoga, no ja też nie jestem typem turysty, uważam, że najciekawsi są ludzie, bo budowla czy góra, czy natura jakie by nie były piękne i egzotyczne, to i tak tylko niemyśląca materia, a ludzie to najwyższa forma rozwoju we wszechświecie, niemniej ciągle wydaje mi się, że jestem w jakimś szarym pomieszczeniu, a życie toczy się gdzie indziej, gdzieś obok, poza mną, czy inaczej ujmując przecieka mi miedzy palcami.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez TruchłoBoga 04 wrz 2015, 23:29
jetodik napisał(a):TruchłoBoga, no ja też nie jestem typem turysty, uważam, że najciekawsi są ludzie, bo budowla czy góra, czy natura jakie by nie były piękne i egzotyczne, to i tak tylko niemyśląca materia, a ludzie to najwyższa forma rozwoju we wszechświecie, niemniej ciągle wydaje mi się, że jestem w jakimś szarym pomieszczeniu, a życie toczy się gdzie indziej, gdzieś obok, poza mną, czy inaczej ujmując przecieka mi miedzy palcami.

To zazdroszczę, bo mi całe życie wypełniła zimna mgła. Natura mnie przygnębia, ludzie jeszcze bardziej. Po prostu się nie nadaję, szukałem takich jak ja. Wiem, gdzie są, czy raczej gdzie nie są.
TruchłoBoga

przez jetodik 04 wrz 2015, 23:35
TruchłoBoga, to jak Ty żyłeś np. w liceum, na podwórku czy na studiach? nie chodziłeś na imprezy? nie należałeś do żadnej paczki?

Sortuj wg