Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez WinterTea 01 wrz 2015, 17:13
Celice, Napisz o co chodzi bez cenzury (jeśli chcesz oczywiście).
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Celice 01 wrz 2015, 17:16
Ktoś odpierrrrrdala takie gówno, że głowa mała.
Celice

przez WinterTea 01 wrz 2015, 17:28
Celice napisał(a):Ktoś odpierrrrrdala takie gówno, że głowa mała.

Przynajmniej nie Ty zajmujesz się lepieniem gówien, tylko ktoś inny
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieidealna 01 wrz 2015, 17:35
koszmarnie. nie mam ochoty wychodzić z domu, bo wszyscy się na mnie gapią i śmieją ze mnie.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez obłąkany 01 wrz 2015, 22:05
Dzis myslalem o tym jak zabrac sie za siebie, jak sprobowac ogarnac swoje sprawy i spedzic reszte zycia samemu. Coraz bardziej brakuje mi partnerki, kobiety ktora wesprze mnie, nie mowie tu o tym by mnie niańczyła bo wyniańczyć muszę się sam. Czasami brakuje mi pozytywnej energii, dobrego słowa. Są dwie strony medalu. Jedna to że będę szczęśliwszy bo nie będę musiał martwić się czy ona mnie zdradza i puszcza się kiedy ja będę w pracy, druga to że prostytucja jest dziś wszędzie i może tak ma wyglądać przyszłość kobiet i związków. W końcu jak będę zarabiał będzie mnie stać na prostytutki i może w tym kierunku powinienem iść. Czasami wpaść do burdelu albo spotkać się z cichodajką. Nie będę chociaż przejmował się tym że mnie zdradzi.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 22:09
Dobrze :D Tylko te upały mogły by sobie urlop wziąć.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez obłąkany 01 wrz 2015, 22:11
khaleesi napisał(a):Dobrze :D Tylko te upały mogły by sobie urlop wziąć.

Od soboty bedziesz miec mroz.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 22:15
obłąkany napisał(a):Dzis myslalem o tym jak zabrac sie za siebie, jak sprobowac ogarnac swoje sprawy i spedzic reszte zycia samemu. Coraz bardziej brakuje mi partnerki, kobiety ktora wesprze mnie, nie mowie tu o tym by mnie niańczyła bo wyniańczyć muszę się sam. Czasami brakuje mi pozytywnej energii, dobrego słowa. Są dwie strony medalu. Jedna to że będę szczęśliwszy bo nie będę musiał martwić się czy ona mnie zdradza i puszcza się kiedy ja będę w pracy, druga to że prostytucja jest dziś wszędzie i może tak ma wyglądać przyszłość kobiet i związków. W końcu jak będę zarabiał będzie mnie stać na prostytutki i może w tym kierunku powinienem iść. Czasami wpaść do burdelu albo spotkać się z cichodajką. Nie będę chociaż przejmował się tym że mnie zdradzi.

To pewnie dla ciebie nic nie znaczy, ale ja się cieszę, że postanowiłeś cokolwiek zrobić.
TruchłoBoga

przez khaleesi 01 wrz 2015, 22:17
obłąkany napisał(a):
khaleesi napisał(a):Dobrze :D Tylko te upały mogły by sobie urlop wziąć.

Od soboty bedziesz miec mroz.
w lodówce na pewno :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Morphine90 01 wrz 2015, 22:53
obłąkany napisał(a):Jedna to że będę szczęśliwszy bo nie będę musiał martwić się czy ona mnie zdradza i puszcza się kiedy ja będę w pracy, druga to że prostytucja jest dziś wszędzie i może tak ma wyglądać przyszłość kobiet i związków.

W istocie, logika ta jest żelazna. Bylebyś się za bardzo nie przywiązał do którejś z nich ;)

Ja się czuję wyprana. I wyżęta. I jakaś pusta w środku czy coś.
Każdy wokół mnie ma swój pomysł na to, co powinnam w życiu zrobić, bo tak jak jest, być nie może.
A ja czuję jakbym siedziała jakoś z boku, słuchała jednym uchem i zastanawiała się, co oni bredzą. Mam nawet pomysł żeby w necie ogłosić historię swojego życia i zrobić plebiscyt - co bohaterka ma zrobić?

a) odebrać sobie życie
b) zagryźć zęby, ograniczyć płyny, żeby nie było jak wyprodukować łez i pracować swoje marne życie w najpodlejszej robocie, za najmarniejsze pieniądze i poniewierana przez wszystkich, aż odbierze sobie życie
c) ciągle liczyć, że los się odmieni, a do tego czasu usiłować nie odebrać sobie życia
d) iść na kolejne bezsensowne studia, umrzeć z wyczerpania i głodu, po czym odebrać sobie życie, bo nie może znaleźć nadal pracy, a jest już stara i zmęczona (chociaż podwójna śmierć to już chyba przesada :shock: )

W nagrodę mogłabym zaproponować jakiś mój pejzażyk plus pudełko decoupage lol :mrgreen:

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 22:56
Morphine90 napisał(a):
obłąkany napisał(a):Jedna to że będę szczęśliwszy bo nie będę musiał martwić się czy ona mnie zdradza i puszcza się kiedy ja będę w pracy, druga to że prostytucja jest dziś wszędzie i może tak ma wyglądać przyszłość kobiet i związków.

W istocie, logika ta jest żelazna. Bylebyś się za bardzo nie przywiązał do którejś z nich ;)

Ja się czuję wyprana. I wyżęta. I jakaś pusta w środku czy coś.
Każdy wokół mnie ma swój pomysł na to, co powinnam w życiu zrobić, bo tak jak jest, być nie może.
A ja czuję jakbym siedziała jakoś z boku, słuchała jednym uchem i zastanawiała się, co oni bredzą. Mam nawet pomysł żeby w necie ogłosić historię swojego życia i zrobić plebiscyt - co bohaterka ma zrobić?

a) odebrać sobie życie
b) zagryźć zęby, ograniczyć płyny, żeby nie było jak wyprodukować łez i pracować swoje marne życie w najpodlejszej robocie, za najmarniejsze pieniądze i poniewierana przez wszystkich, aż odbierze sobie życie
c) ciągle liczyć, że los się odmieni, a do tego czasu usiłować nie odebrać sobie życia
d) iść na kolejne bezsensowne studia, umrzeć z wyczerpania i głodu, po czym odebrać sobie życie, bo nie może znaleźć nadal pracy, a jest już stara i zmęczona (chociaż podwójna śmierć to już chyba przesada :shock: )

W nagrodę mogłabym zaproponować jakiś mój pejzażyk plus pudełko decoupage lol :mrgreen:

e)mieć wysrane i pojechać w Bieszczady czy gdzie tam lubisz
TruchłoBoga

przez Morphine90 01 wrz 2015, 23:15

Mnie się podoba ta idea :mrgreen: A jak będę głodna pożywię się runem leśnym 8)

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 23:22
Morphine90 napisał(a):

Mnie się podoba ta idea :mrgreen: A jak będę głodna pożywię się runem leśnym 8)

Reszta opcji jest dla frajerów i frajerek
TruchłoBoga

przez bonsai 01 wrz 2015, 23:26
Tobie kończy się urlop w Warnie,
Im się kończą urlopy dziekańskie.
I znów wszystko układa się marnie,
I znów skamlesz jak pies bezpański:

Że samochód nie pasuje ci do spinek,
Że dzień jasny i noce ciemne,
Że to wszystko nie twoja wina...
Przyjacielu, skończ te nowennę!

I po prostu wyjedź w Bieszczady...
bonsai

Sortuj wg