Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez żabinka 28 sie 2015, 13:09
przeplata sie wkurzenie, irytacja ze smutkiem

przez Celice 28 sie 2015, 14:29
zrezygnowany
Celice

przez Bertha 28 sie 2015, 14:53
żabinka napisał(a):Właśnie to miałam na myśli tylko źle się wyraziłam, jestem chyba aspołecznym człowiekiem,

Nie wiem jak Ty, ale ja jestem aspołeczna. Moje kontakty z ludźmi są takie ograniczone. No i w trakcie terapii nie zrobiłam postępu. A dla mnie jednym z celów terapii miało być pokonanie lęku społecznego, a tu nici z tego. :(

Wczoraj wzięłam kodeinę, żeby pokonać lęk. Koda trochę uspokaja. Dzisiaj byłam zanadto zamulona i śpiąca a do tego depresja mi się nasiliła. Nie cierpię mojego nałogu. Nie cierpię każdego z moich nałogów (kawa, koda, energetyki). Czas z nimi skończyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 28 sie 2015, 15:28
Nawet nie zle ale bywam ostatnio bardzo wkurwiony. W zasadzie sporo rzeczy mnie denerwuje.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Kalebx3 28 sie 2015, 17:31
zaufany mechanik do którego zawsze oddaje auto za wymianę oleju w manualnej skrzyni biegów skasował mnie 310 zł . Aż mi kopara opadła , jak powiedział ile muszę zapłacić . Za taką usługę liczyłem na góra 200 zł . I to góra 200 zł olej + robocizna -( pózniej dzwoniłem po warsztatach mechanicznych i dowiadywałem sie jaki jest koszt takiej usługi z olejem to wszędzie było około 200zł . Ojebał mnie pan Andrzej na 100 zł jak nic . Jestem wkurwiony , szkoda . Zjadła go chciwość . Więc we mnie stracił klienta .Ja rozumiem ,że kupił nowy warsztat i potrzebuje kasy , ale dlaczego moim kosztem . czy uważa ,że jestem taki głupi ,że łyknę wszystko . Dziś Pan Andrzej zarobił , ale chciwe szuje zawsze w konsekwencji tracą i On straci przez swoją chciwośc . /cenzura/ , ja auta już jemu nie dam . Co się z tym ludżmi robi , jakby pieniądz był jedyną wartością .Zapytałe się jego pracownika czemu tak drogo , , bo jego akurat nie było. kUŻWA JEGO mać!!!, to mi butnie odpowiedział ,że tyle biorą i olej drogi . Hu- ja tam drogi , wiem ile olej kur-qwa kosztuje , nikt mi piżdzielstwa nie będzie wciskał .
Musiałem to z siebie wyrzucić!!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez zalezna 28 sie 2015, 17:44
tesknie za kims kogo juz nigdy pewnie nie zobacze.
zalezna

przez TruchłoBoga 28 sie 2015, 18:46
Mae napisał(a):
TruchłoBoga napisał(a):
Mae napisał(a):Mnie wyniszcza od wewnątrz wspomnienie pewnej toksycznej relacji, w której ktoś stworzył swoją iluzję.

To bardzo przykre.
Wysłuchaj Ważnej Wiadomości Kelkuca i przestań się wyniszczać.

To mnie strollowałeś. :mrgreen:
Ale widzę, że wysłuchałeś, skoro wiesz, o czym piszesz.

Już dawno znałem. Mógłby być konsekwentny i sam to zrobić z powodu niewyjściowej mordy.
TruchłoBoga

przez filip133 28 sie 2015, 19:34
zalezna napisał(a):tesknie za kims kogo juz nigdy pewnie nie zobacze.

Ja też...

przez Davin 28 sie 2015, 20:00
Kalebx3 napisał(a):zaufany mechanik do którego zawsze oddaje auto za wymianę oleju w manualnej skrzyni biegów skasował mnie 310 zł . Aż mi kopara opadła , jak powiedział ile muszę zapłacić . Za taką usługę liczyłem na góra 200 zł . I to góra 200 zł olej + robocizna -( pózniej dzwoniłem po warsztatach mechanicznych i dowiadywałem sie jaki jest koszt takiej usługi z olejem to wszędzie było około 200zł . Ojebał mnie pan Andrzej na 100 zł jak nic . Jestem wkurwiony , szkoda . Zjadła go chciwość . Więc we mnie stracił klienta .Ja rozumiem ,że kupił nowy warsztat i potrzebuje kasy , ale dlaczego moim kosztem . czy uważa ,że jestem taki głupi ,że łyknę wszystko . Dziś Pan Andrzej zarobił , ale chciwe szuje zawsze w konsekwencji tracą i On straci przez swoją chciwośc . /cenzura/ , ja auta już jemu nie dam . Co się z tym ludżmi robi , jakby pieniądz był jedyną wartością .Zapytałe się jego pracownika czemu tak drogo , , bo jego akurat nie było. kUŻWA JEGO mać!!!, to mi butnie odpowiedział ,że tyle biorą i olej drogi . Hu- ja tam drogi , wiem ile olej kur-qwa kosztuje , nikt mi piżdzielstwa nie będzie wciskał .
Musiałem to z siebie wyrzucić!!!!

Po kiego Ty wymieniałeś w skrzyni olej?

przez sailorka 28 sie 2015, 20:01
spać mi się chce
Cześć, jestem czubkiem

przez tristezza 29 sie 2015, 00:08
na_leśnik, pamiętam że byłeś w pracy za granicą. Co tam poszło nie tak?
Chyba jedyne sensowne wyjście to próbować powoli, małymi kroczkami coś zmieniać. Może praca, odłożenie pieniędzy, wyprowadzka od matki? Jestem młodsza od Ciebie, ale chyba mam podobny stan umysłu. Chodzisz obecnie na terapię?
tristezza

przez kryty_k 29 sie 2015, 00:12
serce mnie kuje :(
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez khaleesi 29 sie 2015, 01:23
Jest ok :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez clevermind 29 sie 2015, 02:46
Wreszcie od całego tygodnia ktoś ze mną się przywitał, na tej osobie mi zależy, a przynajmniej na dobrym kontakcie w pracy.

Sortuj wg