Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Evia 22 sie 2015, 22:05
ciekawe czy to kiedyś ktoś tutaj już napisał, może będę pierwsza...

czuję się dobrze :105:

przez zalezna 22 sie 2015, 22:52
Jestem zmieszana. Kompletnie nie wiem co mam myśleć. O sobie i o swoim życiu. I o miejscu w którym teraz stoję, bo nie wiem.
Nie jestem ani w najgorszym stanie, ale też w nie najlepszym. Nie jest też stabilnie ani w sam raz. Moja teraźniejszość to beznadzieja, choć sama boję się do tego przed sobą( i przed moim terapeutą) przyznać. Przyszłości nie widzę wcale. Wkurza mnie wszędobylski , nędzno-optymistyczne hobby , które opanowało globalną sferę internetową typu jak byc szczesliwym, jak zmienic myslenie, jak osiagnac cos w zyciu, mysl pozytywnie i wszelkie tego typu brednie. Wkurzaja mnie jak malo co (tyle dobrego, ze moja terapeutka nie wciska mi takich kitow bo tego bym nie zniosla).
Tak czy siak zyje w stanie zawieszenia. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze fakt mojego istnienia nikogo nie obchodzi (poza paroma dziwnymi typami - czyli norma). Nawet w internecie. Boze, ale zalosny zywot. A mam go tylko jeden. Eh...
zalezna

przez filip133 22 sie 2015, 22:57
zalezna, zbyt dobrze to wcale nie brzmi, a terapeutka Ci pomaga coś terapią..?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buszujacywtrawie 23 sie 2015, 06:57
Leki zaczęły działać, chcociaż wstawanie o 4/5 rano nadal jest. Czym złoszczę rodziców, bo uważają ze im przeszkadzam. Ale idą lepsze czasy :)
POza tym jak jestem w domu, czy to w dzień czy w nocy zachowuję się bezszelestnie. Miłego dnia!

przez Frukkt.Destabile 23 sie 2015, 09:58
Evia napisał(a):ciekawe czy to kiedyś ktoś tutaj już napisał, może będę pierwsza...

Na poprzedniej stronie napisałem.

przez filip133 23 sie 2015, 10:04
Głupie myśli.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez SrebrnaSowa 23 sie 2015, 11:32
Bolą mnie plery a tak to gicior .
Słucham muzyki , mam piękną pogodę , gotuję flaczki i szykuję się do przeprowadzki :D

Pozytywnie :)
Pozdrawiam Wszystkich tych którym bardzo źle....
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez Steviear 23 sie 2015, 13:38
Lepiej, bo nie muszę tyle ukrywać przed rodziną. Poza tym czuję że wszystko jeszcze bardziej się układa. Nawet jeśli mam depresję to nie robię głupich rzeczy. Mam ochotę wszystkich przytulić. To znaczy że mam dobry nastrój :)

przez Don Kamillo 23 sie 2015, 13:47
W miarę dobrze, ostatnio jakoś coraz większa wyjebka, chyba leki zaczęły w końcu działać :mrgreen:

Ma to swoje plusy ale ma też minusy.. ale minusy w moim cierpieniu są nieistotne, więc ciesze się, ze tymczasowo jest dobrze, bo w kazdym momencie może być gorzej :-)
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Semir 23 sie 2015, 15:26
Pomimo że nie mam z czego się cieszyć to czuję się dobrze :). Życzę wszystkim miłego dnia :)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez Bertha 23 sie 2015, 15:28
Evia napisał(a):ciekawe czy to kiedyś ktoś tutaj już napisał, może będę pierwsza...

Wspaniale. Gratuluję :)

przez filip133 23 sie 2015, 17:44
Steviear napisał(a):Lepiej, bo nie muszę tyle ukrywać przed rodziną. Poza tym czuję że wszystko jeszcze bardziej się układa. Nawet jeśli mam depresję to nie robię głupich rzeczy. Mam ochotę wszystkich przytulić. To znaczy że mam dobry nastrój :)

Przydałoby mi się przytulanie, może się spotkamy? xD Hahaha :D

Czuję się niespokojny i przybity, źle się mi układa w życiu, a na dodatek humor dziś marudny, ciężej to wszystko znosić przez to. Czasem wstanę z lepszym humorem i czuję się pewniej.

przez Bertha 23 sie 2015, 18:17
filip133 napisał(a):
Przydałoby mi się przytulanie, może się spotkamy? xD Hahaha :D

Czuję się niespokojny i przybity, źle się mi układa w życiu, a na dodatek humor dziś marudny, ciężej to wszystko znosić przez to. Czasem wstanę z lepszym humorem i czuję się pewniej.

Ja do przytulenia się jednak nie nadaje. Mam opory przed przytulaniem z osobami spoza mojej rodziny, ale to pewnie kwestia mojego lęku społecznego.

Dzisiaj jesteś przybity i wszystko widzisz w czarnych kolorach przez oceniasz negatywnie swoje życie. Może jutro będzie lepiej. Jak tam praca z terapeutą? Ja z moją zaczynam od wtorku.

przez obłąkany 23 sie 2015, 18:38
Jak każdego dnia do niczego.

Sortuj wg