Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez filip133 18 sie 2015, 21:39
Zawsze mnie wszyscy "znajomi" muszą zacząć ignorować po jakimś czasie... Nawet była dziewczyna, z którą tak dobrze się znam... Ah jakie to bolesne :/
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Bertha 19 sie 2015, 09:36
basia82lipka napisał(a):Hej.Jest może ktoś z Włocławka??

Ja nie jestem z Włocławka, ale pochodzę z miejscowości położonej niedaleko, z Rypina.

przez Bertha 19 sie 2015, 10:06
filip133 napisał(a):Zawsze mnie wszyscy "znajomi" muszą zacząć ignorować po jakimś czasie... Nawet była dziewczyna, z którą tak dobrze się znam... Ah jakie to bolesne :/

Przykro mi, że tak jest. Tylko siebie nie obwiniaj za ten stan rzeczy. Może akurat nie natrafiłeś na właściwe osoby, może te osoby nie potrafiły docenić Ciebie.

Ja mam raczej tak, że jeśli pierwsza się do kogoś nie odezwę, to ten ktoś w ogóle się do mnie nie odezwie. To mnie trochę smuci. Wówczas myślę sobie, że jestem jakaś gorsza i beznadziejna, że czegoś mi brakuje, żeby uznać mnie za prawdziwą koleżankę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 19 sie 2015, 10:11
Nawet nawet, zrobiło sie chłodniej ale bardziej czytelnie. Kolejny zwykły, niezwykły dzien, który zwykli ludzie kolorują wódka.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Bertha 19 sie 2015, 10:16
Kontrast napisał(a):Nawet nawet, zrobiło sie chłodniej ale bardziej czytelnie. Kolejny zwykły, niezwykły dzien, który zwykli ludzie kolorują wódka.

Dobrze, że największa gorączka minęła, Co za ulga, gdy jest chłodek. U mnie też jest chłodniej.

przez oniona 19 sie 2015, 12:06
nadal beznadziejnie mam wrazenie ze wszyscy sie odemnie odwracaja , permanentnie trace wszystkich znajomych i dlatego doszedlem do wniosku ze mam depresje... to skomplikowana sprawa bo ma ona pewnie podwaliny zbudowane w dziecinstwie jak nabawilem sie choroby sierocej i od tamtego czasu nie moge zaspokoic w sobie potrzeby bliskosci dlatego tez przez te wszystkie lata szukalem alternatywy jednak juz stracilem energie do ciaglej walki... jestem patolem i chyba tak musi juz byc czuje sie ciagle coraz bardziej samotny odgradzajac sie ciagle murem ... juz nawet nie potrafie sie otwierac na ludzi którzy teoretycznie mogli by mnie kochac wszedzie widze podstep i nieszczerosc ... boje sie odrzucenia i staram sie robic wiele zeby tak sie nie dzialo ale mój pesymizm mimo to ze go nie widze jest tak zapisany w moje "dna" ze inni z mety to rozszyfrowuja... mam pojecie o psychologi i najgorsze jest to ze sam dla siebie staram sie nim byc jednak nie tedy droga w depresji taka jaka mam ja moze pomóc jedynie osoba podobna mi o tych samych potrzebach która zrozumie moja sytuacje i bedzie starala sie dac tyle wsparcia i milosci ze bym wypelnil sie nia do pelna i stał silny silniejszy potrafiacy tworzyc dzialac i kochac ... takiej osoby szukam i wiem ze jedynie to moze mnie uleczyc poniewaz zadne srodki tego nie ulecza gdyż najwazniejsze w każdej depresji jest znalesc ta brakujaca czesc naszej duszy

przez filip133 19 sie 2015, 12:09
Bertha napisał(a):Ja mam raczej tak, że jeśli pierwsza się do kogoś nie odezwę, to ten ktoś w ogóle się do mnie nie odezwie. To mnie trochę smuci. Wówczas myślę sobie, że jestem jakaś gorsza i beznadziejna, że czegoś mi brakuje

Ja też tak mam...

Padnięty jestem, w nocy udało się ze 3 godziny może pospać, a potem komisja o niepełnosprawność z rana i w ogóle... ;P Jeszcze podświadomie chciałoby się żeby Ona napisała mi jakiegoś smsa, trudno się uwolnić od tej myśli, ehhhh...

przez buszujacywtrawie 19 sie 2015, 13:37
Musiałem znów z apteczki rodziców zwędzić Relanium 5 mg. A jutro o 18.45 wizyta oczywiście prywatna u dobrego ponoć, doktora.

przez tomasz_xyz 19 sie 2015, 16:22
nikt o mnie nie pamięta więc źle się czuję, a jeszcze w pracy siedzę w pokoju z dziewczyną która odmówiła mi pójścia na randkę (jeszcze 2 dni tej męczarni)
tomasz_xyz

przez abstrakcyjna 19 sie 2015, 18:24
Jestem wkurzona. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez veronique 19 sie 2015, 18:30
Dzisiaj jest mój ostatni dzień przed powrotem do domu z krótkiego urlopu, jutro będzie trzeba wrócić do prania, sprzątania, gotowania i wszystkich obowiązków, które wcale nie uważam za swoje. Już odliczam godziny i denerwuję się coraz bardziej, bez wyraźnego powodu. Znów chwilowo wszystkiego mi się zaczyna odechciewać.

przez Uciekinier 19 sie 2015, 19:33
nie wierzyłem, że wyjdę z ostatniego kryzysu.. a jednak.. poza tym, że nie dławię się już każdą sekundą życia, nie czuję specjalnej ulgi, czyli tak jak zawsze - ch.ujowo, ale stabilnie
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez filip133 19 sie 2015, 22:11
Eh, masakra jakie mam huśtawki... Najpierw miałem wizytę u psychologa, na psychoterapii i było po niej fajnie, w porządku. Rozmawiałem sobie z rodziną i w ogóle uśmiech :) Potem widzę smsa od Niej, która nie odzywała się dziś przez cały dzień, o treści: "Jutro mnie nie będzie. Dobranoc", Eh i żadnego słowa gdzie niby będzie i co będzie robiła i perspektywa że znowu się nie odezwie cały dzień, znowu żadnego uśmiechu ani nic... Znowu u mnie wszystko poleciało w dół i czuję się wkurzony i przybity :/ I wszystkiemu winny, choć staram się to zwalczyć. Eh, ja pie***le
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez WinterTea 20 sie 2015, 01:29
Źle. Dopiero co obudził mnie koszmar i nie mogę zasnąć, bo odczuwam lęk przed tym, że ktoś mnie skrzywdzi, albo zabije. Każdy hałas w domu mnie w tej chwili niepokoi. Boję się, że gdzieś blisko jest morderca, chociaż wiem, że go nie ma. Już mnie to wszystko zaczyna przerastać. Czuję coraz więcej bezsensu...
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Sortuj wg