Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez filip133 17 sie 2015, 10:59
Mi również brakuje dziś energii do czegokolwiek...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Bertha 17 sie 2015, 11:09
Purpurowy napisał(a):Czuję się źle, jestem wkurwiony na cały świat a najbardziej na siebie.

A to czemu? Ja nieraz potrafiłam być wkurzona na siebie, na to, że jestem taka jaka jestem, wyzywałam siebie w myślach...

przez Purpurowy 17 sie 2015, 11:13
Bertha napisał(a):
Purpurowy napisał(a):Czuję się źle, jestem wkurwiony na cały świat a najbardziej na siebie.

A to czemu? Ja nieraz potrafiłam być wkurzona na siebie, na to, że jestem taka jaka jestem, wyzywałam siebie w myślach...

Wszystko mnie denerwuje, rzygać mi się chce jak widzę w lustrze swój paskudny ryj, rzygać mi się chce jak słyszę swój kastracki głos, a najbardziej rzygać mi się chce na samą myśl że istnieję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bertha 17 sie 2015, 11:13
filip133 napisał(a):Mi również brakuje dziś energii do czegokolwiek...

Skąd się bierze nasz brak energii? U mnie bierze się podobno stąd, że chcę uniknąć podświadomie pewnych rzeczy, na przykład obowiązków domowych. Albo jak chcę uniknąć terapii, to się wymiguje brakiem energii. Tak mi mówili na terapii grupowej i potem indywidualnej.

Dobra, wysączę energię z kofeiny i biorę się za pranie i sprzątanie.

przez filip133 17 sie 2015, 11:19
Bertha napisał(a):
filip133 napisał(a):Mi również brakuje dziś energii do czegokolwiek...

Skąd się bierze nasz brak energii? U mnie bierze się podobno stąd, że chcę uniknąć podświadomie pewnych rzeczy, na przykład obowiązków domowych. Albo jak chcę uniknąć terapii, to się wymiguje brakiem energii. Tak mi mówili na terapii grupowej i potem indywidualnej.

Dobra, wysączę energię z kofeiny i biorę się za pranie i sprzątanie.

Mój się chyba bierze stąd, że jestem zbyt uzależniony od kontaktów z jedną dziewczyną, z którą ostatnio się nie układa i przez to mało jem i mniej śpię, boli mnie samotność i brak innych znajomych... Heh. Nie wiem, trudno stwierdzić na pewno.

przez Bertha 17 sie 2015, 11:23
Purpurowy napisał(a):Wszystko mnie denerwuje, rzygać mi się chce jak widzę w lustrze swój paskudny ryj, rzygać mi się chce jak słyszę swój kastracki głos, a najbardziej rzygać mi się chce na samą myśl że istnieję.

Tylko nie pisz o rzyganiu, bo mam emetofobię ;) Mnie również ciężko patrzeć bez niechęci na swoje odbicie w lustrze, bo jestem paszczurem. Mój głos też najpiękniejszy nie jest. Moje istnienie też wydaje się bezwartościowe. Mimo całej niechęci do siebie staram się odnaleźć w sobie coś co jest pozytywne, dobre. Chociaż pewnie w Twoim stanie to byłoby trudne.
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez Purpurowy 17 sie 2015, 11:27
Bertha napisał(a):Tylko nie pisz o rzyganiu, bo mam emetofobię ;) Mnie również ciężko patrzeć bez niechęci na swoje odbicie w lustrze, bo jestem paszczurem. Mój głos też najpiękniejszy nie jest. Moje istnienie też wydaje się bezwartościowe. Mimo całej niechęci do siebie staram się odnaleźć w sobie coś co jest pozytywne, dobre. Chociaż pewnie w Twoim stanie to byłoby trudne.

Ale ja naprawdę widzę w sobie pozytywne rzeczy. Na przykład przez około rok podniosłem swoją wartość z 0zł na 249zł. Ponieważ wartość we mnie ma tylko to co sam sobie dorobiłem, a to co we mnie naturalne, jest zupełnie bezwartościowe.

przez alu 17 sie 2015, 11:28
Bertha napisał(a):Tylko nie pisz o rzyganiu, bo mam emetofobię ;)

O, serio? Witaj w tym smutnym klubie, nigdy Cię nie widziałam w naszym "ulubionym" wątku :)

Dziś nie jest źle - chłodno, leje, można oddychać, super! :)
alu

przez filip133 17 sie 2015, 11:31
Ja nie podobam się dziewczynom przez tyle lat już, też muszę być paszczurem :P xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Bertha 17 sie 2015, 11:35
alu napisał(a):O, serio? Witaj w tym smutnym klubie, nigdy Cię nie widziałam w naszym "ulubionym" wątku :)

Dziś nie jest źle - chłodno, leje, można oddychać, super! :)

Unikam tego tematu jak ognia, dlatego nie zagościłam jeszcze w tym wątku. Od tego jednak zaczęła się moja choroba.

W kujawsko-pomorskiem opadów brak, jest słonecznie i parno.

przez alu 17 sie 2015, 11:37
Bertha napisał(a): Od tego jednak zaczęła się moja choroba.

Nie wiem czy dobrze rozumiem - choroba zaczęła się od czytania o emeto?

Na południu miało być 30 stopni i słońce, a tymczasem leje i jest naprawdę rześko :) Świetna odmiana po tej koszmarnej fali upałów.
alu

przez Bertha 17 sie 2015, 11:38
filip133 napisał(a):Ja nie podobam się dziewczynom przez tyle lat już, też muszę być paszczurem :P xD

Chyba raczej nie.. Bycie paszczurem nie dyskwalifikuje z tego, żeby komuś się podobać. Ja się podobałam 50letniemu facetowi. Szkoda, że głównie tacy na mnie lecą. :D

Żałuję, że się nie podobam chłopakowi z mojego roku, który z kolei mi się podoba pomimo tego, że waży 100 kg i łysieje.

przez Bertha 17 sie 2015, 11:40
alu napisał(a):Nie wiem czy dobrze rozumiem - choroba zaczęła się od czytania o emeto?

Oj, nie, nie wyraziłam się jasno. Moja choroba zaczęła się właściwie od traumy emetycznej z okresu nastoletniego.

przez filip133 17 sie 2015, 11:40
Za dużo problemów z tym mam, żeby się komuś spodobać, ehh... Więc może to wcale nie przez wygląd. :/

Sortuj wg