Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez julusia 12 sie 2015, 22:13
Z moim kręgosłupem jeszcze gorzej niż myślałam.
Ogólna masakra i beznadzieja.
:(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez kotek em 12 sie 2015, 22:15
Chcę już umrzeć :cry:.
Obrazek

przez alone05 12 sie 2015, 22:51
Zmęczona jestem, nie chce mi się chodzić na psychoterapię na której w ogóle się nie odzywam a tylko wysłuchuję problemów innych o ich trudnym dzieciństwie i tak naprawdę zajmuję się innymi ludźmi zamiast sobą :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tristezza 12 sie 2015, 23:06
Nie znajduję żadnego ukojenia w relacjach z innymi, jest mi okropnie z tym źle.
tristezza

przez cosmijest 13 sie 2015, 00:11
Czuje sie tak samo od paru lat - totalnie wyczerpany, przez to jak śmieć, niemęski, niepewny siebie, dałbym się zadeptać bo nie mam siły nawet gadać, uśmiecham się na siłę ale tak że ludzie to widzą i dogryzają, najgorsze że coraz częsciej slysze ze ja jestem po prostu leniwy, nosz ku***, ja się już nie potrafie szczerze uśmiechnąć

przez Steviear 13 sie 2015, 03:03
Znalazłam sobie nowe zajęcie. Jestem strasznie podekscytowana. Najwięcej energii i szczęścia czuje w nocy a akurat wtedy trzeba spać.. Znów nie mogę zasnąć.

przez buszujacywtrawie 13 sie 2015, 09:05
Jestem na miksie neuroleptykowym. Po decaldolu mam zakaz wychodzenia z domu na słońce przez dwa dni. Ale jutro trzeba będzie zwlec się o siódmej i pokosić trawnik przed domem rodziców, którzy dali dom siostrze, ona sama kolo domu nic nie zrobi. A ja mam dosc jezdzenia na wieś:/

przez buszujacywtrawie 13 sie 2015, 09:08
POza tym straszą mnie psychiatrykiem

przez dr. Psycho Trepens 13 sie 2015, 10:57
makabrycznie, do tego jeszcze te upały, dobrze, że dziś odrobinę słabiej.
znowu przesadziłem z benzo, teraz ponowna odstawka (do minimum) i objawy abstynencyjne,
sam już nie wiem co robić, muszę przeczekać te najgorsze dni, czemu ja sobie na nowo
funduję to samo piekło na nowo ?! ehh...
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez filip133 13 sie 2015, 11:01
Dziwnie dziś... W takim sensie: Ona odzywała się nic przez około 25h, nawet żadnego smsa na dobranoc co chyba pierwszy raz się zdarzyło, a mimo to czuję się całkiem dobrze, pewnie.. :) Tylko nie wiem przez co. Może przez to że wczoraj wygadałem się psychologowi albo że poszedłem spać przed 2 dopiero a mimo że rano się obudziłem zaraz po 8, to leżałem sobie do 9:30, często miałem wyłączony telefon żeby nie czekać w napięciu czy przyjdzie sms od niej.. Nawet normalnie śniadanie dziś zjadłem, co się dawno nie zdarzyło, ale nie wyspany jestem jak zwykle ;p

przez Don Kamillo 13 sie 2015, 11:14
Czuję się totalnie niewyspany chociaż spałem przez 8h i który to już tydzień... Czy ktoś wie ile Tradzon w dawce że tak powiem "aktywnie działającej" znajduję się we krwi ? Biorę go niestety po 22:30 jak dojeźdzam do domu, a idę spać o 24 a budzę się o 8 i nic więcej.. Ciężko tak żyć, bo chociaż mam na drugą, to od 15 zaczynam gasnąć w oczach, co mnie osobiście dziwi. Pije energetyki dziennie, a powinienem coś z tym zrobić, bo serce i tak już nerwami zszargane, ale bez ED chyba bym pierdolnął w robocie na stół...

Sam nie wiem już co robić, bo senność to na pewno nie działanie Fluoksetyny.. Nie chce wracać do Deprexoletu ani do Nasenu, bo na pierwszym tyłem, a na drugim chodziłem jakbym się naćpał.. Tradzon wydaję się OK, bo dodatkowo działa na lęki, niemniej jednak strasznie osłabia.. a alternatyw chyba już brak.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez buszujacywtrawie 13 sie 2015, 14:14
Zazdroszczę wszystkim tym, którzy mają lepsze leki niż ja. Czy zespół nerwicowo - depresyjny to tylko i wyłącznie leczenie neuroleptykami? Po wczorajszym podwójnym Decaldolu nie tylko bolało mnie serce, ale i trzęsły się ręce. Jak tak dalej pójdzie to zapadnę na Parkinsona już wkrótce, a mam 33 lata. Akineton jednak tę trzęsawkę opanował. Biorę jeszcze pernazynę, haloperidol i zolafren. Któryś z tych leków jest lękotwórczy, tylko już nie wiem jaki. Dochtórka mój południowy, choleryczny , południowy temperament uznaje za nienormalny. I mówi że boi się, że wpadnę w manię. A na powiedzenie, że na tych lekach są lęki, powiedziałą że nie od nich. To /cenzura/ skąd są, ja sie pytam, skąd są? Możecie mnie oświecić? Na szczęście mam od rodzinnego leki, przepisał mi Afobam i Hydroxyzynę, wsisnąłem mu ścieme, że moja psychiatryczka jest na urlopie. Bez oporów wypisał. Tyle że 30 sztuk Afobamu zeżarem juz pewien czas tewmu, a HYdroxyzyny zostało 9 tabletek. I to w moim przypadku Hydra świetnie działą na lęki. Chce mi sie płakać.

przez Purpurowy 13 sie 2015, 14:47
Chujnia... jak to mi gdzieś ktoś (wiele razy i nie jedna osoba) powiedział, że zmierzam po równi pochyłej na dno. Ale ja się nie martwię. Na dnie jest jeszcze muł i można się w nim zakopać.

przez Steviear 13 sie 2015, 14:52
filip133, to dobrze że sobie radzisz. A o dziewczynie to lepiej zapomnieć,skoro nie daje oznak życia tyle czasu.

Mój dzień beznadziejny stracony w połowie. Depresja zawsze rano. Chociaż nie,to nie depresja to tylko kalkulacja że wstawanie jest bezsensowne skoro mogę odroczyć kilka spraw na później. Potem jak zwykle wszystko będzie okej, jak gdyby nigdy nic..tylko to wstawanie jest męką,te zawroty głowy i przyspieszone bicie serca. -.-

Sortuj wg