Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SmutnaTęcza 12 sie 2015, 12:39
Nie do końca rozumiem, co się ze mną wczoraj działo :bezradny: ale chyba i tak nie działało tak, jak miało (może to i dobrze). Rano jeszcze trochę kręciło mi się w głowie, ale widzę, że teraz już przeszło. No i przestało mi być gorąco i niedobrze.

przez abstrakcyjna 12 sie 2015, 13:55
Jest mi bardzo źle.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez tomasz_xyz 12 sie 2015, 16:46
przez upały źle się czuję w pracy- mam mroczki przed oczami i czuję, że zemdleję. Wypiłem dziś 2l wody i z 6 razy wychodziłem zmoczyć głowę
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zebrec 12 sie 2015, 18:01
abstrakcyjna, co się dzieje? :(
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Uciekinier 12 sie 2015, 18:47
każda mijająca sekunda sprawia mi ogromny ból
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez abstrakcyjna 12 sie 2015, 19:11
Zebrec, Mam problemy z nową, przymusową dietą. Poza tym problemy w pracy, co wiążę też się z ograniczonymi finansami. Czuję się już wszystkim zestresowana i mocno zmęczona. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Aurora88 12 sie 2015, 19:31
Wszyscy wokół zdychają z powodu upałów a mi jakoś lżej. Chyba już tak się wytarzałam po tym dnie, że czas trochę podskoczyć w górę...
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez buszujacywtrawie 12 sie 2015, 20:38
Leki od dochtórki nie pomagają, wraca dopiero 2 09, powiedzialem w domu, że nie wytrzymam do tego czasu, a oni nże szpital albo Kobierzyn albo Morawica. Nie dopuszczę do zamknięcia mnie w psychiatryku, za żadne skarby nie pojadę. Chyba po kolejnej próbie samobójczej. Po ostatniej próbie w 2012 roku udało mi sie uNIknąć psychaITRYKA.

przez buszujacywtrawie 12 sie 2015, 21:14
Mój bilans życia wypada negatywnie. Mam tylko 33 lata a czuję się jak starty dziadek. To u mnie idzie po równi pochyłej w stronę śmierci.
Straciłem cały sens, całe życie. Jjuz nigdy u mnie nie będzie dobrze, Dom, rodzice, dom siostry i pole wokół niego, potem zxnow mieszaknie itd. W dodatku nie wspieraja mnie dość mocno w moich zaburzeniaxch, siostra zawsze patrzy na mnie z góry.

przez filip133 12 sie 2015, 21:47
Aj tyle tu problemów mają ludzie, ale smutne...
A ja wróciłem niedawno od psychologa... Trochę ulgi przyniosło że mogłem się o wszystkim wygadać normalnie, nie przez pisanie na forum ;) Tylko że tyle rzeczy miałem z przeszłości do opowiedzenia, że tak długo to trwało i psycholog na razie nic mi konkretnego nie powiedział... Muszę czekać na wizytę za tydzień. I zalecił pójść na konsultację do psychiatry, jak ostatnio zbyt łatwo się załamuję i mam wszystkiego dosyć, jakieś myśli że lepiej umrzeć...
Ona mi pisała że będzie miała zajęty dzień ale żebym nie pytał dlaczego. Co to za tajemnice robi i ukrywa... :/ Potem napisała że idzie z siostrą do miasta a potem dużo sprzątania i roboty w domu. No i od 8:45 nie odzywa się nic do tej pory, już 13 godzin... -.- No ale ja też nic nie piszę żeby się znowu jej nie narzucać... Ale to męczące że tyle milczy i nie wiem kiedy może się odezwać...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez julusia 12 sie 2015, 22:13
Z moim kręgosłupem jeszcze gorzej niż myślałam.
Ogólna masakra i beznadzieja.
:(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Chlorprothixen 15 - 50 mg

przez kotek em 12 sie 2015, 22:15
Chcę już umrzeć :cry:.
Obrazek

przez alone05 12 sie 2015, 22:51
Zmęczona jestem, nie chce mi się chodzić na psychoterapię na której w ogóle się nie odzywam a tylko wysłuchuję problemów innych o ich trudnym dzieciństwie i tak naprawdę zajmuję się innymi ludźmi zamiast sobą :(

przez tristezza 12 sie 2015, 23:06
Nie znajduję żadnego ukojenia w relacjach z innymi, jest mi okropnie z tym źle.
tristezza

Sortuj wg