Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez alu 05 sie 2015, 14:06
do dupy :cry:
alu

przez bonsai 05 sie 2015, 14:07
Artemizja, całe życie przed Tobą, nie oszukujmy się! Aura nie sprzyja pozytywnemu myśleniu, bo przecież można zejść, stojąc w cieniu.

Sam funkcjonuję obecnie w trybie zombie, jak policzę liczbę dób, którą udało mi się przespać od czasu nadejścia potężnych upałów, to nie doliczę się nawet jednej. A nie mogę przecież spać w lodówce, bo mi się dupka odmrozi. ;(
bonsai

przez Kontrast 05 sie 2015, 14:15
Jak dobrze mieć mieszkanie na parterze w starym domu gdzie jest 22 bez mała:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WinterTea 05 sie 2015, 14:52
Po porannym skrajnym dole nadszedł czas na wjazd w górę. Czuję się pozytywnie i mam motywację.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez tomasz_xyz 05 sie 2015, 14:55
źle, stresuję się dzisiejszymi badaniami na obecność tętniaka. ostatnio lęk mi dokucza i depresja się pogłębiła. trzeba najpierw doprowadzić zdrowie do ładu a dopiero potem myśleć o pracy. no i jeszcze ten kamień w nerce chyba mi zaczyna dokuczać, koszmary w nocy męczą :-(
tomasz_xyz

przez garfield 05 sie 2015, 17:57
Jestem zdezorientowana. Patrzę na siebie, i się nie poznaję. Przeraża mnie, z jaką premedytacją i chłodną kalkulacją podchodzę do pewnych spraw. Dwie twarze mojej osobowości walczą ze sobą, ale żadna nawet nie chce wygrać. Bez sensu. Zaplanowałam zrobienie czegoś, co z góry uznaję za złe i haniebne, z drugiej jednak strony mam wrażenie, że jest mi to do czegoś potrzebne. Czy złe rzeczy i świadome popełnianie błędów - traktowane jako eksperyment - mogą prowadzić do dobrych efektów i pozytywnych zmian w charakterze? Doświadczenie podpowiada mi, że tak. Jak będzie w tym wypadku? Jedna z moich twarzy będzie drwiąco obserwowała działania tej drugiej, siedząc z popcornem w loży szyderców.
Obrazek

przez Don Kamillo 05 sie 2015, 18:08
Artemizja, czuję tak samo jak Ty, od jakiegoś miesiąca wszystko kręci się wokół pracy i hajsu. Tylko w pracy jestem w stanie wykrzesać z siebie energie żeby coś zdziałać. Niby mi sie poprawiło, jest troche lepiej, ale anhedonia i samotnosc postępuje.. i aktualnie oprócz pracy, i pojutrze pieniędzy nie mam nic. Wracam do domu wszystkiego kur.. mam dość, ani się wyspać, ani zrobić czegoś ponadto co robie w pracy, bo upał mnie dobija do końca. 2 tygodnie bez xanaxu, to też jest pocieszające

Trzymaj się.

A na pocieszenie już niebawem będę mógł rozpocząc swój projekt co mnie niezmiernie cieszy.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez wiejskifilozof 05 sie 2015, 18:16
Psychicznie dobrze :D fizycznie gorzej.

przez Steviear 05 sie 2015, 18:18
Ciężki dzień ale to nic przecież. Jak było dobrze, tak jest źle, dobija mnie to. Jestem wykończona a tyle jeszcze przede mną ;/ Chciałabym aby ktoś mi pomógł ale nie będzie tak pięknie.

przez Artemizja 05 sie 2015, 20:59
bonsai, pogoda mi nie przeszkadza. Lubię kiedy jest ciepło. Można pojechać nad zalew i popływać na materacu. O ile jest w ogóle na to czas i ochota. A jak się albo siedzi w pracy, albo ma w myślach, że się idzie do pracy, to już połowę przyjemności szlag trafia.

Don Kamillo, dokładnie. Człowiek ciągle pracuje a pieniędzy i tak nie widać :roll: Ja ładuję wszystko w remont, więc w długofalowej perspektywie będzie widać efekty, więc to stanowi pocieszenie. Ale o motywację jednak mimo wszystko ciężko...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Masturbow 06 sie 2015, 00:53
czas się wpindolić w kaftan, rozumek RIP
Masturbow

przez Powietrzny Kowal 06 sie 2015, 01:21
Zakładasz kondoma?!...... Obrazek Obrazek
A tak jusz "normalnie" to weś nie śfiruj iić spać dla zdrowotności ogulnej, co? :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez dominol 06 sie 2015, 01:22
źle sie czuje na dodatek w nocy teraz w pracy jutro ide do lekarza, kurka te upały mnie wykończą :bezradny:

przez Masturbow 06 sie 2015, 01:30
nie mam w zwyczaju przesypiać się z problemami, a raczej skatować do końca ich niekończącą się analizą :D
Masturbow

Sortuj wg