Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tomasz_xyz 05 sie 2015, 14:55
źle, stresuję się dzisiejszymi badaniami na obecność tętniaka. ostatnio lęk mi dokucza i depresja się pogłębiła. trzeba najpierw doprowadzić zdrowie do ładu a dopiero potem myśleć o pracy. no i jeszcze ten kamień w nerce chyba mi zaczyna dokuczać, koszmary w nocy męczą :-(
tomasz_xyz

przez garfield 05 sie 2015, 17:57
Jestem zdezorientowana. Patrzę na siebie, i się nie poznaję. Przeraża mnie, z jaką premedytacją i chłodną kalkulacją podchodzę do pewnych spraw. Dwie twarze mojej osobowości walczą ze sobą, ale żadna nawet nie chce wygrać. Bez sensu. Zaplanowałam zrobienie czegoś, co z góry uznaję za złe i haniebne, z drugiej jednak strony mam wrażenie, że jest mi to do czegoś potrzebne. Czy złe rzeczy i świadome popełnianie błędów - traktowane jako eksperyment - mogą prowadzić do dobrych efektów i pozytywnych zmian w charakterze? Doświadczenie podpowiada mi, że tak. Jak będzie w tym wypadku? Jedna z moich twarzy będzie drwiąco obserwowała działania tej drugiej, siedząc z popcornem w loży szyderców.
Obrazek

przez Don Kamillo 05 sie 2015, 18:08
Artemizja, czuję tak samo jak Ty, od jakiegoś miesiąca wszystko kręci się wokół pracy i hajsu. Tylko w pracy jestem w stanie wykrzesać z siebie energie żeby coś zdziałać. Niby mi sie poprawiło, jest troche lepiej, ale anhedonia i samotnosc postępuje.. i aktualnie oprócz pracy, i pojutrze pieniędzy nie mam nic. Wracam do domu wszystkiego kur.. mam dość, ani się wyspać, ani zrobić czegoś ponadto co robie w pracy, bo upał mnie dobija do końca. 2 tygodnie bez xanaxu, to też jest pocieszające

Trzymaj się.

A na pocieszenie już niebawem będę mógł rozpocząc swój projekt co mnie niezmiernie cieszy.
Wpadnij do mnie
Rozsiądź się wygodnie
Weź 0,7 gorzkiej – bo wtedy mówić jest prościej
Opowiem ci jak stracić wszystko co istotne
Jak to co masz na dłoni, nagle poza horyzontem.

1.10.15 - .. / remisja.
23.01.17 - .. / rozpoczęcie walki o życie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 05 sie 2015, 18:16
Psychicznie dobrze :D fizycznie gorzej.

przez Steviear 05 sie 2015, 18:18
Ciężki dzień ale to nic przecież. Jak było dobrze, tak jest źle, dobija mnie to. Jestem wykończona a tyle jeszcze przede mną ;/ Chciałabym aby ktoś mi pomógł ale nie będzie tak pięknie.

przez Lilith 05 sie 2015, 20:59
bonsai, pogoda mi nie przeszkadza. Lubię kiedy jest ciepło. Można pojechać nad zalew i popływać na materacu. O ile jest w ogóle na to czas i ochota. A jak się albo siedzi w pracy, albo ma w myślach, że się idzie do pracy, to już połowę przyjemności szlag trafia.

Don Kamillo, dokładnie. Człowiek ciągle pracuje a pieniędzy i tak nie widać :roll: Ja ładuję wszystko w remont, więc w długofalowej perspektywie będzie widać efekty, więc to stanowi pocieszenie. Ale o motywację jednak mimo wszystko ciężko...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

przez Masturbow 06 sie 2015, 00:53
czas się wpindolić w kaftan, rozumek RIP
Masturbow

przez Powietrzny Kowal 06 sie 2015, 01:21
Zakładasz kondoma?!...... Obrazek Obrazek
A tak jusz "normalnie" to weś nie śfiruj iić spać dla zdrowotności ogulnej, co? :D
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

przez dominol 06 sie 2015, 01:22
źle sie czuje na dodatek w nocy teraz w pracy jutro ide do lekarza, kurka te upały mnie wykończą :bezradny:

przez Masturbow 06 sie 2015, 01:30
nie mam w zwyczaju przesypiać się z problemami, a raczej skatować do końca ich niekończącą się analizą :D
Masturbow

przez Peter88 06 sie 2015, 02:22
Masturbow napisał(a):nie mam w zwyczaju przesypiać się z problemami, a raczej skatować do końca ich niekończącą się analizą :D

to coś jak ja, ciekawe o czym to świadczy...

przez Masturbow 06 sie 2015, 02:37
skrupulatność no ej przecież nie podświadomie zakodowana autodestrukcja ani nic z tych rzeczy :))
Masturbow

przez Aurora88 06 sie 2015, 11:59
Czuję się do dupy, bezużyteczna, do niczego się nie nadaję, mam pracę na śmieciówce z której nie mogę się utrzymać, powinnam znaleźć coś nowego ale nic nie umiem i nie mam żadnego doświadczenia w innych dziedzinach.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez Arhol 06 sie 2015, 12:02
Jeebane lato i pierdylion stopni
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg