Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aurora88 14 lip 2015, 22:08
Wow, no to zazdroszczę że wam się tak udało.
Ja nawet nie robię nic konkretnego.
Teraz po prostu mi się uwidziało pracować jako freelancer, może uda mi się z tego wyżyć, bo ludzie całkiem sporo płacą za mało skomplikowane grafiki. Rysowałabym sobie po nocach i nie musiałabym nigdzie wychodzić.
A główna praca... chyba z niej zrezygnuję :(

Życie jest takie trudne :( (i tak się dziś czuję.... zrezygnowana)
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez alu 14 lip 2015, 22:10
Aurora88, jesteś grafikiem? Z tego można zrobić super popłatne zajęcie, serio! Ja bym dostała szału, gdybym musiała pracować na etacie :mhm:
alu

przez ala1983 14 lip 2015, 22:17
Aurora88, Zalezy.. siedzenie w domu wcale mi nie sprzyja, bo mieszkam sama. A potem jak wyjde do ludzi to dostaje takiej somy, ze nie pytaj.. :-|
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 14 lip 2015, 22:54
czuję się wrakiem, kompletną idiotką, jestem jak robot bez uczuć, tkwię w marażmie znowu, miałam 3 tygodnie dobre teraz 2 fatalne gdzie tydzień wyłam jak oszalała i chciałam cos sobie zrobić...nie mogłam już wytrzymać tego bólu.... życia ...a dokładnie istnienie bo życiem nie...ja jestem sobie, nie wiem po co n co, bez celu, stoję w mijscu, ciągle kręcę się w kółko, nie kontroluje już kiedy po 'górce' zaczyna się dziać ze mną żle....przychodzi nagle depresja w momencie kiedy dzieje się u mnie dużo dobrego i kiedy jestem szczęśliwa ... nie chcę takiego życia, ranic bliskie mi osoby
czuje się zbędnym balastem, ciężarem i kulą u nogi
mam dla kogo żyć i osoby które się o mnie martwią, ale ja tego nie czuję, nie czuję że można mnie lubić kochać i być ważną
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Eeyore 14 lip 2015, 23:05
Kiepsko. Smutek, rezygnacja, chaos w głowie.
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

przez alu 14 lip 2015, 23:07
ala1983, nie masz wrażenia, że siedzenie w domu źle, wychodzenie do ludzi jeszcze gorzej? Im dłużej o tym myślę to tym częściej dochodzę do takich wniosków.

amelia83, bardzo smutne jest to co piszesz :( masz jakieś wsparcie?
alu

przez Aurora88 14 lip 2015, 23:23
Alu, jestem terapeutą, pracuję z dziećmi, ale ostatnio na terapii okazało się, że to zajęcie mnie krzywdzi. Bardzo mocno. Całe życie się oszukiwałam.
A zawsze lubiłam rysować no i wychodzi mi to. I ogarniam kompa. Więc myślę o diametralnej zmianie, ale to dopiero jak zakończę proces terapeutyczny.

ala1983, to chyba najlepiej wypośrodkować jakoś. Robić część rzeczy w domu ale też wychodzić w innym celu niż praca. Jeśli się boisz, to wychodzić stopniowo, do mało zatłoczonych miejsc, ale wychodzić codziennie.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez amelia83 15 lip 2015, 00:32
alu napisał(a):ala1983, nie masz wrażenia, że siedzenie w domu źle, wychodzenie do ludzi jeszcze gorzej? Im dłużej o tym myślę to tym częściej dochodzę do takich wniosków.

amelia83, bardzo smutne jest to co piszesz :( masz jakieś wsparcie?

dziękuję, ze pytasz tak mam wsparcie

przez dr. Psycho Trepens 15 lip 2015, 03:38
uhhh.
przejebałem sobie życie, wpierw nieuleczalne i nawarstwiające się zaburzenia a potem
droga w uzależnienia, droga długa, nie ma powrotu. uciekając w dragi, uciekłem
częsciowo od swoich zaburzeń, teraz kiedy próbuję sprawdzić na trzeźwo po 2 dniach
absty te zaburzenia - to już jest mega cyrk i wychodzą największe demony,
nawet te które udało się stłamsić.
pozostało tylko samobójstwo, lub zabawy w zmniejszanie dawek/tolerancji i trwanie w tym dalej,
bo grób wykopałem sobie głęboki, wyskoczyć tak łatwo się nie da.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Steviear 15 lip 2015, 13:30
Obrzydliwy poranek, już miałam przeczucie że coś jest nie tak. No i dobre było to przeczucie. Nie chce mi się nawet wstawać ale wiem że muszę, bo jeśli to zaniedbam to pogorszę sprawę. I tak już jest za późno. Za późno - jak zwykle, ale jeszcze nie za późno by jeszcze wszystko doprowadzić do porządku.(tak mi się wydaje) Jak źle.

przez WinterTea 15 lip 2015, 14:56
Ja jestem wkurwiona, mam dużo energii i czuję się świetnie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez ala1983 15 lip 2015, 15:18
alu napisał(a):ala1983, nie masz wrażenia, że siedzenie w domu źle, wychodzenie do ludzi jeszcze gorzej? Im dłużej o tym myślę to tym częściej dochodzę do takich wniosków.

Cholera wie.. czasami jak wyjde do ludzi to jest lepiej a czasami wrecz przeciwnie...

przez ala1983 15 lip 2015, 15:26
Aurora88 napisał(a):ala1983, to chyba najlepiej wypośrodkować jakoś. Robić część rzeczy w domu ale też wychodzić w innym celu niż praca. Jeśli się boisz, to wychodzić stopniowo, do mało zatłoczonych miejsc, ale wychodzić codziennie.

Dziekuje za Twoj komentarz. Ja wychodze czesto (duzo sportu uprawiam na powietrzu), ale zbyt malo jestem wsrod ludzi. Powinnam codziennie z kims przebywac chociaz przez chwile, ale nawet nie mam takiej mozliwosci, bo jestem sama jak palec..

przez bonsai 15 lip 2015, 15:32
ala1983, ale palec ma zwykle kolegę lub koleżankę. :) A czasem nawet dwóch partnerów obok. Często widzę ludzi, którzy biegają i machają do siebie, może też mogłabyś do kogoś pomachać podczas uprawiania sportu na powietrzu?

AT: czuję się dobrze, choć perspektywa nadchodzących upałów burzy mój spokój.
bonsai

Sortuj wg