Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Don Kamillo 03 lip 2015, 22:44
odpowiednia osoba u boku, jako partnerka na weselu, odpowiedni ludzie, brak chorobliwej zazdrości, i przezyłem najprawdopodobniej 2 najpiękniejsze dni w moim życiu. Zero chlania, tylko zabawa, nic nna siłe, usmiech nie wymuszany, sam się malował, i dziekuje za to życiu, za ten dar od losu Dla mnie te dwie doby to wielki cud. 2 ostatnie wesela miałem spierdolone przez moja eks ani do 20 nie usiedziałem bo miała jakis problem wyimaginowany, wczoraj do 2:15 od 10:00 a dziś od 13 do 21 bez zadnego bólu. Te dwa dni, w towarzystwie mojej koleżanki pokazały mi, że jestem wariatem w którym nie tylko tli się nadzieja, tylko ona rozpaliła się na nowo. W dodatku moja partnerka złapała welon i mieliśmy razem tańce w kółeczku przy wszystkich gościach, życie jest piękne, tak !
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Peter88 03 lip 2015, 23:08
Steviear napisał(a):Ogólnie beznadziejnie ale przynajmniej rekrutację mam z głowy, udało mi się zdać wszystkie egzaminy na studia i dzięki temu jakiś pewnik w życiu się pojawił. nie jest tak źle, nie poszło mi źle a nawet bardzo dobrze. Popłakałam się jak zwykle u terapeuty bez powodu ale dzięki temu lepiej mi zrobiło. chce mi się spać i chyba pójdę spać, choć mi szkoda trochę czasu bo tyle rzeczy mogłabym zrobić. jednak nie mam sił na nic, jestem wykończona i kit z tym wszystkim.

studia to strata czasu ale jednocześnie przedłużenie złudzeń.

przez Artemizja 04 lip 2015, 05:38
Marnie. Chcę do domu spać :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 04 lip 2015, 07:02
Peter88, Na pewno każde... :roll:

przez kazimierz61 04 lip 2015, 08:06
Czuję się beznadziejnie ten Anafranil mnie wykończy, po tygodniu stosowania nadal się źle czuję, ale mam nadzieję, że koniec końców mi pomoże. Kontakty z rodziną mam złe, rozmawiam tylko z synem i córką, i na dzień dzisiejszy nie potrafię tego naprawić, stałem się zgoszkniałym samotnikiem, który oprucz pracy zawodowej nic w domu nie robi, nad wszystkim rozkładam ręce i odkładam na później, brak mi pomysłów i mobilizacji, mój mózg chyba się wyczyścił i musiałbym uczyć się wszystkiego od nowa, a ja nie potrafię z tym nic zrobić.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Rebelia 04 lip 2015, 10:19
Generalnie bywało lepiej, ale staram się nie łamać (kołem) w myślach. ;)

przez dominol 04 lip 2015, 15:39
jest goraco wywietrzyłem pokój teraz zaslonilem okno i zamknąlem mam chłodno w mieszkaniu czuje sie osłabiony .

przez Progressive 04 lip 2015, 15:43
totalne dno, niech mnie ktoś dobije, błagam

przez Peter88 04 lip 2015, 19:09
Steviear napisał(a):Peter88, Na pewno każde... :roll:

?
Dziś, czuje się raczej źle...męcze się z samym sobą , nie wiem na ile ma na to wpływ obecna pogoda, ale bez przesady...no i oczywiście przewijające się myśli samobójcze.Jutro niedziela, więc pewnie będzie gorzej.

przez alone05 04 lip 2015, 20:22
Dzisiaj byłam tak podekscytowana spotkaniem z koleżanką, że nie spałam już od 5-tej godziny rano. W ciągu dnia wypiłam cztery małe butelki soczków i całą butelkę litrową wody mineralnej Muszynianka, w sumie około dwa litry picia, podobno zawsze powinno się wypijać co najmniej dwa i pół litra wody, ja tyle to tylko wypijam w wielki upał a lekarze mówią: trzeba się nawadniać, ciekawa jestem jak można zmieścić taką ilość wody w jednym małym żołądku, mnie już brzuch zaczął boleć od tych napojów. Dzisiaj się czuję bardzo dobrze.

przez Concerned 04 lip 2015, 20:35
Nieprzespane noce, oraz letnie duchoty całkowicie - ale mam nadzieje, że nie ostatecznie - zniekształciły obraz postrzeganego przeze mnie świata. Dodatkowo stojący na moim ramieniu demonek już od tygodnia pomaga mi racjonalizować własne nic nie robienie. To wszystko rozszerza panującą od jakiegoś czasu życiową pustkę przez co poczucie samotności i niska samoocena osiągnęły poziom zagrażający zdrowiu. Nim zatracę się całkowicie dodam jeszcze, że obawiam się wszystkich możliwości starcia z rzeczywistością, bo może się dla mnie to skończyć tak samo jak dla Hanki Mostowiak skończył się wjazd w kartony.
Ostatnio edytowano 04 lip 2015, 20:38 przez Concerned, łącznie edytowano 1 raz

przez Don Kamillo 04 lip 2015, 20:36
Dziś całkiem nieźle, a ostatnie dwa dni niesamowicie. Dziś lekki wkur.. był, bo mi auto padło, ale "mc gyver" ja dał sobie z tym radę :mrgreen: Od poniedziałku do roboty :D
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Abbey 05 lip 2015, 00:33
To był dobry dzień. Spędzony robiąc to, co lubię.
Jednak późnym wieczorem napisał ktos do mnie. Status relacji nieznany - kolega/przyjaciel. Pisze, że ma problem. Woła o pomoc. Cieszę się, że w końcu zauważa problem, ale martwi mnie sposób, w jaki chce sobie poradzić. "Pomóż mi". "Ty".
Ja? Czy ja jestem na siłach? Czy mam wystarczającą wiedzę i złoża empatii i zrozumienia? Chyba nie.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Wehmut 05 lip 2015, 01:26
Komputer już mi mówi by iść spać. Heh.
Wehmut

Sortuj wg