Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kosmaty 25 cze 2015, 08:48
beznadziejnie

przez Wall 25 cze 2015, 08:59
Właśnie wstałem, zjadłem niewielkie śniadanie, popijam kawę. Analizuję to co mam w głowie, chce przekazać wam fakty, które są bardzo rzeczywiste. Ostatnie miesiące były dla mnie ciężkie głównie psychicznie. Odłączenie od świata jest czymś strasznym i oczywiście nie życzę tego nikomu z was. Jednak wielu osobą polecam taką formę zresetowanie zarówno sił fizycznych jak i umysłowych. Jednak wciąż biję się z ciągłymi problemami, jakie pojawiają się każdego dnia. Wczoraj zawiodłem się na koleżance na której naprawdę mi zależało, dlaczego "zależało"? Starałem się do dnia wczorajszego, trochę też nawaliłem, dałem plamę, lecz chciałem to wszystko naprawić i sprawić by zaufała mi ostatni raz. Nie udało się, prawda jest taka, że taki scenariusz napisał dla mnie Bóg, tak właśnie miało się stać. Właśnie tam uświadomiłem sobie, że nic nie dzieję się bez przyczyny, nie pojawiamy się w wielu sytuacjach życiowych od tak. To nie jest przypadek, sądzę że właśnie taki scenariusz miał pojawić się w naszym życiu. Oczywiście my zazwyczaj patrzymy na te złe sytuacje, które mówią nam że znów coś nam nie wyszło. Należy jednak spojrzeć na to trochę inaczej, bo nawet to co złe ma swój jasny cel. Bóg lub ktoś w kogo wierzymy chce powiedzieć nam coś ważnego, coś prosto ze swojego serca. W końcu każdy z nas ma swojego anioła stróża, mentora który opiekuje się nami w każdej sekundzie życia. Nie możemy jednak tłumaczyć sobie tego w ten sposób. Skoro jest taki ktoś, niech podpowiada nam w taki sposób, byśmy nie popełniali błędów, ale jaki miało by to sens i cel. Przecież należy uczyć się na błędach, ten ktoś nie ułatwia nam kolejnych kroków życia, nie chce byśmy się nudzili. Warto zastanowić się i zwolnić. Wciąż mam w głowie nie wszystko poukładane tak jak powinno być, ale czy istnieje, jest gdzieś zapisany idealny przepis na życie? Dziś powinniśmy, codziennie powtarzać sobie w myślach lub na głos (jak kto woli), "Dziś jest mój wyjątkowy dzień, dziś jestem uśmiechnięty/a, wesoły/a, dobrze się czuję, mój stan jest bardzo dobry. Wyciągnijmy pozytywne wnioski oraz lekcje z naszego życia. Owszem mamy prawo też do złego humoru, złością podnieśmy sobie adrenalinę, ale nie wykorzystujmy tego zbyt często. Wczoraj byłem zły bo, znów zawiodłem się, znów nie osiągnąłem, nie dostałem tego na co tak bardzo czekałem, w obecnej chwili patrzę na to inaczej, tak właśnie miało być, taki miał być ten etap ścieżki życia. Teraz pora dać krok na przód i iść po kolejne zadanie życia, po kolejną chwilę, która ma obowiązek pokazać nam kolejny etap jaki mamy do zaliczenia. Oto moje spojrzenia na kolejny dzień życia. Wszyscy jesteśmy po to by dać innym znak i nauczyć czegoś, nie urodziliśmy się tylko po to by żyć, jeść, bawić się, a nasze życie to misja od Boga, musimy ją wypełnić. Jest o tyle ciekawie że w naszej misji nie ma konkretnych zadań i celi.
Kawa skończyła się, można skończyć i oddawanie własnego poglądu w wasze ręce. Pomyślcie że na mojej twarzy pojawił się właśnie uśmiech, dostałem szansę by pomóc komuś, przekazać coś od siebie, może jestem aniołem stróżem dla kogoś z was. Więc mam nadzieję, że przekazałem wam odrobinę tego jak się dziś czuję, jak wygląda dziś mój świat.
Jeśli chcecie o coś zapytać, lub macie własną teorię, chętnie was wysłucham i wymienię poglądy, które są w waszych głowach. Może ktoś z was nauczy mnie czegoś nowego. A więc czekam, pozdrawiam i życzę wszystkim miłego słonecznego dnia. Nawet tego w pracy.

Wall.

przez pinda 25 cze 2015, 09:22
Mimo krótkiego snu, stabilnie i w miarę zmotywowana.
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez boża krówka 25 cze 2015, 10:31
Zrezygnowana... Zlękniona... Zmartwiona...

przez Carica Milica 25 cze 2015, 13:03
Mało snu, ale jest energia.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez takie tam 25 cze 2015, 13:09
Ucisk w gardle, ale podleczę się żelkami ;)
takie tam

przez tomasz_xyz 25 cze 2015, 18:05
czuję się coraz gorzej, a fakt że terapeutka powróci dopiero za rok dodatkowo wyprowadził mnie z równowagi. chyba już nic mi nie pomoże, naprawdę...
tomasz_xyz

przez WinterTea 25 cze 2015, 18:45
W ciągu dnia labilnie, a teraz całkiem znośnie.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez novymivo 25 cze 2015, 19:11
extra
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez PannaNatalia 25 cze 2015, 22:08
Boję się :(
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Kontrast 25 cze 2015, 22:14
A nawet tak sobie, trochę dziwnie, trochę smutnie - trochę, to słowo które do mnie pasuje. Trochę żyje, trochę myślę, trochę rozumiem, trochę nie rozumiem, nie ma nic gorszego a zarazem to nic strasznego.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Veikko 25 cze 2015, 22:29
Zmęczony... Użerałem się dzisiaj z kosiarką, filtr paliwa zasrany i nijak go wyczyścić...
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

przez bedzielepiej 25 cze 2015, 23:33
nie chce mi się żyć

przez Introwertyczka 26 cze 2015, 07:25
Tęsknota mnie dziś z rana ogarnęła za normalnością, bo raz było normalnie.
Introwertyczka

Sortuj wg