Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez żabinka 07 cze 2015, 18:21
Wehmut,byłam, chodziłam od listopada do chwili obecnej, na ostatniej wizycie u psychiatra miał mi podać kontakt do terapeutki, która zajmuje się pracą z osobami u których występuje/ występował problem alkoholowy w ro0dzinie, ale gdy opowiedziałam jak się sytuacja rozwinęła(wyprowadzka brata,myślę że ten problem jako tako już mnie dotyczy,ale zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy psychologa), powiedział tylko że jednak warto było zgłosić go na leczenie, o terapii nie wspomniał ani słowem,co do leczenia farmakologiczne to stwierdził że skoro sama odstawiłam leki i nic się nie dzieje to zostane bez nich, powiedział żeby zgłosić jak coś się bedzie działo (ale lepiej żeby nic się nie działo,), był czas że było lepiej ale to było tylko chwilowe

przez Wehmut 07 cze 2015, 18:30
żabinka, to pójdź do niego znowu z myślą o terapii. Dziwne trochę, że tak zlekceważył Twój problem. Może później jak nic to nie da to pomyśleć nad zmianą specjalisty.
Wehmut

przez Don Kamillo 07 cze 2015, 18:54
Lu80, tego samego zyczę Tobie i wszystkim innym. Zycie chyba nas testuję jak wiele możemy wytrzymać, zanim upadniemy w odchłań matni

Mam nadzieję, że w końcu trafi mi z lekiem, chciałbym skończyć z tym teraz, ale nie jestem doleczony, boje się, ze znow polegnę jak rok temu.. Rok temu o tej porze ciężko się miotałem z nerwobólów w łóżku.

Chcę to zmienić, na razie nie potrafię, ale się staram. Samemu ten burdel ciężko ogarnąć a nie trafiłem jeszcze na osobę która chciałaby mi pomóc bezinteresownie. no way.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez na_leśnik 07 cze 2015, 19:10
Ujowo, ale stabilnie. Jednak nie przeprowadzam się póki co, więc internet jednak będę miał.

na_leśnik, trzymaj się tam, kurczę! A co to znaczy, że jesteś sam? Nie ma Polaków czy w ogóle nikogo nie ma?

Polacy są, ale jakoś nie bardzo się z nimi dogaduję.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez carlosbueno 07 cze 2015, 19:18
Polacy są, ale jakoś nie bardzo się z nimi dogaduję.
to normalka, Polacy są często gorsi od miejscowych gotowi utopić w łyżce wody dla paru euro. Jak byłem w NL zauważyłem że dominują 2 rodzaje Polaków jedni dla których liczy się tylko kasa, zarobek - wykiwają cie jak mogą jak nadarzy się okazja i nie mający żadnego życia poza pracą i drudzy dla których pobyt w NL to jedna wielka alko- narkotyczna zabawa. Oczywiście trochę generalizuje ale raczej tam z ludźmi o filozofii czy sensie istnienia się nie podyskutuje.
Największy Forumowy Maruda

przez lucy1979 07 cze 2015, 21:16
Coraz gorzej. Biorę już wszystko co choć na chwile sprawi mi ulgę. Nie dam rady dluzej..
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez jetodik 07 cze 2015, 21:20
lucy1979, :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez novymivo 07 cze 2015, 22:00
Don Kamillo napisał(a):Witajcie w klubie :)

Dziś nie wytrzymałem i musiałem sobie zapiąć 0,5mg Xanaxu, bo ból brzucha uniemozliwiał mi wstanie z łózka, chociaż brałem osłonowe, rozkurczowe i nic. Bajka

jedyne co mi zostało to samochód - nie odszedł jak ludzie ;) Zostałem z tym wszystkim depresjopochodnym sam.

Czuje się jakbym wszystko stracił, mam nadzieje że to tylko zły sen. Niestety bliżej przestać żyć niż to przestać brać. Cóż trzeba brać życie w garść po raz ... i się nie poddawać.

Wszystkiego najlepszego zycze, przede wszystkim zdrowia, zony i mnostwo dzieciakow !!

przez veronique 07 cze 2015, 22:50
beznadziejnie. Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak fatalnie, jak skopana na śmierć.

przez Masturbow 07 cze 2015, 23:08
,
Masturbow

przez katia010 08 cze 2015, 05:00
mam dzisiaj egzamin u faceta, którego szczerze nienawidzę - jakąś mam blokadę - w ciągu całej nocy nie przeczytałam ani jednego słowa, zbiera mi się na rzygi; :why:
Mam wrażenie, że jestem kompletnym beztalenciem. W tym wieku powinnam już coś sobą prezentować, mieć profesjonalne podejście do jakiekolwiek dziedziny - tyle lat zmarnowanych, a teraz jeszcze wystawiam się z własnej woli na ocenę innych - by " nie być frajerem i nie bać się spróbować" zjadą mnie po całości.
Już sie gubię totalnie, chciałam się nie poddawać, a jest ze mną gorzej niż kiedykolwiek.

przez żabinka 08 cze 2015, 09:48
Nie najlepiej, nie mam siły/ochoty mierzyć się z kolejnym dniem, żałuje że się budzę każdego dnia,

przez MalaMi1001 08 cze 2015, 10:04
Nic mi się nie chcę. To był tak zajebisty weekend, że aż dzisiaj wstawałam do roboty z mega wk/rwem. Jeszcze jutro jadę na jakieś debilne szkolenie na 2 dni, rzygam tymi ludźmi i tą robotą, a jeszcze mam z nimi spędzić 2 całe dni, bo jakaś kolacja, warsztaty, sratatatata... Obowiązkowa integracja. Fuck!

przez Arhol 08 cze 2015, 11:49
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg