Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lu_80 07 cze 2015, 15:35
"Rewelacyjnie" dziś. Okazuje się, że już chyba nie ma prochów, których bym nie próbował. Lipa. Nie mam już za dużo ruchów z chemią. Gra w szachy się kończy. Dobija mnie to :/
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez novymivo 07 cze 2015, 15:37
Czuje sie (pipipipiiipii) dobrze :D. Radocha, wyjebka na wszystkich , licze sie ja i tylko ja. Tak trzymac :D
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez arminn 07 cze 2015, 16:13
Coldway napisał(a):Czuję się samotna, czuję że wszyscy mają mnie dość

Witaj w klubie :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez doopamina 07 cze 2015, 16:36
Apatycznie
Ostatnio edytowano 07 cze 2015, 16:45 przez doopamina, łącznie edytowano 1 raz

przez Don Kamillo 07 cze 2015, 16:41
Witajcie w klubie :)

Dziś nie wytrzymałem i musiałem sobie zapiąć 0,5mg Xanaxu, bo ból brzucha uniemozliwiał mi wstanie z łózka, chociaż brałem osłonowe, rozkurczowe i nic. Bajka

jedyne co mi zostało to samochód - nie odszedł jak ludzie ;) Zostałem z tym wszystkim depresjopochodnym sam.

Czuje się jakbym wszystko stracił, mam nadzieje że to tylko zły sen. Niestety bliżej przestać żyć niż to przestać brać. Cóż trzeba brać życie w garść po raz ... i się nie poddawać.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

przez Lu_80 07 cze 2015, 16:43
Ja w to Don Kamillo, branie w garść przestaję wierzyć. 12 lat na chemii odbiera nadzieję ;)

przez Kovalem 07 cze 2015, 16:49
Mam dzisiaj urodziny.
I wiecie co mnie denerwuje ?
Że ja innym osobom wysyłam życzenia, starałem się zawsze o wszystkich ważnych osobach spoza rodziny pamiętać i co mam z tego ? NIKT mi nawet głupich życzeń na FB nie złożył..

Takich mam znajomych - jak się chodziło do szkoły wielcy kumple bo musieli mieć od kogoś spisać zadania. Minęło parę lat i mają mnie W 4 LITERACH..

Ech, załamka :?

przez Lu_80 07 cze 2015, 16:52
Kovalem, mam dokładnie tak samo...

przez Don Kamillo 07 cze 2015, 17:00
Kovalem napisał(a):Mam dzisiaj urodziny.
Że ja innym osobom wysyłam życzenia, starałem się zawsze o wszystkich ważnych osobach spoza rodziny pamiętać i co mam z tego ? NIKT mi nawet głupich życzeń na FB nie złożył..

Takich mam znajomych - jak się chodziło do szkoły wielcy kumple bo musieli mieć od kogoś spisać zadania. Minęło parę lat i mają mnie W 4 LITERACH..

Może przez to odbiłem od społeczeństwa - dejavu

Lu_80, wziąłem dziś już 5mg Esci, ale zastanawiam się ile to jeszcze będzie trwało, jestem młody, nie mam żony czy dzieci, mam dobry dom i zostałem niewolnikiem własnego spaczonego umysłu. Ile straciłem przez ostatni rok ? Szkoda gadać. Nie wiem co ja myślałem w sumie. Dałem się zaszczuć i zmanipulować i kiedy byłem na dnie upierdlałem się jeszcze bardziej, żeby w końcu doznać jakiegoś spokoju. Ciężko, bo stary nawyk w głowie rojbruje, niszczy zycie. Mam nadzieje że z psychiatrą się jakoś dogadam i da w końcu coś na te natręctwa bo ból brzucha, który powoduje krzywda siedząca gdzies w podświadomości, ciągły sztuczny stres, i sztuczny świat na SSRI :roll: Nie wiem co ze sobą zrobić, jutro jadę do sklepu motoryzacyjnego po akumulator, silnik krokowy, potem zamówie sobie jeszcze wskaźnik temperatury i voltomierz zamontowany w słupku, to będę mógł znów na 1-2 dni odnaleźć misję.

I jakoś sobie ulżyć w garażu bo oprócz samochodu i pasji która trzyma mnie przy życiu nie mam już nic. Ale co ja sobie myślałem. Czasem myślę, że to wszystko jest za karę, tylko szkoda, że mimo dobrej pamięci nie potrafię sobie przypomnieć co zrobiłem nie tak. Tonę w prozie życia, które kiedyś było inne bez bólu.

Czekam aż w końcu pójde do pracy, wtedy może od tego obije, i w końcu się uśmiechnę kiedy zacznę dłubać mój wymarzony projekt. Chciałbym mieć przy tym kobietę, ale boje się na razie ryzykować nawrotu depresji i natrętnych myśli, bo nie każda jest pojebana, i przy tym nie chciałbym jej zranić przez to kim jestem i co we mnie okrutne jest. Puentując depresja mnie zmieniła. Niestety :cry:

"Myślisz, że to już koniec, stop to błąd, nie przekraczaj progu"

przez Coldway 07 cze 2015, 17:16
Kovalem napisał(a):Mam dzisiaj urodziny.

Życzę Ci więc wszystkiego najlepszego :) Przede wszystkim dużo siły i żeby spełniły ci się najważniejsze marzenia.

przez Lu_80 07 cze 2015, 17:27
Don Kamillo, ja to już liczę nie w miesiącach, a latach. To mnie mega dołuje. Ja też wróciłem do Esci, ale nie wiem czy i na ile pomoże.
Tobie polecam psychoterapię. Jest to długa droga, ale warto podjąć wyzwanie. Trzymaj się - czego i Tobie i sobie i wszystkim tu życzę..

przez żabinka 07 cze 2015, 18:04
źle, mam ochote przespać całe życie,gdy kładne się wieczorem nie mam ochoty się obudzić następnego dnia, nic mnie nie cieszy, w jednym dniu popadam ze skrajności w skrajność raz się śmieję, a raz wybucham złością o byle błahostkę, nie wiem jak ludzie w moim otoczeniu wytrzymują ze mną, na pewno mają mnie dość, czuje się samotna, ale sama jestem sobie winna, bo wszelkiego rodzaju propozycje wyjścia odrzucam

przez Wehmut 07 cze 2015, 18:10
żabinka, byłaś u specjalisty?
Wehmut

przez monapayne 07 cze 2015, 18:16
Czuję brak empatii.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Sortuj wg